Priatelia Ruského Veľvyslanectva na Slovensku - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Priatelia Ruského Veľvyslanectva na Slovensku

NOVINKY

Priatelia Ruského Veľvyslanectva na Slovensku.

Bozena Zajickova zdieľa príspevok používateľa Олександр Вілкул v skupine: Priatelia Ruského Veľvyslanectva na Slovensku.
Na Ukrajině vzrostlo 70násobně!!! onemocnění spalničkami. Absence vakcinace. K 26.6. 2018 onemocnělo touto nemocí přes 23 tisíce lidí. 9327 dospělých a 13804 dětí. Zemřelo už 12 lidí 8 dětí a 4 dospělí.
Vzhledem k nedostatku vakcíny a léků 1,5 krát vzrostlo onemocnění TBC u dětí, zejména ve věku od 1 do 4 let.
Mám ověřeno, že WHO už bije několik let na poplach, že je na Ukrajině EPIDEMIE TUBERY!!! Ovšem EU otevřela Ukrajincům naše hranice, aby bez jakékoli kontroly mohli nalézt na Slovensko, do Polska a do Česka především a na černo i pracovat. Vzhledem k tomu, že i u nás jsou magoři, kteří i za těchto okolností odmítají děti očkovat je pravděpodobnost jejich nákazy podstatně vyšší.
Ukrajinci dál umírají na botulismus, protože dodávky antibotulinového séra nejsou vyřešeny.Ukrajina žádá Západ o dodání vakcín a sér jako humanitární pomoc (tedy zdarma). To lze SNAD očekávat ale až na podzim.
Jen díky humanitární pomoci Ukrajina léčí tetanus, záškrt, vzteklinu, hadí uštknutí. JEŠTĚ PŘED 5 LETY se pokládala absence těchto léků na Ukrajině za nemožnou.
Ukrajinští lékaři to vědí, ale Ministerstvo zdravotnictví Ukrajiny to odmítá zveřejnit!
Překlad R.Kopecká-Zemanová….
Встретился с медиками. Показали данные, которые Минздрав не хочет показывать.
За это Супрун не уволить надо, а …
На 26.06.2018 корью заболели 23 131 человека – 9 327 взрослых и 13 804 ребенка.
В 2018 заболеваемость выросла в 70 раз (!), по сравнению с прошлым годом.
От осложнений кори уже умерли 12 человек: восемь детей и четверо взрослых.
Из-за нехватки лекарств и практически нулевого уровня вакцинации детей в роддомах от туберкулеза (вакцины БЦЖ не были во время закуплены), в 2017 году в полтора раза выросла заболеваемость туберкулёзом среди детей, особенно в группе 1-4 года.
Люди продолжают умирать от ботулизма, поскольку проблемы с поставками лечебных сывороток не решены.
МОЗ просит у «Запада» сыворотку, как гуманитарную помощь, а по прогнозам она может появиться только к осени.
Только благодаря гуманитарной помощи Украина лечит столбняк, дифтерию, бешенство, укусы змей. ЕЩЕ 5 ЛЕТ НАЗАД ОТСУТСТВИЕ ЭТИХ МЕДИКАМЕНТОВ В СТРАНЕ СЧИТАЛОСЬ В ПРИНЦИПЕ НЕВОЗМОЖНЫМ.

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню