Vážený pán premier , s vážnosťou zaistenia Celosvetového mieru a zastavenia všetkých vojen - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Vážený pán premier , s vážnosťou zaistenia Celosvetového mieru a zastavenia všetkých vojen

NOVINKY

Vážený pán premier , s vážnosťou  zaistenia Celosvetového mieru  a zastavenia všetkých vojen a navyšovania prostriedkov na zbrojenie, Vás občania SR a EU  žiadajú o zaslanie tejto výzvy V.V.Putinovi , D.Trumpovi a delegátom summitu  NATO v Bruseli : My chceme MIER na planéte ZEM a zastavenie výdajov na ZBROJENIE !!!! Prosím podporte túto výzvu, ďakujeme . Nesúhlasíme s návrhmi prezidentov Donalda  Trumpa a Andreja  Kisku navyšovanie do 2% HDP štátov v organizácii NATO  !!!

My OZ Pán Občan a občania Slovenskej republiky,  vyzývame delegátov summitu NATO v Bruseli 11. a 12. 7. 2018, prezidentov RF p. Vladimíra Putina a USA Donalda Trumpa na stretnutí 16. júla 2018 vo fínskych Helsinkách,  k pripojeniu sa k ,, Výzve za celosvetový mier a vznik jednotných ozbrojených síl OSN s jednotným velením“. Velenie OS OSN navrhujeme do Českej republiky. Vznik OS OSN, by zabezpečilo zastavenie výdajov na zbrojenie v prvom roku o 800 mld. USD, ktoré by sa využili na zalesnenie planéty  ZEM a iné rozvojové programy. Vznikom OS OSN by zanikol NEPRIATEĽ na PLANÉTE ZEM. Tieto OS OSN by museli, byť pod kontrolou nového spoločenstva ,, Celosvetový Občiansky SNEM“ !!!
Tu je ,,Výzva s návrhmi“  https://oz.panobcan.sk/trvaly-celosvetovy-mier-a-zivotne-prostredie/
https://oz.panobcan.sk/wp-content/uploads/2016/06/G-20-Podpora-Ziadosti-MOS-OSN-1.pdf

 
 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню