Zvrátený slovník aj logika diplomata „Lejtchaka“ - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Zvrátený slovník aj logika diplomata „Lejtchaka“

NOVINKY


Zvrátený slovník aj logika diplomata „Lejtchaka“
Rafael Rafaj

Vlastenci sú „zápecníci“, kritici globálneho paktu sú „xenofóbi“. Racionálny názor a kritika verejnosti na rozvratnú politiku mainstreamu, najmä na promigračný fanatizmus, sa zas nazýva „vášňou“. A naopak cenzúra, obmedzovanie zvrchovanosti, potláčanie práva na slobody prejavu, názoru a aj vôle ľudu sa v slovníku globalistov a aj ministra Lajčáka nazýva „povinnosť politikov potláčať vášne“... Takže len ON a iný globálny aj integračný politický mainstream majú rozum, vedia čo (jedine dokonale a správne, vývojovo neodvratne a pokrokovo...) robia, ale verejnosť rozum nemá, nepoužíva ho, lebo veď máme len primitívne xenofóbne „vášne“, extrémistické pudy a nízke nacionalistické emócie a nechápané reakcie na dlhodobé úsilie premúdrelých globálnych hláv...
Demokratická deľba moci (práce), kde parlament a poslanci kontrolujú ministrov a vládu a nie naopak vzťahovačne a bezprecedentne (podľa mňa aj protiústavne) diplomat Lajčák premenoval na „precedens“, lebo vraj „parlament zakazuje (!) diplomacii vykonávať svoju prácu“... Sic! To som nevedel, že „diplomacia“ má imunitu ešte aj voči demokracii, dokonca je aj nad vôľou ľudu (!), a že niekto rezort zahraničných vecí premenoval na „ministerstvo pravdy“ (...a poslušnosti). Ak sa chce Lajčák a podobní hrať na globálnom pieskovisku a sami, bez zásahov a súhlasu parlamentov a hlasu ľudu, fajn. Len potom nech do tejto hry nevťahujú národné štáty, nech ich nevolajú na konferencie a nech sa nedožadujú, súc aj formálneho, súhlasu a politických záväzkov. My sa bez nich zaobídeme, ale oni bez nás – nie! Bez národných štátov by nebolo ani únie, ani OSN, ani rôznych globálno-únijných poskokov. Túto „diskusiu“ s národom Lajčák nezvládol, prekročil slovenský rubikon, a tak si dal definitívnu stopku. Odteraz bude politickým migrantom a jeho kariéra de jure aj de fakto sa črtá už len v cudzích službách cezhraničných záujmov.

Nový slovník – nový proletariát

Čo sa stalo? Lajčákovi sa zrejme z dlhšieho pobytu v globálnej centrále v New Yorku pri návrate na Slovensku neprepol gombíček, ani slovníček a naďalej žije v eufórii Nového svetového poriadku, ktorého bol na chvíľu tak dôležitým kolieskom... Lenže sa mu/im koliesko polámalo, do vody popadalo a urobilo bác aj v parlamente, a tak globálny koč s pánom dôležitým zrazu ostal v poli. Lenže koliesko mu polámali aj v Česku, aj v Maďarsku, aj v Poľsku, aj v Rakúsku, aj v USA... No Lajči to stále nechápe. Zvrchovanosť a ochranu národno-štátnych záujmov vo svojom od reality odtrhnutého slovníka politickej poslušnosti nazýva „zamykanie sa zvnútra“. Hm, nestíham sa čudovať. Z tej otvorenej sorošovskej politiky, otvorených spoločností, otvoreného vládnutia, otvorenej justície, škôl atď. sa mu asi pomotalo v hlave, zrejme si ju za morom otvoril a niečo odtiaľ vyletelo... a teraz si namýšľa, chudáčik, že žijeme už v jeho slniečkárskej otvorenej globálnej Utópii, kde si netreba zvnútra štátu, ani domu, ani rodiny nič chrániť, nič zamykať, lebo všetko, vrátane práv (bez povinností) patrí už neomarxisticky „všetkým“ a najmä, samozrejme, novému migrujúcemu proletariátu. Veď „Diplo-mat-šach“ za veľkou mlákou už pochopil, kto je dnes jeho nový svetový proletariát a len pre neho si ide nohy zodrať, aby sa zapáčil novému ÚVG - Ústrednému výboru globalizácie. Čo tam po nejakej „zápecníckej“ Slovači, čo sa ešte aj zamyká zvnútra, kto to kedy videl, veď kľúče od štátov už národní kolaboranti odovzdali „vyššej moci“, nadnárodným koncernom, konglomerátom, svetovým bankovým inštitúciám... len tá „zápecnícka“ Slovač to zas nechápe!

Ako si dá diplo-mat šach-mat

Zvláštne šachy sa to udiali u nášho diplo-mata, čo si sám sebe dal šach-mat, keď si myslí, že na záväzky štátu v mnohých prierezových opatreniach, ktoré budú meniť vnútorný charakter aj zmenu etnického zloženia spoločnosti, stačí vraj mandát Ministerstva zahraničných vecí a formálny súhlas vlády, ktorá by podľa Lajčáka mala len povinne odklepnúť samozrejme povinné servírovanie multi-kulti kompaktnej gebuziny, ktorú navarili v OSN a ktorá predsa musí povinne chutiť všetkým.

Nuž, mne takáto gebuzina nechutí, preto som podľa slovníka nášho diplo-mat-šacha „extrémista, nacionalista a zápecník“. A so mnou a s vami, ktorí tento názor zdieľate aj väčšia časť poslancov a dokonca aj jeho kolegov vo vláde i v strane Smer, ktorá ho nominovala. Je to zvláštne ako sme sa zrazu všetci spikli proti Osvieteným, aj voči novému globálnemu proletariátu, pre ktorý nechceme zriadiť „zdarma“ socialistickú cestovnú kanceláriu OSN s all inclusive neobmedzeným pobytom v európskom sociálnom a ekonomickom raji. Som si tiež naivne myslel, že diplomat pozná všetky možné varianty významov slov, všetky pestré synonymá, že rozozná nuancie a nie 50, ale hneď sto odtieňov šedej... Ale kdeže!

Náš Lajčák zrazu prepol na logiku húpacieho koníka, ktorá dokáže evidovať iba dva postoje a dokáže vnímať iba konfrontačne čierno-bielo. Keby sme prijali výzvu symboliky, nuž my sme museli byť na tej bielej strane, a on zas na tej čiernej..., nie naopak, ako si myslí on a jemu podobní. Moderní neomarxisti však, zdá sa, nepohrdnú poznatkami svojich avantgardných predchodcov, boľševikov, a tak v strategickej výbave na ohlúpnutie alebo postrašenie domácich politikov aj propagandy na spoluobčanov vytiahol „kto nie je s nami (rozumej „s ním“) – je proti nám (čiže proti nemu)“. A tak terazky on už nemôže robiť ani ministra, ani prezidenta takýmto zápecníkom... Sa nestrápni, nie?

Prevracači a rozvracači v akcii

Dnešní transformovaní globalistickí boľševici nadviazali aj na dlhý pochod ich západných súdruhov – neomarxistov zo 60.rokov a do pochodu na anarchistický rozvrat zakomplexovaných, xenofóbnych a rasistických Európanov si do kroku povolali ostatných „kráčajúcich“. Tí podľa propagandistov „migrujú takto už od Neandertálca a od nepamäti“ a sú už celé masy (kľúčové slovo boľševikov), pretože klasický neomarxistický kaviarenský povaľač a „diskutér“ je lenivý, aby rukou pracujúcou prispel k dielu. Na to si vždy nájde iné ruky. On sa vždy len zaštíti triumvirátom dogiem - „masy“, „pokroku“ a „spravodlivosti“. Jeho úlohou je len burcovať, aktivovať sa a neskôr angažovať aj politikov a propagandu do indoktrinácie masy, aby vytvorili koridory pre nový predvoj a nový pochod nových proletárov k svetlej budúcnosti už nielen euroatlantických spoločností a Západu, ale celej migrujúcej civilizácie.

„My stojíme stále pevne...“

Hurá!, žiada sa zvolať a vydať sa na spomínaný veľký trendy-triedny pochod. Žiaľ, zisťujem, že nekráčam ani v hlavnom globálnom a „pokrokovo progresívnom liberálnom“ pr(ú)de, ani s ním, dokonca idem opačným smerom. Zatrasiem hlavou, lebo už len rozmýšľaním nad idiotmi človek riskuje oslabenie svojho IQ a spamätám sa. Nie! Je to predsa inak! To oni kráčajú proti nám, priatelia. To oni, aj s Lajčákom, Mistríkom, Sorosom, spolitizovanou časťou mimovládok a za znovuzrodenia sa angažovaných novinárov kráčajú proti národu, vlastným štátom, záujmom, kultúre, identite. To oni zas klamú o „svetlých globálnych zajtrajškoch“, lebo v skutočnosti prinášajú anarchiu, chaos, rozvrat rodiny, národa, štátu, civilizácie. To omni chcú zas meniť koleso dejín (aj keď sa Lajčákovi na čas po...

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню