RUSKO vs AMERIKA...DOBRO vs ČÍRE ZLO...Geopolitický záznam oboch krajín hovorí jasne - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

RUSKO vs AMERIKA...DOBRO vs ČÍRE ZLO...Geopolitický záznam oboch krajín hovorí jasne

NOVINKY

RUSKO vs AMERIKA...DOBRO vs ČÍRE ZLO...Geopolitický záznam oboch krajín hovorí jasne: Ruská federácia žiadnu inú krajinu ešte nenapadla, zatiaľ čo Amerika vedie svoje agresívne vojny proti suverénnym nezávislým štátom, so snahou premeniť ich na prozápadné bábkové štáty, permanentne. Nespočítateľné milióny mŕtvych, ďalšie straty a materiálne deštrukcie skôr nepredstaviteľných rozmerov túto nemilosrdnou cestu za svetovú hegemóniu Ameriky dosvedčujú.

Amerika je najväčším globálnym potupitelem ľudských práv v histórii ľudstva, mimo akúkoľvek kontrolu konajúci hegemón, snažiaci privlastniť si nikým neobmedzenú totálnu nadvládu, ignorujúci princípy vlády práva, ktorý sa nepozerá na ľudské straty a konajúci s tými najzraniteľnejšími nehumánne. Je to "národ" smerujúci k neobmedzenej tyranii a ohrozujúci prežitie ľudstva.

S tým, ako inšpektori Organizácie pre zákaz chemických zbraní začínajú svoju prácu v sýrskom meste Duma, obvinila ruská kancelária tejto organizácie Washington, že ešte predtým, než komisia OPCW na miesto dorazila, sa pokúša "autoritu OPCW prí vyšetrovanie údajného plynového útoku v tomto meste podkopať ".

Ruská kancelária OPCW k tomu dodala: "Rusko znovu a znovu opakuje, že trvá na vonkajšom nezasahovania do práce komisie OPCW aj na tom, že všetkým jej členom zaručuje bezpečnosť".

Americký predstaviteľ OPCW Kenneth Ward klamal, keď povedal, že Moskva "už možno predmetné miesto plynového útoku v Dume sfalšovala" a žiadal, aby OPCW "sýrsku vládu chemického teroru" odsúdila.

Ak inšpektori OPCW v Dume žiadnu známku po údajnom útoku, ako ho Washington, Británia a Francúzsko ohlásili, nenájdu, je jasné, čo bude nasledovať.

Rusko bude obvinené z toho, že všetky pozostatky po plynovom útoku "vymazalo". A to bez ohľadu na to, že každý chemik vám dosvedčí, že totálne vymazanie pozostatkov plynového útoku krátko po jeho vykonaní, je nemožné.

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню