Pripravuje sa útok na Donbass, Lugans a Rusko - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Pripravuje sa útok na Donbass, Lugans a Rusko

NOVINKY

Peter Marcek^
Pripravuje sa útok na Donbass, Lugans a Rusko 22.6.2018 ako pred 77 rokmi ?

Vážení spoluobčania ,
som znepokojený informáciami, ktoré prichádzajú z rôznych spravodajských a informačných kanálov o pripravovanom vojenskom útoku Ukrajinskej armády spolu s NATO a USA na Lugansk a Dombas práve v deň, keď pred 77 rokmi zaútočili Nemecké vojská na Sovietsky zväz – Rusko 22.6.1941.
Nasvedčujú tomu nasledovné okolnosti:
1. V máji 2018 vystúpili na GLOBSEC - ku v Bratislave čelný predstavitelia SR, Kiska , Pelegríny , Lajčiak oficiálne vyjadrili, že náš nepriateľ je Rusko a Čína . Následne prezident SR Kiska na stretnutí stredo erópskych krajín vo Varšave opäť zdôraznil nepriateľstvo voči Rusku a Číny. Naše médiá to verejne skoro denne hovoria a potvrdzujú a tým psychologicky pripravujú obyvateľstvo, na to že to tak je stane.

2. Dlhodobé a sústavné nasúvanie vojenskej techniky NATO a USA na Ukrajinu a posledne 15.6. nafotili celý vlak na stanici s USA tankami Abrams a obrnenými transportérmi smerujúce do Čiernej nad Tisou ak aj predchádzajúce konvoje videné v Prešove . Tak isto okolo Ruských hraníc v pobaltských republikách , Poľska, Rumunska je sústredených viac ako 17. Tisíc vojakov NATO a USA s tisíckami tankov a bojovej techniky. Do Poľska a Rumunska a Pobaltia boli inštalované USA raketové systémy Patriot. Sústavne sa navršujú vojská americkej armády do EU , čo tu robia prečo sem prichádzajú a dodávajú tisícky vojenskej techniky, ale čo je najhoršie, aj atómové rakety.

3. V juhozápadnej a severozápadnej časti Ukrajiny pred Luganskom a Dombasom sa sústreďuje je vyše ukrajinských a USA vyše 600 tankov , 2000 kusov bojových pásových vozidiel , 1100 mínometov , 160 raketometov 1200 protitankových systémov , 1600 systémov PVO , vyše 900 ďalekonosných húfnic z fosforovými granátmi , 2 ks nemecké pásové samohybné húfnice 155 mm , 10 strategických raketových systémov TočkaU, Američanmi dodané systémy 37 ks s raketami Jevelin 200 ks , 8 vrtuľníkov MI 24, 9 ks MI 8, Mig 29 – 10 ks , SU 24 – 9 ks, SU 27 – 11 ks, SU 25 - 15 ks, vyše 70 tisíc vojakov UA armády, ale aj USA , NATO, Kanady, desiatky snajperov z USA, Litvy, Lotyšska, Poľska. V Čiernom mori sa sústredilo veľké množstvo fregaty USA a NATO, ktoré sústavne provokuje teritoriálne vody Ruska. Tieto množstvá vojenskej techniky a vojakov sa sústavne navyšujú a predpoklad, že k dnešnému dátumu môžu byť aj dvojnásobné.

4. Takéto obrovské množstvo zbraní môže byť použité aj na napadnutie Ruskej federácie .

O tomto pripravovanom útoku západné médiá neinformujú, lebo sú riadené vojenským korporatívnym priemyslom , USA agentúrami a mimovládnymi agentúrami.

Vieme z histórie že USA a NATO organizovali útoky pod falošnou vlajkou, aby rozpútavali vojny. USA jastraby majú v tomto dlhodobú prax vo Vietname, Kube, Iraku, Gruzínsku, Síria, atd.. Osudový deň 22.6. sa blíži ako pred 77 rokmi keď Nemecká armáda so svojimi spojencami napadla Ruské územie operáciou Barbarossa a spôsobila nepredstaviteľnú krutosť a utrpenie hlavne Slovanským vyvraždením nevinných detí , žien, starcov, vojakov , ktoré si vyžiadali len na území Ruska vyše 25 miliónov životov.
Politici a vojnový štváči sa nepoučili a naďalej štvú do vojny proti Rusku a Číne.
https://cont.ws/@vladgerman/976472

Vyzývam všetkých prezidentov , politikov, diplomatov a generálov Pentagonu USA i NATO ,aby okamžite zastavili toto šialenstvo v mene pokoja a Celosvetového mieru.
Len pripomínam, že aj pred vypuknutím 1 a 2 svetovej vojny si politici a obyvatelia si naivne mysleli, že vojna nemôže vzniknúť, ale osudove sa mýlili a vyvolali dve svetové vojny . Nedopusťme, aby sa to opakovalo!
Ak si myslia, že vojnu nad Ruskom a Čínou vyhrajú za pomoci USA a EU bánk, vojnových jastrabov NATO, tak si spomeňme na známe výroky : Vojna za začína klamstvom a mier pravdou ...Rusi vojny nezačínajú, ale končia.
Svetu Mier.
Peter Marček - poslanec NR SR


Vyzývam občanov Slovenskej republiky, aby pridali svoj podpis na referendový hárok. Verím že na Slovensku existuje viac ako 1 500 000 občanov, ktorí žiadnu vojnu nechcú. Najmä nie v Európe , v našom štáte, alebo v štátoch susedných.
Podpíšte sa za zvolanie referenda s jedinou otázkou.

„Ste za to, aby bol prijatý zákon, na základe ktorého sa Slovenská republika samostatne alebo v spojení s kýmkoľvek, nesmela zúčastniť v nasledujúcich 10 rokoch po nadobudnutí jeho účinnosti ,žiadnej obrannej alebo útočnej vojny alebo inej vojenskej akcie mimo územia hraníc Slovenskej republiky?“
Odpovedajte : ​​​„ Áno“ „Nie“

2018-06-15 Новороссия. Официальные сводки из зоны боевых действий от МО ДНР(Д.Безсонов) и НМ ЛНР (А.Марочко).(+видео): | Блог Влад Герман…
CONT.WS:
https://cont.ws/@vladgerman/976472

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню