Pán Danko veď to bolo od začiatku jasné - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Pán Danko veď to bolo od začiatku jasné

NOVINKY

Pán Danko veď to bolo od začiatku jasné, že je to namierené proti ekonomikám V4  a bývalým krajinám RVHP,lebo vedia že sme poslušní posluhovači USA a EU .

Najviac ekonomicky doplatili Poľsko, Rumunsko, Slovensko ,Česi,  Litva, Lotyšsko Bulharsko štáty bývalej Juhoslávie atd...Odhadované ekonomické straty vyše 450 miliárd EUR. A o toto presne ide, aby USA realizovalo vojenský  projekt 3 morí a vrazilo klin medzi Rusko a západnú EU, aby sa západná EU nespojila s Ruskom a aby nebodaj nevznikla Euro- ázijská únia spolu s Čínou, Indiou atd...s počtom obyvateľov cez 4 miliardy.  ktoré by bolo obrovskou geopolitickou a vojenskou konkurenciou USA. Otvorte si oči kým nie je neskoro. Prečo dovolíte aby tu pôsobili USA a cudzie  vojská to naozaj podporovať projekt 3 morí a likvidáciu Slovanských národov ?  Pozrite čo robí minister obrany z Vašej  strany SNS , celé Slovensko nesúhlasí s krokmi ministra USA vojaci na Slovensku transporty USA zbraní na Ukrajinu, nákup USA stíhačiek F16, vysielanie vojakov na Ruské hranice , organizovanie GLOBSEC aj  organizovanie štvavých nenávistných prejavov proti Rusku a Číne atd. treba ho okamžite odvolať pán Danko pokiaľ nechcete  aby SNS stratila voličov. Robí Vám medvediu službu. Vy V Ruskej Dume hovoríte o priateľstve a spolupráci Slovanských národoch ako mierumilovných že sa máme spájať. Ale Váš minister robí opak.  Spamätajte sa, kým nebude vojnový konflikt na ktorí čakajú USA jastraby. A vy tomu napomáhate.

https://www.expres.sk/146281/a-danko-velke-europske-krajiny-obchadzaju-sankcie-uvalene-na-rusko/

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню