UKRAJINA: DÔRAZNÝ PROTEST PROTI SPRAVODAJSKEJ HRE. - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

UKRAJINA: DÔRAZNÝ PROTEST PROTI SPRAVODAJSKEJ HRE.

NOVINKY

UKRAJINA: DÔRAZNÝ PROTEST PROTI SPRAVODAJSKEJ HRE.

Dôrazne protestujem proti spravodajskej hre Ukrajiny. Hodnota ľudského života bola znevážená a Ukrajina prekročila všetky hranice. Zahrávať sa s ľudským životom z akéhokoľvek dôvodu je nedôstojné. Nestačí prísť na tlačovú besedu a povedať, že žijem. Trúfam si povedať, že to bolo nehorázne a cynické. Trúfam si povedať, že to bol hazard so svetovou bezpečnosťou. Ukrajinsko-ruský konflikt je pre Európsku úniu nebezpečím.Andrej Danko - predseda SNS je na mieste: Národná rada Slovenskej republiky.

Je nemysliteľné aby svet toleroval takýchto kovbojkých  dobrodruhov a vojnoštváčov. Považujem za rozumné, aby sme sa všetci ľudia vo svete usilovali o zachovanie MIERU pre nás, naše deti, ďalšie generácie a pre zachovanie ,,Udržateľného rozvoja človeka na planéte Zem“, so zachovaním ekologickej rovnováhy sveta, ktorú si ničíme nezmyselnou súťažou výroby zbraní, ich použitím počas výcviku, v rozličných teroristických aktivitách a lokálnych vojnách.

Vyzývam predstaviteľov štátnej moci a občanov SR, politických predstaviteľov krajín sveta a rôznych zoskupení sveta, najmä organizáciu OSN, aby sa pripojili k tejto výzve. Žiadam prezidenta p. Andreja Kisku, predsedu parlamentu p. Petra Pellegriniho, predsedu vlády Róberta Fica, o predloženie tejto ,,Výzvy za celosvetový mier a vznik celosvetových OS OSN, Generálnemu tajomníkovi OSN pánovi Ki-mun a predsedovi Európskej komisie p. Jean–Claude Juncker, prezidentovi RF p. Vladimírovi Putinovi, prezidentovi USA p. Barakovi Obamovi, Francúzska p. Feancoisovi Hollandovi, Nemeckej kancelárke p. Angele Merkelovej a ďalším štátnikom sveta.

Pán občan - Ing.pplk.v.v. Ing Vilam Viliam Baňák

https://oz.panobcan.sk/trvaly-celosvetovy-mier-a-zivotne-prostredie/

https://www.facebook.com/andrejdanko.sk/videos/2093907814155814/

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню