Vážny oznam a výstraha. Včera chceli odstreliť lietadlo z Donaldom Trumpom. - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Vážny oznam a výstraha. Včera chceli odstreliť lietadlo z Donaldom Trumpom.

NOVINKY

Vážny oznam a výstraha. Včera chceli odstreliť lietadlo z Donaldom Trumpom.

Toto v médiach nikdy neukážu dokým ich ovládajú satanisti, ktorý ich vlastnia a ktorý robia genocídu na všetkých národoch.

Po prvé v skupine máte kopu nasadených infitrovaných trollov a ľudí čo pracujú pre sionistov teda satanistov. Sú to ľudia, ktorý útočia na pravdu a zhadzujú ľudí, ktorý pravdu šíria. Sú to ľudia, ktorý sú Slováci len na papieri. V skutočnosti sú to chazari a sú proti láske a pravde. Hlavne sú proti Slovensku a ich cieľ je genocída Slovanov.

Za druhé väčšina z vás ani vo sne netuší čo sa v skutočnosti na svete deje a kto vás ničí a ovláda. Ked sa sem také články dávajú presne takýto ľudia vo vašej skupine infiltrovaný útočia, vyhrážajú sa likvidáciou, zosmiešňujú, nadávajú a odkazujú na psychiatriu, na tabletky, na dobrý matroš atd lebo nič iné nevedia a toto je ih práca. Takto sa vlastne vždy odhalia. Všetci si položte tieto otázky:

Chcete vedieť skutočnú pravdu? Alebo chcete do smrti žiť v totálnej nevedomosti? Veci, ktoré sa dejú a šíria sú skutočné a aj tak sa ich celý svet čoskoro dozvie. Ked budú média prvý krát v živote pod kontrolou síl svetla a nie pod kontrolou satanistov ako tomu bolo celé dekády rokov tak celý svet vy, vaše rodiny a tak isto aj nevedomý ľudia a aj trollovia a agenti NWO uvidíte skutočnú pravdu. Byť slepý a nevedomý nie je výhra ale deštrukcia. Práve preto by ste mali byť radi a je to vo vašom záujme aby ste sa všetci pomaly prebudili a začali si zisťovať skutočné fakty a skutočné dejiny a nie to všetko
oklamané čo vás učia od narodenia.

Toto by mal každý vidieť a poznať

http://www.necenzurovane.net/gosudarjon/g101.html

http://www.necenzurovane.net/17/odpor.html

http://bod-zlomu.blogspot.com/p/blog-page_18.html

https://tadesco.cz

http://2012portal.blogspot.com

https://operationdisclosure.blogspot.com

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню