Proč se USA bojí rusko-indické spolupráce? Na počátku července se ve Washingtonu bude konat setkání ministrů zahraničí USA a Indie. - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Proč se USA bojí rusko-indické spolupráce? Na počátku července se ve Washingtonu bude konat setkání ministrů zahraničí USA a Indie.

NOVINKY

1; Proč se USA bojí rusko-indické spolupráce? Na počátku července se ve Washingtonu bude konat setkání ministrů zahraničí USA a Indie.

2; Proč prohlášení Ukrajiny o nových raketových zbraních zůstanou fantazií? Náčelník Generálního štábu ukrajinské armády prohlásil, že Kyjev nutně potřebuje zbraně schopné zasáhnout Moskvu.

3; Italský premiér řekl, co může zničit EU. Jde o migrační krizi. Během roku bude jasné, udrží-li se spojená Evropa nebo ne, řekl.

4; Důležitá mise armády Doněcké republiky. Tisková služba ozbrojených sil Doněcké republiky poskytla video se závažným obsahem týkajícím se humanitární pomoci dětem, které se léčí ve specializované klinice.

5; Degradace vzdělávání. Proč ukrajinští absolventi neznají jazyk a historii své země? Na Ukrajině každý sedmý absolvent školy pohoří na znalostech mateřštiny. Odborníci tuto skutečnost připisují mimo jiné i násilné ukrajinizaci.

6; V USA prozradili osudovou chybu vůči Rusku. Názor na to, co zaselo sémě nepřátelství mezi Rusy a Američany, vyjádřil redaktor National Interest Dave Majumdar. Největší chybou bylo zneužití oslabené pozice Ruska po rozpadu SSSR a rozšíření NATO východním směrem.

7; Auf Wiedersehen, Merkel! V Německu se začali připravovat na předčasné volby. Sociální demokraté, kteří jsou součástí vládnoucí koalice, už uskutečnili tři interní porady ohledně přípravy na nové volby.

8; Ukrajince čeká prudké zvýšení tarifů komunálních služeb. Zdražení plynu povede ke zvýšení cen teplé vody a tepla. Nejvíc si připlatí rodiny žijící v panelácích ze sovětských dob.

9; Vláda chaosu: Jak USA vytvářejí napětí u asijských hranic Ruska. Řešení uměle živených problémů lze těžko čekat v nejbližší době.

10; Země ozbrojených družin. Ukrajinští vůdcové proti nezávislým „baronům“. Dědičný vládce Zakarpatska poradil vedení velkých měst, aby zřídilo oddíly domobrany.

11; Krymská operace. Velké vítězství Ruska přímo pod nosem NATO. Od nynějška bude Krym dvojí vazbou propojen s kontinentem – přírodou a člověkem.

12; Vrátila se. Železná „kancléřka“ Timošenková „ukáže světu, kam se má ubírat“. Bájný fénix ukrajinské politiky se znovu dere na scénu. Spoléhá na to, že si už málokdo vzpomene na politováníhodnou „stařenku na kolečkovém křesle“.

13; Slovanské bratrství. Výsadková vojska Ruska, Srbska a Běloruska jsou připravena společně likvidovat teroristy. Tankové jednotky výsadkových vojsk se účastnily rusko.srbsko-běloruských manévrů.

14; „Hrom“ z nebes. Čeho je schopna nová ruská letecká bomba „Grom“? Ruší odborníci na raketovou techniku vyvinuli řízenou leteckou bombu, která je prakticky nezranitelná protivzdušnou obranou nepřítele.

15; Erdogan pochválil sebe a Putina. Turecký prezident si myslí, že on a ruský prezident mají mnoho společného.

16; Kyjev dostane do držky ze západu i z východu, říká Savčenková. A myslí tím současnou kyjevskou moc.

17; Hvězda egyptského národního mužstva Salah se stal čestným občanem Čečny. Mohamed Salah je ve své vlasti nejen nejpopulárnějším sportovcem, ale i skutečným národním hrdinou.

18; Zvýšení těžby OPEC. Rusko je zajedno se Saúdskou Arábií, Írán se zlobí. Před ministry zemí OPEC stál složitý úkol: Jak zvýšit těžbu ropy a nezpůsobit přitom pád cen a hlavně nepřipustit rozkol ve svých řadách.

19; Naléhavé sdělení armády Doněcké republiky o pokusu ukrajinské armády o průlom u Mariupolu. Vojáci doněcké armády odrazili útok nepřítele.

20; Agentura Bloomberg odstranila mapu s „nikomu nepatřícím Krymem“. Mapa zveřejněná ve zprávě o průzkumu věnovaném volbám vyvolala v Kyjevě nefalšovanou hysterii.

21; Italové jsou první. Zklamaná italská mládež jde proti systému. Obavy ze zítřejšího dne donutily italskou mládež podpořit nesystémovou vládu, píše The Wall Street Journal.

22; Z letadla s fanoušky z Peru se začalo před přistáním v Moskvě kouřit. Fanoušci se vraceli do hlavního města Ruska z Jekatěrinburgu, kde jejich mužstvo sehrálo zápas proti Francii.

23; Sencova za Vyšinského? Ukrajina chce vyměnit odsouzené Rusy za uvězněné Ukrajince. Informovala o tom první místopředsedkyně Nejvyšší rady, jedna z představitelek Kyjeva na rozhovorech Minsku Irina Geraščenko.

24; Ukradni nakradené. Ozbrojenci ukrajinské armády ukradli džíp ozbrojencům „dobrovolnického batalionu“. K události došlo na chráněném parkovišti. Případ vyvolal lavinu hněvu mezi „aktivisty“ a „patrioty“.

25; Chci tu zůstat navždycky. Fanoušek z Anglie se odmítá vrátit domů z Kazaně. Brit doufá, že si dokáže najít práci v městském odboru turistiky.

26; Novináře z Bloombergu pozvali po skandálu s „nikým nepatřícímu Krymem“ na návštěvu poloostrova. Krym je lakmusovým papírkem politické cti. Svaté novinářské pravidlo je psát jen o tom, co člověk osobně viděl a zažil.

27; Karpaty se pokryly sněhem. Byl naléhavě evakuován dětský tábor. Noční teplota klesla na nulu stupňů, což je v tuto roční dobu nenormální úkaz.

28; Na Ukrajině zahynul asistent poslance Nejvyšší rady Alexandra Vilkula. Ke smrtelné nehodě došlo v Poltavské oblasti na silnici Kyjev – Charkov.

39; Rozvědka Doněcké republiky získala přesné souřadnice vojenských skladů ukrajinské armády. Za posledních 24 hodin se situace poblíž linie dotyku vyostřila.

40; Litevský ministr zahraničí přijel na linii dotyku v Donbasu. Před dvěma lety jen o vlásek unikl před minometným ostřelováním v obci Širokino.

41; Bylo navrženo, aby Moskva a Doněck byly vyhlášeny partnerskými městy. Doněck bojující proti ukrajinským nacistům si zaslouží stát se partnerským městem Moskvy, která se pyšní čestným názvem město-hrdina.

42; V USA se matka pokoušela prodat osmiletou dcerku na sex. Za sex s dítětem žádala matka u potenciálního kupce 100 dolarů.

43; Více než tisíc ozbrojenců An-Nusrá vede útok na syrskou armádu. Oznámil to armádní zdroj a potvrdilo ministerstvo obrany.

44; Kyjevský park bude pojmenován na počest Borise Němcova. Park nedaleko ruského velvyslanectví bude pojmenován podle zavražděného ruského opozičního politika.

45; Porošenkovo nové vítězství. Ukrajinci se vysmáli prezidentovi, který slavnostně odhaloval dopravní značku. Tato „mimořádně závažná událost“ se stala terčem posměchu dokonce i nejrůznějších ukrajinských aktivistů a médií.

46; Bojová příprava švýcarské armády. Švýcarské ozbrojené síly operují na zemi, ve vzduchu a dokonce i v mezinárodních vodách.

47; Opilecká hádka a rvačka ukrajinských pohraničníků se změnila v ideologický konflikt. Nedávno zaplnil ukrajinský mediální prostor příběh o tom, jak jazyková otázka opět vedla ke konfliktu. Ochranka restaurace prý zlomila čelist podplukovníkovi, který se domáhal jídelního lístku v ukrajinštině.

48; Skandální ukrajinská spisovatelka a rusofobka Nicoj se označila za Rusku a vyzvala k přejmenování Ruska. Název Rus prý byl Ukrajincům „ukraden“.

49; Nezbude nám nic jiného. EU slibuje, že odpoví Spojeným státům v případě zavedení cel na automobily stejnou mincí. V Pátek prezident USA Donald Trump pohrozil na svém Twitteru, že USA zavedou dvacetiprocentní dovozní cla na evropské automobily.

50; Rusko se zbavuje dolarů a navyšuje zásoby zlata, aby zvítězilo v obchodní válce s USA. Ze strany Moskvy je to varovný výstřel jako signál pro W...

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню