Vážení spoluobčania, blíži sa sumit NATO v Bruseli - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Vážení spoluobčania, blíži sa sumit NATO v Bruseli

NOVINKY

Vážení spoluobčania, blíži sa sumit NATO v Bruseli, na ktorý pôjdu prezident SR A.Kiska, minister obrany SR Peter Gajdoš, štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí Ivan Korčok, náčelník Generálneho štábu OS SR Daniel Zmeko a stály predstaviteľ SR pri NATO Radovan Javorčík. Na sumite majú podpísať záväzok navýšenia financií na obranu vo výške 2% čo tvorí cca 1,8 miliardy € z rozpočtu SR čiže na obyvateľa 355 € ročne.
Jednoznačne nesúhlasím s navyšovaním na 2 % z HDP SR, lebo je to na úkor životnej úrovne občanov SR a rozpúta to ďalšie kolo zbrojenia a studenej vojny proti Rusku a Číne. Rusko budúci rok znižuje výdavky na zbrojenie a presúva ich na sociálne programy zvýšenia životnej úrovne obyvateľov Ruskej federácia.

Som za vytvorenie Jednotných Mierových Európskych ozbrojených síl spolu s krajinami EU, Ruskou federáciou a slovanskými krajinami, aby dohliadali na ochranu štátnych hraníc Šengenu a členských krajín. NATO v ochrane hraníc Šengenu zlyhalo na plnej čiare, keď nedokázalo ochrániť hranice pred ilegálnymi utečencami a dokonca napomáhalo ich prevozu do EÚ. A toto je najväčšia hrozba pre krajiny EU.

Kam pôjdu 2 % z našich daní? Podľa predstáv A.Kisku , Min.obrany SR a zástupcov NATO, financie pôjdu na vysielanie ďalších vojsk na ruské hranice a podnecovanie konfliktov na blízkom východe a Ukrajine. Určite toto 90 % občanov SR nechce.
Nesúhlasíme s návrhmi prezidentov Donalda Trumpa a Andreja Kisku na navyšovanie do 2% HDP štátov v organizácii NATO a žiadame zníženie výdavkov na zbrojenie a zastavenie nenávistnej kampane proti Rusku a Číne.

Sme za ukončenie všetkých vojen a navyšovania výdavkov na zbrojenie lebo zbrane nie sú na pečenie chleba ale na zabíjanie ľudí.

“My chceme bezpečnosť a mier” .

Peter Marček poslanec NR SR
http://panobcan.sk/agresia-usa-zlociny-a-vyvrazdovanie-narodov-zoznam-z-ktoreho-vam-moze-byt-aj-spatne/

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню