Zhubný vplyv mimovládok sa už na nových generáciách začína prejavovať - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Zhubný vplyv mimovládok sa už na nových generáciách začína prejavovať

NOVINKY

Zhubný vplyv mimovládok sa už na nových generáciách začína prejavovať

Bratislava 9. februára 2018 (HSP/Foto:Facebook)

Mimovládne organizácie, novinári a rôzni aktivisti sponzorovaní americkým veľvyslanectvom a zahraničnými filantropmi rozbehli aktivity smerom k ovplyvňovaniu mládeže a prvovoličov. Projekt, ktorého ovocie sa má prejaviť v nasledujúcich 15 rokoch zahŕňa indoktrináciu mládeže správnymi hodnotami a jej programovanie k budúcim cieľom.

Okrem postupného pozmeňovania školských osnov, učebníc a výuky, vyrazili priamo do terénu aj prví aktivisti, ktorí vysvetľujú mládeži nebezpečenstva extrémizmu, falošných správ, zbavujú ich zbytočného strachu z nových kultúr a migrantov, či vysvetľujú prečo je naše členstvo v NATO nevyhnutné.
Medzi najnovšie projekty patrí napríklad „Rabín, kňaz a imám“, ktorí cestujú po slovenských školách a hovoria so žiakmi o tolerancii.
Známy je tiež projekt „Zabudnuté Slovensko“, ktorý navštevuje  regióny s vysokou podporou radikálnych strán a hnutí, a vyvíja aktivity proti  rôznym formám extrémizmu. Cieľom má byť vyjadrenie spolupatričnosti medzi ľuďmi z rôznych regiónov.
Projekt realizujú Andrej Bán, Maroš Pavúk, Michal Kaščák, Viera Dubačová, Michal Karako, hosťami sú Martin Klus (SaS), Róbert Ondrejcsak (Most-Híd), Pavel Traubner (ŽNO) za podpory Sorošovej Nadácie otvorenej spoločnosti v osobe Jána Orlovského a Mirky Hapalovovej z neziskovej organizácie Člověk v tísni Slovensko.
Verejnú diskusiu s názvom „Hra na pravdu – Ako sa šíria falošné správy?“ Absolvovali aj odhaľovači ruskej propagandy Juraj Smatana a Petr Nutil, s moderátorom z denníka SME Tomášom Prokopčákom. Diskusiu organizovala Nadácia otvorenej spoločnosti a Veľvyslanectvo USA na Slovensku.
Redaktorka spravodajstva RTVS, Zuzana Hanzelová, sa zase rozhodla, že založí projekt,v ktorom budú novinári chodiť po slovenských školách a presviedčať deti, aby mainstreamovým médiám verili. Hanzelová chce svojím projektom “pomôcť” stredoškolákom, aby sa nestratili v objeme informácií a “beznádeji ich rodičov” a aby sa neoddali extrémizmu.
Redaktorka RTVS Zuzana Hanzelová na besede v škole
Bokom nezostalo ani SND, ktoré chodí po školách hrať divadelné predstavenie Natálka, s témou nebezpečenstva extrémizmu. Cieľom projektu je nielen si predstavenie pozrieť, zamyslieť sa nad podstatou, ale najmä otvorene diskutovať. Dramaturgička spolu s režisérom a hercami sa snažia cez inscenáciu Natálka vysvetliť korene myslenia extrémistov. Odborné krytie projektu poskytol sociológ a politológ Fedor Gál. Na predstaveniach sa zúčastňuje aj štáb verejnoprávnej RTVS.
Tieto spoločné aktivity americkej vlády a Sorošovych nadácií majú za cieľ vychovať novú generáciu zväzákov, podobných tým z bývalého režimu.
Čo dokáže urobiť takáto indoktrinácia so slabšími jedincami vidieť aj na príklade najmladšieho politického komentátora Martina Kubeša.
V rozhovore ktorý s nim urobila XTV sa od 15 ročného politika dozviete, že islam nie je pre našu krajinu žiadny problém a kvóty, ktoré stanovila Európska únia na prijímanie migrantov, sú až smiešne malé a nedostačujúce.
„Ak by som bol v Európskom parlamente, loboval by som za to, aby počet utečencov bol vyšší. Je našou humanitárnou povinnosťou pomôcť tým ľudom, ktorí sú v núdzi. Mali by sme vytvoriť programy a kurzy pre začleňovanie utečencov a až by sme mali kvalitne zostavený program, tak potom by sme mohli ten počet utečencov výrazne zvýšiť. Multikultúrna spoločnosť je v mnohých ohľadoch lepšia ako spoločnosť v ktorej prevláda jeden zvyk, jedna tradícia, jedno náboženstvo. V multikultúrnej spoločnosti je ľahšie nájsť seba samého, otázka sebarealizácie je v tomto ohľade citeľne jednoduchšia, pretože máte viac možností“.

Nie je jediným dospievajúcim, na ktorom sa takto prejavila mimovládna propaganda. V Prostějově sa stal známou postavou študent Jakub Čech, ktorý sa zaujíma o verejné dianie tým, že neustále podáva podnety na mestské zastupiteľstvo. V roku 2016 ho preto organizácia Člověk v tísni vyznamenala cenou Gratias Tibi.
Vaclav Klaus ml. ho však ohodnotil úplne naopak, „Tento mladý človek už toho veľmi veľa v živote dokázal. Udal asi 4 ľudí. Možno viac. Ale márna vec, pokiaľ neudá vlastných rodičov, bude stále svetovou jednotkou Pavlík Morozov – mladý hrdina sovietskej kolektivizácie.“
Aktivista Čech si z kritiky Klausa mladšieho ťažkú hlavu nerobil a odpovedal svojskou logikou, „Oznámiť niečo polícii alebo orgánu demokratického právneho štátu je predsa niečo úplne iné, ako keď niekto udával za minulého režimu Štátnej bezpečnosti alebo za nacistov gestapu“. (viac TU)
Do tretice zarezonoval aj najmladší predseda Strany zelených Matěj Stropnický ktorý k zvoleniu Donalda Trumpa za prezidenta uviedol:“Víťazstvo Trumpa je zúfalý pokus o návrat nadvlády bieleho muža vo svete, ktorý už bielym mužom nepatrí.“ (viac TU)
Na Slovensku podobne propagandou postihnutú mládež predstavujú organizátori pochodov proti korupcii – Karolína Farská, ktorá je členkou Slovenskej debatnej asociácie, ktorú financujú Sorošové mimovládne organizácie, ako napr. Nadácia otvorenej spoločnosti a jej spolužiak David Straka, ktorý sa preslávil tým, že nevedel odpovedať novinárke na otázky o čom sú kauzy, ktorých vyšetrenie požaduje.
Mimovládni aktivisti pod logom OSF a US embassy
Z týchto aktivít je evidentné, že nadnárodná korporátna moc si plánuje udržať podporu práve naprogramovaním budúcich generácii, keď dúfa, že pomocou znižovania kvality školstva, ničením národnej, kultúrnej, náboženskej a rasovej identity vychová dezorientované individuá, ktoré bude vedieť ovládať, pretože súčasné generácie ukotvené v tradičných hodnotách už pri strate informačného monopolu ovládať nedokáže.

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню