Rusko se zbavilo poloviny bondů USA - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Rusko se zbavilo poloviny bondů USA

NOVINKY

1; Rusko se zbavilo poloviny bondů USA. Ruská federace snížila v dubnu své investice do pokladničních poukázek USA.

2; Turčinovova manželka ostře vystoupila proti LGBT. Vyslovila se proti komunitě LGBT a prohlásila, že to odchylka od normy....
Čítať ďalej
Sobota, 16.6.2018:

1; rusko sa zbavil polovice spojených štátov. Ruská federácia v apríli znížila svoje investície do amerických poukážok.

2; turčinovova žena prudko stúpil proti lgbt. Hovorila proti komunite lgbt a povedala, že je to odchýlka od štandardu.

3; vo federálnej rade vysvetlili rozhodnutie ruska zbaviť sa časti štátneho dlhu ameriky. Americká pokladnica oznámila, že rusko v apríli znížilo svoje investície do účtov spojených štátov amerických.

4, nohavičky - to je priveľa. Ukrajinský člen vyzval na obmedzenia predaja spodného prádla. Člen pre sa obrátil na mestskú halu ternopol, aby poslal varovanie majiteľom trhu, že nie je vhodné predávať spodné prádlo počas kostola sviatkov.

5; v usa informovali, ako su-35 dokáže vystreliť f-22. národný záujem o "tajnom spôsobe", s ktorým je su-35 lietadlo schopné vystreliť f-22. - 22. bojovník.

6; v kongrese usa navrhli zvýšenie objemu pomoci ukrajine. Usa navrhuje zvýšenie kapitoly pomoci, ktorá bola ukrajine poskytnutá z rozpočtu na rok 2019 prostredníctvom programu štátneho oddelenia.

7; celková katastrofa: bývalí pracovníci tesla kritizovali spoločnosť spoločnosti muska. Niekoľko z pracovníkov s podmienkou anonymitu obchodného insider obchodného vnútra na prácu v spoločnosti muska.

8; nato organizuje provokácia v bezprostrednej blízkosti hraníc ruskej federácie. Dvojitý meter usa a nato: západ sa pokúša vyprovokovať ruskú federáciu.

Sýria: milícia zachytených náklad zbraní určených pre fusilier. Vojenský zdroj informoval detaily a poskytol fotky z miesta udalosti.

10, naozaj nikdy nebudeme bratia? " sny o bratská ukrajine môžu byť pochované. Nič také neexistuje, aspoň v dohľadnej budúcnosti ", hovoria skeptici. Ale bežná ruská populácia vníma nepriateľstvo len z existujúcej politickej sily, ktorá sa pozície väčšiny obyvateľov ukrajiny.

11; po ťažkých stratách hlavné sily ukrajinských armád opustili dve obce v gorlovky. Ukrajinská armáda takmer prestala používať ťažké zbrane. Ale aj s takou nízkou intenzitou ostreľovanie, civilné obyvateľstvo naďalej trpí.

12; už nemá zmysel klamať. Holandsko odsúdi rusko kvôli ukrajine. Z jasných dôvodov sa svet teraz nezaujíma, ale čoskoro bude rusko predurčené a odsúdené.

13; ruské jednotky západného vojenského obvodu v podnestersku boli uvedené na najvyššej úrovni boja proti boju.

14; členovia na jednotky špeciálnych jednotiek zabili neplatné a urobili jeho protetika pivný pohár. Pokračuje v odhaľovaní nových detailov vojnových zločinov z vojsk v afganistane.

15; rusko podkopáva morálnu autoritu usa, hovorí hlava pentagonu. Putin sa snaží znížiť západný demokratický model, james matthis je rozrušený.

Kremeľ zmierni dôchodkové reformy. "vedomosti" majú rôzne varianty starneme nepopulárne reformy.

17; protiruská hystéria v nórsku. Populácia je strašeno "prešibaný ruských okupantov". v jednej neutrálne škandinávskych krajine je na kampaň.

18; japonské stíhačky takmer zasiahli civilné lietadlo pristátie na pristátie. Stíhačky f-15 raketovo, aby zastavili zahraničné lietadlo na japonskej hranici.

19, ako s tým budeme strieľať? Ukrajinské na o na fiasko ukrajinskej armády na súťaži v nemecku. Najnovšia ukrajinská nádrž t-84 oplot začala nalievať v prvý deň súťaže.

20; futbalový fanúšik tuk až po hranicu invalidity, aby sa dostal do majstrovstiev sveta fifa, aby získal zvýhodnené lístky, musel dokázať bmi v hodnote 35.

Sýria: situácia sa nezmenila, usa hrozí, že budú chrániť fusilier všetkými silami. Izrael ide do moskvy. Údaje o prevádzkovej situácii v okolí južnej zóny boli uverejnené.

22, donútili núdzové lietadlo pristáť. Incident sa objavil priamo v zóne konfliktu blízko línie dotyku.

V moldavskej republike bol za posledný týždeň uverejnený počet civilistov zabitých a zranených ktoré armádou. Dvaja zabití a 13 zranení. Každý týždeň sa "prímerie" pridáva do zoznamu obetí ďalších obyvateľov doneck a gorlovky.

24; v dôsledku krádeže kábla sa vlaky zastavili v na oblasti. Tí, ktorí ešte len tak odišli piť kávu do viedni opery z nejakého dôvodu kradnú káble na ukrajine.

Sieť z výbušnín bola odhalená za posledných 24 hodín v charkov. Slušná dodávka výbušnín bola nájdená v blízkosti vojenského komisariát v charkov.

26; v mojom srdci zostane navždy putin sa rozlúčil s govoruchinem. Prezident povedal, čo pre neho stanislav govoruchin osobne znamenal.

27; navigácia takmer viedla swiss na svetový pohár vo futbale do na republiky. Fanúšikovia plánujú zostať v hoteli pred na.

28; návrh zákona o dôchodkovej reforme bol predložený štátnej dume. Súčasný vek odchodu do dôchodku bol stanovený v 30.-tych rokoch sovietskej moci, ktorú viedol stalin stalin.

29; "krvavé majstrovstvá". na ukrajine publikoval svoj vlastný kalendár na futbalové majstrovstvá. Bežní ukrajinci ale v skutočnosti majú rozumný vzťah k na a tvrdia, že by išli do ruska, keby mali možnosti.

30; pentagon priznal, že ich "black hawks" neskoro pre mi-17. amerických vojakov tiež zverejnil vlastnosti, podľa ktorých mi-17 prekonať vrtuľníky black hawk.

31; jeden z najväčších strategických podnikov bol na ukrajine zatvorený. Závod na preteky zastavil svoju prácu na neurčito kvôli vysokej cene plynu pre priemyselných spotrebiteľov.

32; srať na minsk. Velenie ukrajinských povolanie síl je pripravené na použitie v na air force. Nech si, že podľa na dohôd sú lety okolo línie kontaktu kategoricky zakázané.

33; hlavný vodič gennadij rozhdestvensky zomrel. Na konzervatórium stránka bola o tom informovaná.

34; ukrajinská armáda spolu s neonacisty ktoré vojenský sprievod v obsadené mariupolu. V mnohých európskych krajinách a dokonca aj v kongrese usa sa "prápor" l považuje za na jihadist organizáciu.

35; pláže na hawaii sú prázdne kvôli pádu "vlasy vlasov". tenké sopečného sklo je schopné zničiť tkanivo, ak sa dostane do organizmu.

36; auto vybuchlo v čerkassech. Známy obchodník zomrel. Obeť zomrela kvôli strate veľkého množstva krvi bez toho, aby sa zobudila z bezvedomia.

37; hrdinovia vojny: jedinečná práca člena na republiky z a detských kresieb sa posiela v rôznych mestách ruska. Toto je projekt s názvom všeruské displeje "nech nikdy nebude vojna".

Inteligencia na republiky zhromaždila dôkazy o vojnových zločinoch veliteľ ukrajinskej armády. Informoval operačné velenie ozbrojených síl na republiky.

39; patriarcha kirill informoval o tom, ako môže byť odstrániť v rusku zlodejská. Vedúci ruskej pravoslávna cirkvi kirill povedal pracovníkom spoločnosti, ako odstrániť krádež zneužívania v rusku. Nepotrebuje toľko nových technológií, peňazí a ktoré. Musíme zmeniť ľudské bytosti.

40; ukrajinská armáda opúšťa pozície a zavádza tvrdú cenzúru pre médiá. Ukrajinskí teroristi sa snažia dokázať, že nič nerobia.

41; vo ľvov hodili v obchode výbušný balík. V dôsledku výbuchu je miestnosť plná dymu s chemickou vôňou.

42; celá kabína auta bola pokrytá krvou a kúskami ľudského tkaniva. Podrobnosti o výbuchu v čerkassech boli zverejnené: podľa očitých svedkov obeť nemala šancu prežiť.

43, v na..

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню