Priatelia, treba si naliať čistého vína. Skutočnosť je taká, vďaka prezieravosti prezidenta Putina a ľudu Krymu - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Priatelia, treba si naliať čistého vína. Skutočnosť je taká, vďaka prezieravosti prezidenta Putina a ľudu Krymu

NOVINKY

Priatelia, treba si naliať čistého vína. Skutočnosť je taká, vďaka prezieravosti prezidenta Putina a ľudu Krymu

Ing. pplk.v.v.Viliam Baňák : Priatelia, treba si naliať čistého vína. Skutočnosť je taká, vďaka prezieravosti prezidenta Putina a ľudu Krymu, Krym patrí Ruskej federácii po platnom všeľudovom referende občanov Krymu.
Pozrime sa na Slovensko, Slovensko nevzniklo referendom , len politickým rozhodnutím politikov SR a ČR a sme medzinárodne uznávaný samostatný štát. Krym, je ešte legitímnejšie samostatným slobodným štátom, po platnom všeľudovom REFERENDE, to je po prvé !!!! Naši a Západný politici, vojnoštváči a nenažranci z USA hovoria o niečom inom.
Po druhé, ak by sa Krym neosamostatnil a nepridal k Ruskej federácii, dnes na Kryme by sme už mali flotilu lodí, ponoriek z USA, na ktorých by boli rakety, s jadrovými hlavicami. Tiež by tam boli letecké základne s lietadlami, s podvesenými nosičmi jadrových zbraní a raketové základne s jadrovými hlavicami a čo by bolo ešte najnebezpečnejšie pre Ruskú federáciu a celosvetový mier ? Boli by tam rakety s plochou dráhou letu , s jadrovými hlavicami.
Priatelia, je nutné aby naši politici, politici EÚ a USA začali MIEROVÉ ODZBROJOVACIE ROKOVANIA s Ruskou federáciou, Čínou a nie viesť ľudstvo do súťaže v zbrojení , s prípravou na 3. sv. vojnu. Preto, podporme návštevu poslanca NR SR pána Petra Marčeka na Kryme, ako predvoj pre rokovania o Celosvetovom MIERI .... Nedajme sa zmiasť masmédiami, ktoré sú štvavé , ktoré podporovali vojnoštváčov ( Kiska, Pellegríny, Korčok, na GLOBSEC v r. 2018, kde otázke Krymu tiež venovali veľkú pozornosť s tým, že Ruská federácia a Čína sú našimi najväčšími NEPRIATEĽMI !!! Citujem expremiéra Fica, NEROBME s PRITEĽOU NEPRIATEĽOU !!!


https://www.aktuality.sk/clanok/605905/nedavat-prosim-priprava-tyzden-vo-svetovych-mediach-marcek-si-stazoval-na-ukrajinu-v-izvestijach/

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню