US doktrína Steel Rose vraj požaduje - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

US doktrína Steel Rose vraj požaduje

NOVINKY

Podplukovník Marek Obrtel, ktorý celé roky pôsobil v misiách NATO, a potom vrátil všetky vyznamenania, hovoril o utajovanej vojenskej doktríne s názvom Steel Rose. Ak je to pravda, tak sme všetci v rici, ako vravel major Terazky.

US doktrína Steel Rose vraj požaduje :
1. prezbrojenie bývalých krajín Varšavskej zmluvy na výbavu NATO. Zaplatia si to obete budúcej vojny.
2. znovuzavedenie odvodov do armády v týchto krajinách. Odvedenci sú určení do prvej vlny útoku na Rusko, predpokladajú sa straty 80 percent,
3. presun US základní a útočných jednotiek druhej vlny zo západnej Európy bližšie k ruským hraniciam
4. je plánovaný útok konvenčnými strelami s plochou dráhou letu z týchto základní, z Baltického mora a z Arktídy, s cieľom zničiť ruské stanovištia PVO a veliteľské centrá. Útok bude vedený i z Poľska, Gruzínska, Ukrajiny, Turecka a pobaltských štátov. Počíta sa s totálnym zničením týchto štátov i celej východnej európy ruským protiútokom.
5. Súčasťou plánu je masívna protiruská propaganda, dehumanizácia a démonizácia ruského národa a jeho obviňovanie za vznik krízy a vojny. Bezprostrednou príčinou útoku bude operácia false flag: údajne rusmi zostrelené lietadlo, alebo potopenie lode.
6. ekonomické oslabenie EU a pokles eura, a masová a riadená imigrácia z Afriky. Obyvateľstvu sa propagandou podsunie i príčina a cieľ nenávisti : Rusko a Čína.

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню