POLITICKÝ TÝŽDEŇ V KOCKE: VŠETCI SA ZÍDEME RAZ V JEDNEJ POSTELI - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

POLITICKÝ TÝŽDEŇ V KOCKE: VŠETCI SA ZÍDEME RAZ V JEDNEJ POSTELI

NOVINKY


POLITICKÝ TÝŽDEŇ V KOCKE: VŠETCI SA ZÍDEME RAZ V JEDNEJ POSTELI

Fejsbuková stránka Kontraúder uverejnila zaujímavé vyjadrenie Hillary Clintonovej, ktorým takto opísala svoju návštevu Slovenska v roku 1996: ,,Zo všetkých svetových lídrov, s ktorými som sa osobne stretla, sa len dvaja správali spôsobom, že ma to znepokojilo: Robert Mugabe zo Zimbabwe a Mečiar, s ktorým som sa stretla na slovenskom Úrade vlády. Povedala som mu, že stretnutie s mimovládnymi organizáciami na mňa spravilo dobrý dojem a ich práca má veľký význam. Naklonil sa ku mne a výhražným tónom, otvárajúc a zatvárajúc päste zúrivo kričal, že vykonávajú duplicitnú činnosť a ich zradcovská činnosť spochybňuje vlastný štát. Ku koncu nášho stretnutia som sedela v rohu gauča vydesená jeho násilníckymi názormi a sotva kontrolovanou zúrivosťou."

Názory ľudí na tretí sektor, hlavne takých, ako má pani Clintonová hádam ani netreba komentovať. Hlavne v dobe, kedy to, čo Mečiar vedel už pred 22 rokmi, vie už väčšia časť Slovenska. Mňa iba mrzí, že lídri krajín, principiálne podobní Mečiarovi v spojení so spravodlivými sudcami Harabínovského typu, nenabrali vtedy odvahu a Clintonovú pri niektorej z jej zahraničných návštev neobvinili z napomáhaniu pri vraždení po celom svete a nezavreli ju do basy po zvyšok jej života. Konali by principiálne rovnako, ako to v roku 1998 chceli urobiť Angličania čilskému diktátorovi Pinochetovi, na základe zatykača španielského sudcu Baltasara Garzóna. Viem, znie to šialene, lebo to nebolo o odvahe ale o zodpovednosti, pretože Clintonovú by vtedy prišli brániť všetci neokonskí diabli sveta – a tí slovenskí prví, ale aj tak ma tá predstava napĺňa spravodlivosťou.
Mohol jej aspoň zlomiť nos. Aj to by ma potešilo. A rozhodne by bol „cool,“ pretože „do nosa“ si chcú dávať politici (Mazurek a Poliačik) za provokačné reči aj dnes, tak prečo nie vtedy?
Nie, nie som radikál ani extrémista a už vôbec nemám násilnícke sklony. Plynie z toho pre mňa iba ponaučenie: Nikdy nerob pre Slováka viac, ako je schopný pochopiť. Skončíš totiž v nemilosti, ako napr. Mečiar, pretože Slováci a aj to ani zďaleka nie všetci, začali národné odhodlanie a reálnu, zásadnými skutočnosťami podloženú proslovenskosť Mečiarovej práce, chápať až takmer po štvrťročí. A to je trošku dlhá doba na prebudenie sa. Iné národy, napríklad Rusi pod vedením Putina, za rovnakú dobu „dobili svet“. A iba podotýkam, že nevystrelili pri tom ani jeden náboj.

Čo ma však znepokojuje ešte viac je, že „dobu zaspali“ aj Slovenskí poslanci, ktorí len pred dvoma dňami schválili v parlamente prítomnosť amerických vojsk na Slovensku. A bolo ich až stotrinásť. Lídri koaličných strán Robert Fico, Andrej Danko a Béla Bugár tiež hlasovali za, rovnako ako drvivá väčšina ich poslancov. A urobili to napriek všetkým dobyvačným vojnám, ktoré spojené štáty dodnes urobili a napriek hrozbe, ktorú pre nás prítomnosť amerických vojsk predstavuje v prípade napadnutia Ruska o ktorom sa v dnešnej dobe hovorí so samozrejmosťou, ako by to bol výlet do mekdonaldu.
Toto je skutočný obraz o politike, ktorá sa na Slovensku robí priatelia. Všetko ostatné je iba divadlo.

Divadlo bol aj štrajk roľníkov. Nie, že by nebol potrebný. To rozhodne bol, pretože predávať pôdu do zahraničia iba preto, že nám taký zákon nanútila EÚ, je do neba volajúci hriech. Fraška to bola preto, že roľníkov v Bratislave vítali tí, ktorí ten zákon v parlamente prijali, zahlasovali zaň a Slovensko do takéhoto marazmu dostali. Dokonca Matovič ich vítal chlebom, ako „pravý, Trnavský ľudomil.“ Rovnako rada by som mu za to zlomila nos, keby som bola roľník a veľmi sa čudujem, že to nikto z nich neurobil. Moja otázka ktorú kladiem neustále je preto opäť namieste: Kde bola „jediná správna, proslovenská opozícia,“ keď opäť, už po asi tisíci krát dovolila ľuďom ako Matovič, vytĺkať politický kapitál aj z toho, čo sám zavinil a z pracovitých roľníkov, vyzerajúcich, ako keby nevedeli kde je na Slovensku politický sever, robiť naivné postavičky svojho politického radikalizmu? A čo bude robiť jediná správna, proslovenská opozícia ďalej? Teda samozrejme okrem deštrukčného trieštenia pronárodných hlasov a času, kedy by sa jej hlavný predstaviteľ Kotleba, stretával tajne s Ficom a dohadoval volebné podvody.

Predposledná „jóbovka“ je zatknutie Kočnera, ktorý je v skutku nebezpečný, pretože po desaťročiach priatelenia sa so všetkými slovenskými zloduchmi, sa opäť vrátil k novinárčine a nikto si nebol istý, kedy a čo na koho prezradí.
Prvé, čo ma, keď som tú správu zachytila napadlo bolo: „Všetci tí, ktorí ste na Slovensku ešte neboli obvinení, hláste sa v Národnej kriminálnej agentúre u pána Žinčicu! Ten, túto politickú agendu vybavuje.“ Prihlásiť sa v agentúre bol totiž aj Kočnerov komplic Pavol Rusko, ktorý sa praktík policajného štátu a Kočnerovho zatknutia tak zľakol, že sa išiel prihlásiť na políciu už predtým, ako mu dali vedieť, že je v tej kauze tiež obvinený.
Často čítam, že Rusko je autokratický režim, kde sú potláčané ľudské práva. No neviem, neviem priatelia, či Rusko môže Slovensku v autokratickosti konkurovať. Rozhodne som totiž nepočula, že by sa v Rusku ľudia tak báli polície, že by chodili na políciu pýtať obvinenie už preventívne, aby sa opäť nestalo, že im z politických dôvodov, policajné komandá zase vykopnú nad ránom dverea vezmú človeka do politickej väzby. Prípadne, namieria pred tým hlavne samopalov na malé deti, ako sa to stalo naposledy v dome Tibora Rostasa.

Rostasa som si nechala na koniec zámerne, pretože po politických a policajných manipuláciách a zastrašovaní slovenskej verejnosti, sa na stranu porušovateľov základných ľudských práv, pridal aj obchodný reťazec Billa, ktorý použil priestor voľného trhu na skrytú a dobre časovo naplánovanú cenzúru časopisu ZEM a VEK. A to už nieje iba polemika o nelegálnosti a konaní, tak príznačné bohatým zločincom. To už je taký arogantný výsmech do xichtu demokratickej spravodlivosti, že tu už by zlomený nos zodpovedného za tento počin, na prinavrátenie pocitu spravodlivosti, hádam ani nestačil.

Dnes už viem pochopiť, prečo mali najväčší slovenskí dejatelia vážne sklony k antizemitizmu, ako o nich píše mainstream.
Jááj! Prepáčte! Zabudla som predtým spomenúť, že zakladateľ Billy multimiliardár Karl Wlaschek bol rakúsky žid.

katalin tara

https://zemavek.sk/danova-kobra-na-obcana-andreja-kisku/

https://antistablog.wordpress.com/2018/05/07/prechod-na-otrokarsku-spolocnost-a-jej-vyznam-pre-kapitalizmus-2/

https://www.hlavnespravy.sk/mimovladkari-idu-vymyvat-mozgy-studentom-na-letnych-skolach-aj-za-ucasti-smatanu-luntera-ci-kiskovho-poradcu-batora/1442300

https://ac24.cz/-/zpravy-ze-sveta/12023-lide-kreativni-nasa-vzdelavaci-system


http://www.noveslovo.sk/c/22266/Zlociny_v_mene_kapitalizmu

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню