Také drobné paradoxíky - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Také drobné paradoxíky

NOVINKY

ĽUBOŠ BLAHA
31 máj, 20:15 ·
Také drobné paradoxíky:

1. Obete monštruózneho Putinovho režimu, na ktorý uvaľujeme sankcie a vyhosťujeme diplomatov, sú Skripaľovci a Babčenko. Mimochodom, všetci traja sú živí, zdraví a vyrehlení ako lečo. Obete Izraela len za posledné dni sú 59-ti palestínski demonštranti, vrátane bábätka. Reálne mŕtvi, reálne postrieľaní, reálne zmasakrovaní. Ale Izrael je vraj veselý kamarát, všetci sme plní pochopenia, že vraždí neozbrojených civilistov a hlavne nevysloviť ani slovíčko kritiky, však vraj Izrael kritizujú len antisemiti. A všetci ostatní slušní moderní a prozápadní ľudia poslušne zavrú očičká nad nezmyselným vraždením mäsiara Netanjahua, však treba si kopnúť do Putina, ktorý pácha "nevraždy". Hnus!

2. Celé roky počúvame, aké dôležité je, aby RTVS nebola pod politickým vplyvom. A keď zopár liberálnych jehovistov podá výpoveď a žiada odvolanie vedenia, tak Kiska volá ministerke kultúry a žiada politický zásah. Pri všetkej úcte, Kiska svojou výzvou porušil ako prezident republiky všetko, na čom stojí verejnoprávnosť médií. Už z princípu mu nemôže RTVS vyhovieť, pretože by sa Slovensko okamžite dostalo na úroveň Turkmenistanu, kde si Turkmenbaši zmyslí a štátne médiá skáču. Za toto by mal Kiska niesť následky - takéto politické zasahovanie do médií si nedovolil nieže Mečiar, ale ani Tiso. Hanba!

3. USA potopili Slovensko, keď sme mohli mať generálneho tajomníka OSN (hlasovali za nás zlí Rusi a zlí Číňania, kamaráti zo Západu ukázali prostredník, pamätáte!), ale aj tak ich vraj máme milovať. Teraz USA začali obchodnú vojnu s EÚ, a teda aj s nami, ale vraj sú to bohovskí kamoši... Na večné časy! Už konečne dopína aj tým komplet neprebudeným? Amerika na nás jednoducho zvysoka kašle. Ale viete, čo je najväčší paradox - návrat k zdravej ekonomickej ochrane je tou najlepšou alternatívou pre planétu. Neoliberálna globalizácia je zlo, ktorá ničí tých najslabších. Európa Ameriku nepotrebuje. Musime chrániť náš sociálny a zelený model. Globalizácia musí byť tvrdo regulovaná. Americký model nie je budúcnosť, americký model je vstupenka do pekla. Ale smutné je, že až primitívny Trump musel akože progresívnu Európu dohnať do správnych rozhodnutí - zastaviť TTIP a chrániť svoju ekonomiku. Dosť bolo voľného trhu! Éra neoliberalizmu práve umrela - definitívne. Nikto ju oplakávať nebude. Thank you, Donnie!

Pekný večer, priatelia, sledujem Vaše reakcie a veľmi pekne za ne ďakujem, inšpirujete ma!

http://outsidermedia.cz/General-Clark-v-roce-2007-Napadneme-7-zemi-do-5-let/

http://miroslav.blog.pravda.sk/2016/11/07/kapitalizmus-a-jeho-zlociny-vo-svete-zoznamte-sa-s-konkretnymi-prikladmi-a-krajinami-kde-kapitalizmus-zmasakroval-miliony-ludi/

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню