VRAŽDA ALEKSANDRA ZACHARČENKA JE PRIMITÍVNY BANDEROVSKÝ TERORIZMUS RIADENÝ Z KYJEVA - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

VRAŽDA ALEKSANDRA ZACHARČENKA JE PRIMITÍVNY BANDEROVSKÝ TERORIZMUS RIADENÝ Z KYJEVA

NOVINKY

VRAŽDA ALEKSANDRA ZACHARČENKA JE PRIMITÍVNY BANDEROVSKÝ TERORIZMUS RIADENÝ Z KYJEVA – ČASŤ I.

Prológ:
„Sláva Ukrajine! - Hrdinom sláva!“ Príslušníci ukrajinskej armády sa dňom, keď si Ukrajina pripomínala 27. výročie svojej nezávislosti, začali zdraviť novým pozdravom. Nariadil to prezident Porošenko.
Na prelome rokov 2013 a 2014, bol tento slogan, pokrikom pučistov na Majdane. V minulosti sa ním zdravili členovia Ukrajinskej povstaleckej armády Stepana Banderu.

Čírou náhodou som včera stretla, iba pár hodín po vražde Aleksandra Zacharčenka, na karibskom ostrove mladého, ukrajinského, mainstreamového novinára. Bol to gay, už na prvý pohľad. Typický neokon.
Neskôr som si jeho články čekla na internete. Je to typický, mainstreámový pisálek, predstaviteľ Kijevskej kaviarne, píšuci tie najprimitívnejšie mainstreamové sračky. Podobný „intelektuál,“ ako je na Slovensku napríklad Arpád Šoltész. Jeho špecialita je ohavne, prostredníctvom pera urážať ruský ľud na východe Ukrajiny a Kryme. A špeciálne Zacharčenka. O tom napísal „tony,“ mainstreamových sračiek, toho najodpornejšieho,novinárskeho kalibru.
Sprevádzala ho, približne rovnako stará, rovnako bezprízorne vyzerajúca americká novinárka – jedna z organizátorov, medzinárodnej akcie gayov v Karibiku, podporovaných neoliberálmi z USA.

Myslela som si najskôr, že to je Rus, pretože hovoril po anglicky s typickým ruským prízvukom. Hlavne preto som ho oslovila. Samozrejme po rusky: „Привет, откуда ты?“ A vtedy sa stalo niečo, čo som naozaj nečakala. Chlapec sa tak veľmi preľakoľ, že v sekunde onemel, podvedomo urobil krok dozadu, a až po chvíli, keď pochopil, že nie som z Ruska a neprišla som ho zastreliť, sa spamätal a stroho zakoktal: „Я из Киева.“ V tej chvíli mi to, akoby úderom Perunovho blesku, celé došlo. Jediný, kto absolútne nič z tejto situácie nepochopil, bola tá americká, mainstreamová špecialistka na gender ideológiu. Tá iba stála a naučeno cerila na mňa zuby, ako to robí, asi vždy, keď netuší, čo sa okolo nej v skutočnosti deje.

Viete kedy končí sláva dnešných, neoliberálnych, ukrajinských „hrdinov,“ bojujúcich za Ukrajinu? Keď stretnú Rusa. Boja sa totiž Rusov, ako diabol kríža. Dokonca aj na opačnom konci sveta. A boja sa ich, pre svoje pekelné hriechy. Obludnosti, ktoré dnešní ukrajinskí neokoni, napáchali na ruskom obyvateľstve na Ukrajine. A vražda Aleksandra Zacharčenka, patrí bezpochyby, do rovnakej skupiny,tých najohavnejších banderovských „hrdinstiev,“ ako takmer všetky dnešné, neokonské sračky.

Dnes nemám chuť analyzovať, prečo dal Porošenko Zacharčenka zavražiť. Dnes, iba vyjadrujem úctu zavraždenému hrdinovi a prejavujem hlboký rešpekt osobe, ktorá bojovala a zomrela za svoj národ.
Hrdinom sláva!


VRAŽDA ALEXANDRA ZACHARČENKA JE PRIMITÍVNY BANDEROVSKÝ TERORIZMUS RIADENÝ Z KYJEVA - ČASŤ II.

Alexander Zacharčenko bol zavraždený. Donecká ľudová republika stratila svojich najlepších veliteľov v teroristických útokoch, vedených podľa predpokladov, ľuďmi z ukrajinských špeciálnych jednotiek. Krajina stratila, za takmer rovnakých okolností, nakoniec aj svojho charizmatického politického vodcu. Otázka, či Donecká republika následkom výbuchu v kaviarni "Separ" odolá, je teda absolútne na mieste.

Začnime tým, že o pripravovanej vražde Zacharčenka sa vedelo. Niekoľko dní pred smrťou sa objavili Zacharčenkova fotografia v ukrajinskom tlači so špekuláciou, že Zacharčenko bude čoskoro "nahradený." Mediálna informácia pochádzala od mediálnej skupiny "Information Resistance," Dmitrija Tymčuka, napojeného na ukrajinskú vládu a prezidenta Porošenka. Nejde teda iba o fyzickú likvidáciu doneckého vodcu. Ide o sprisahanie Kyjeva a Zacharčenkových, politických rivalov, naklonených k návratu k spolupráci s Ukrajinou. Zodpovedá tomu aj načasovanie. V Donecku sa totiž schyľovalo k voľbám a pre ukrajinskú vládu neprijateľný Zacharčenko, nemal súpera, ktorý by ho dokázal poraziť. "Zomrieť teda musel." Nasvedčujú tomu aj okolnosti po vražde, kedy ostatní predstavitelia Doneckej republiky, Zacharčenkovu smrť použili a voľby okamžite odložili na neurčito.

Vražda ako ťah koňom na politickej šachovnici

Je tu aj druhý rozmer náhľadu na tieto udalosti, ktorý stojí za povšimnutie. Zacharčenko bol garantom rusko-doneckej spolupráce a jedným zo signatárov tzv. Minskej dohody, ktorá prezidenta Porošenka a ukrajinské vedenie, zaväzovala k spolupráci s Ruskom a ďalšími, zúčastnenými stranami (Francúzko a Nemecko). Okliešťovala Ukrajinu vo vedení vojny na vlastnom území a udávala jej hranice, ktoré dnes Porošenkovi rozhodne nevyhovujú, pretože Moskva, ekonomicky a diplomaticky tlačí Ukrajinu, aby podmienky Minskej dohody,pri vedení vojny s Doneckom dodržiavala. A ukrajinská strana s Minskou dohodou rozhodne kalkuluje a predpokladá, kedže hlavný signatár bol zavraždený na objednávku z Ukrajiny, že spojenci Rusko a Donecká republika dohodu prestanú akceptovať a plniť, čo by bola zámienka na jej vypovedanie. A to sa v realite aj deje, čo včera potvrdil, aj minister Putinovej vlády Lavrov vyhlásením, že v spolupráci s krajinami Minskej dohody, sa za daných okolností pokračovať nedá a zložitú situáciu treba najskôr rozanalyzovať. Rusko teda spoluprácu európskych a ukrajinských lídrov odmieta a dá sa očakávať, že príde s vlastnými riešeniami. A to, za daných okolností, kedy Kyjev zavraždil troch najvýznamnejších lídrov Donecka, naozaj neznie dobre.

Trošku odbočím, lebo nedá mi, aby som nezabrdla v súvislosti so Zacharčenkovou smrťou, aj do slovenskej politiky. Ono totiž, rusofilov prezentujúcich sa, ako podporovateľov Ruska a politiky samotného Putina, máme na Slovensku veľa. Napríklad z radov smerákov. Ale nepočula, ani nečítala som článok od jediného, ktorý by sa verejne postavil v súvislosti s konaním Putina v Donecku, na ruskú stranu. A to je minimálne čudné, pretože, nech sa udialo na Ukrajine čokoľvek, Putin sa snaží o zlúčenie Donecka s Ruskom, čím by zachránil množstvo zbytočných obetí. Iste. Putin má aj iné záujmy, napríklad rozdelenie Ukrajiny, ale to je za súčasných okolností, už nezvratné a je, iba otázkou času. Nie je totiž prípustné, aby krajinu so strategickou polohou v strednej Európe, akú má Ukrajina, viedli dnešní pohrobkovia Stepana Banderu. Putin je, ako sa zdá, dobrý pre slovenských politikov, iba ako predvolebný nástoj presviedčania proslovenského voliča, že "stoja na tej správnej strane," pretože proslovenský volič je obvykle aj rusofil. V skutočnosti však, o slovanskú vzájomnosť, nemá zo slovenských politikov nikto. Dokonca ani politici, ktorí Rusko obhajujú veľkohubo, ako napr. poslanec Blaha. Ide teda o jasné zneužívanie obhajoby Ruska, na zvyšovanie svojej popularity. Aj napr. o tom sa presviedčame, vďaka Zacharčenkovej tragickej smrti.
A iba mimochodom. Nenašla som tiež jediný status slovenského politika, ktorý by verejne odsúdil vraždu Zacharčenka. Dokonca, ani medzi kotlebovcami, ktorí sa slovanskou roduvernosťou oháňajú, takmer denne. Neodsúdil ju okrem sudcu Harabína, naozaj nikto. Ako by to, ani neboli ľudia s emóciami, ale stroje. A čo ma zarazilo najviac je, že neodsúdil ju verejne, ani poslanec Marček, ktorý sa doteraz prezentuje, ako hrdý obhajca nového geopolitického usporiadania východnej Ukrajiny a Krymu. Minimálne to považujem za veľkú škvrnu na čistote jeho postojov.

Zvýšenie ruského tlaku na rozdelenie Európy a pričlenenie Ukrajiny kRusku je nevyhnutný a neodvrátitelný proces vývoja, nového usporiadania sveta

Nebudete mi asi veriť, ale mapku s novým geopolitickým usporiadaním Európy, kde Krym a Ukrajina patrila pod Rusko, som videla na internete, už takmer pred takmer piatimi rokmi. Zverejnil ju emeritný profesor a významný americký historik Stephen Cohen, ktorý verí, že Ukrajina je epicentrom globálnej geopolitickej transformácie a že svet, ktorý existoval pred dnešnou celosvetovou politickou krízou, už nikdy nebude rovnaký. Inak, iba mimochodom. Uvedomujeme si, že súčasnú, celosvetovú politickú krízu, naštartovala na prelome rokov 2013 a 2014, práve konflikt na Ukrajine? Ono to samozrejme vrelo už predtým na Blízkom východe, ale naplno ju naštartoval, až ukrajinský Majdan.
Dr. Cohen, už vtedy, na začiatku roku 2014 tvrdil, že zatiaľ čo každý týždeň hovoríme o mikro udalostiach z krízy na Ukrajine, prežívame geopolitickú transformáciu, o ktorej ani nevieme, a že svet, ako ho poznáme už nikdy nebude, ako býval, pred 5-6 rokmi, prinajmenšom v Európe. To, čo sa deje sú podľa Cohena historické míľniky a ich epicentrum je práve Ukrajina. Citujem Cohenovo vyjadrenie z roku 2014: „Beriem na vedomie, že prapodstata ukrajinského konfliktu je medzi Spojenými štátmi a Ruskom, ale Európa a Čína prekonvertujú a preorientujú okolnosti udalostí na Ukrajine a zmenia tak svet.“

Nechcem byť prílišne patetická a lpieť na rusofilizme priatelia, ale presne to, sa práve deje. A neokoni v Európe a v USA, to stále nechcú pochopiť. Svet už nikdy nebude taký, aký bol pred ukrajinským Majdanom a vie to aj samotný Putin. Uvedomuje si, že hrozba 3. svetovej vojny, prostredníctvom snahy o globalizáciu tu stále existuje v plnej miere a, že musí konať, pokiaľ to chce zvrátiť. A kľúčom k tomu, je práve nenávratné rozdelenie Ukrajiny. Donecká ľudová republika, teda nie je žiadny lokálny konflikt medzi Porošenkom a Putinom. Ide o budúcnosť celej Európy. Preto nás vražda Alexandra Zacharčenka, nesmie nechať chladnými a je iba úbohosťou slovenskej politiky, že poslanci v parlamente a politológovia o tom mlčia.

Volám sa Katalin Tara a som tvoja bogerka.

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню