NOVINKY - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

NOVINKY

373) Ruská strana vyzýva západné krajiny, aby nenechali ukrajinské orgány zhoršiť situáciu v krajine, povedal ruský minister zahraničia Sergej Lavrov

372) Ukrajinská armáda je v stave plnej bojovej pohotovosti!
Tému komentuje štátny tajomník Ondrejcsák 26.11.2018 10:00    Ukrajinské ozbrojené sily sú v plnej bojovej pohotovosti. S odvolaním sa na generálny štáb ozbrojených síl Ukrajiny o tom v pondelok informovala agentúra Ukrinform. Na zosilnený režim hliadkovania prejdú aj policajné zložky a pohraničná stráž.

371) Ukrajina uvedla armádu do bojové pohotovosti. Rusko požádalo o naléhavé zasedání Rady bezpečnosti OSN.
Ukrajinská armáda byla uvedena do stavu plné bojové pohotovosti, informuje tisková služba ukrajinského ministerstva obrany. Porošenko v pondělí hodlá projednat situaci s generálním tajemníkem NATO Jensem Stoltenbergem a lídry některých států.

370) Video:
Chronológia nekončiacej agresie USA proti Rusku Опубликовано: 19 нояб. 2018 г.

369) Video: Таран у Керченского моста полное видео 18+

368) Pan Štefan Harabin kandiduje na post prezidenta Slovenské republiky.
Nemá podporu mainstreamu, ale stojí za ním lidé, kteří se drží zdravého selského rozumu. Je to normální, zralý a erudovaný muž stojící na straně občanů Slovenska.  Aj keď podá Lajčiak demisiu a nik nepôjde do Marakešu z vlády SR , tak dohovor je záväzný pre SR ako riadneho člena OSN a EU a to je ten problém o čom Slováci nevedia, aké zmluvy vlády SR s NATO, EU, Svetovou bankou a OSN podpísali a v čom nás v skutočnosti zaväzujú . Sme v neriešiteľnej situácii, ktorú zámerne spôsobili USA bombardovaním a okupovaním Afriky čo spôsobilo útek z týchto krajín Líbya, Irak, Sýria atd...USA založili a financovali ISIS a preto ich treba zobrať na zodpovednosť odsúdiť. Okamžite zreformovať OSN pod občiansku kontrolu a presťahovať OSN do Európy . TU TREBA OKAMŽITE VYRIEŠIŤ PRÍČINU A NIE Dôsledok !!!!!!!!!

367) PETRA BOSTLOVÁ: PRAVDU NELZE UMLČET
Myslíte, že „za vším vidím Sorose“, je poněkud „paranoidní“?! Omyl, přátelé! Aneb Soros s vámi na Staromáku! Za 2500 kaček za večer, no nevemte to, že?!!

366)  V londýnskom byte Lajčákovej dcéry hľadala polícia drogy!
Nikola Lajčáková (22) na veľvyslanectve v Londýne robila tajne! Jej otec vraj o ničom nevedel, pretože ju zamestnal priamo veľvyslanec Juraj Zervan.

365.  Zvrátený slovník aj logika diplomata „Lejtchaka“ Rafael Rafaj

364) VIDEO: 13.11.2018 Pán Lajčák - Trójsky kôň krajín V4 - Slovenský trójsky kôň

363)
Malajsijský Boeing byl sestřelen na příkaz Porošenka, sdělil bývalý ukrajinský poslanec original: https://eadaily.com/ru/news/2018/06/05/eks-deputat-rady-malaziyskiy-boeing-byl-sbit-po-prikazu-poroshenko?utm_source=smi2&utm_term=488d3eac-b583-4024-a5d8-414a6906096e&utm_content=76926

362) VIDEO: Zahraničný výbor- HNtelevízia

361. Pozrime si VIDEO, kde MZV  Miroslav Lajčák Informuje neskoro o Globálnom pakte, dokonca aj poslancov NR SR a to nie ešte občanov SR, potom nech sa nediví, ak chceme jeho DEMISIU a on nie a nie si priznať vinu !!!

360) VIDEO: Viete prečo pán minister Lajčák nemusí podpisovať
žiadnu deklaráciu? Nie len pretože je ručiteľom, navrhovateľom a spoluautorom, ale aj preto, lebo on ju schválil a podpísal. Netreba sa vôbec čudovať, že v pripade nezúčastnenia sa v decembri v Marakéši, zvažuje podať demisiu. Či je to z hanby pred Slovákmi, ktorí s jeho vypracovaným dokumentom nesúhlasia, alebo pred OSN ktorá ho podporila, ale v prípade jeho neprítomnosti mohla túto deklaráciu brať ako neplatnú, neviem....(pravdepodobne preto to naliehanie)

359. Keď uveríš FOCUSu a už sa vidíš v kresle prezidenta SR a preto máš toľko drzosti žiadať, aby sa v prospech ESET-u, Progresívcov,
Denníka N a Kiskoidov, pardon v prospech teba ako "najlepšieho" a "najdemokratickejšieho" kandidáta všetci ostatní vzdali svojej kandidatúry. Aj toto je zmýšľanie predraženým marketingom Komplotu vyšperkovaného kandidáta na prezidenta - liberála Mistríka! A tento človek sa dokonca neštíti už dopredu zhodnotiť výsledky volieb slovami, že buď sa v marci hlavou štátu stane človek z vládnej garnitúry, extrémista, alebo nadstranícky a politicky nezávislý demokrat, teda on.

358) Odkiaľ pochádza ZLO k Slovanským národom, najmä proti Rusku ??? Toto ZLO preberajú USA , organizácia NATO, naši niektorí politici a vojnoštváči z GLOBSEC zo Slovenska !!!
Protiruská propaganda kopíruje anglosaskú teóriu z počiatku minulého storočia, jej slabinou je mizerná kreatívnosť a zúfalo slabá inovatívnosť.
Moskva 20. novembra 2018
Jej autorom paradoxne nie je Joseph Goebbels, ako by sa mohol niekto domnievať, ale britský lord Arthur Ponsonby


357)
TOTO JE KRAJINA, KDE NEEXISTUJÚ KASÍNA A ANI FASTFOODY, ENERGIE A UNIVERZITY SÚ ZADARMO A ZAMYKANIE DVERÍ POZNÁ LEN MÁLOKTO
Mnoho filozofov a mysliteľov opísalo ideálny sociálny systém, ideálnu krajinu, v ktorej „tečie mlieko a med“ a každý takýto scenár bol považovaný za utópiu.

356)
Blaha: “Lajčák-nelajčák, neuhneme ani o milimeter.” Ondrejcsák zasa prirovnáva súčasných migrantov k Slovákom 20. storočia smerujúcim do Ameriky
Migrácia sa konečne stala podstatnou tému aj v rámci diskusií medzi koaličnými partnermi. Zatiaľ čo napríklad poslanec Ľuboš Blaha zo Smeru je dlhodobo proti migrácii, štátny tajomník rezortu obrany Róbert Ondrejcsák z Mostu-Híd apeluje na používanie zdravého rozumu v diskusii a prirovnáva súčasných migratnov z Afriky a Ázie k Európanom, ktorí na začiatku 20. storočia húfne odchádzali za veľkú mláku.

355)
Obama a Pentagon z vítězného osvobození Sýrie Syřany a Ruskem šílí? USA bombardují ze zálohy?

354)
Szijjártó: Globálny pakt OSN je extrémistický. Poznáme jeho cieľ
Budapešť 22. novembra 2018  Cieľom Globálnemu paktu OSN o migrácii je zlegalizovať ilegálne prisťahovalectvo, čo je absolútne neprijateľné, vyhlásil vo štvrtok v Budapešti maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó.

353)
PAKT OSN JE PLÁN NOVÉHO SVETOVÉHO PORIADKU
Štefan Harabin: Hlásenie sa k dokumentu ako celku znamená podporovať nájazdy ľudských jedincov, ktorí neprišli kultivovať a obohacovať, ale iba využívať a brať

352)
VIDEO: Demoralizácia národa, umenie rozvratu a propagandy na vychovanie novej generácie
Svedectvo bývalého agenta KGB Jurija Bezmenova, ktorý ešte v roku 1983 vyhlásil, že na demoralizovanie národa je potrebných 15 až 20 rokov. Ideologická subverzia podľa neho prebieha štyrmi fázami: demoralizáciou, destabilizáciou, krízou a normalizáciou.

351)
Putin zakázal cenzúru na internete: Ľudia sami zistia, kde je pravda... Ľudia si musia vybrať informácie demokratickým spôsobom!!!

350)
Cieľom globálneho paktu OSN je legalizovať ilegálne prisťahovalectvo
OSN sa podľa Szijjártóa dopustí rovnakej chyby, akú urobila Európska únia, ktorá svoju migračnú politiku chcela založiť na povinných utečeneckých kvótach.

349.
Kto nie je s Lajčákom, ten je „zápecník“?!  Rafael Rafaj
20. november
2018

348)
Pravda o Globálnom pakte OSN o trvalej a riadenej migrácii.
6. novembra 2018  Ak sa pri tomto pakte zjavuje v médiách charakteristika „nezáväzná dohoda“, toto slovné spojenie vždy vzbudzuje veľkú nedôveru. Najmä keď minister Lajčák víta pakt ako nástroj, ktorý má pomôcť riadiť proces migrácie. O čo však ide v skutočnosti prezradil maďarský minister zahraničia Péter Szijjártó: Dokument definuje migráciu ako základné ľudské právo! Týmto sa podľa maďarskej strany migrácia ľahkomyseľne propaguje. Maďarská vláda nesúhlasí s kľúčovými bodmi paktu a bude hľadať možnosti odstúpenia od dohody.

347)
Šéfka neziskovky v Řecku natočena na kameru, jak říká, že učí migranty lhát, aby získali azyl
Pro-migrační neziskovka Advocates Abroad s ostudou zrušila svůj účet na sociálních sítích poté, co byla její ředitelka Ariel Ricker chycena na záznamu aktivistky Lauren Southern, jak vysvětluje, že její skupina migranty učí lhát, aby získali azyl.

346) ESET - jasný nástup oligarchistického kapitalizmu a diktatúry.
Takýmto smerom napreduje Slovensko. Smerom k oligarchistickému kapitalizmu ktorý vyústi do oligarchistickej diktatúry v ktorom 90% občanov bude len obyčajným tovarom praktický bez akýchkoľvek možnosti ovplyvňovať vývoj spoločnosti. K takému systému sa realizuje nasledovné kroky:
1. Krok - získať finančnú a ekonomickú silu. /banky, poisťovne, podniky/
2.krok - podmaniť si mediálny priestor / vlastniť rozhodujúce média/ prostredníctvom ktorého ovplyvňovať verejnú mienku, likvidovať pluralitu názorov.
3. krok - získať aj politickú moc t.j. nepriamo kupovaním a korumpovaním politikov a predstaviteľov štátnej moci a jeho aparátu - polície, prokuratúry, súdov,
4. krok - vstupovaním priamo do politiky /Berlusconi, Porošenko, Babiš ..../ alebo dosadzovaním svojich ľudí do významných funkcii v štáte .
Na túto cestu sa už dávnejšie vydal ESET, ktorý svojím bohatstvom, médiami a tzv. nezávislými organizáciami teraz nastupuje cestu priameho vstupu do politiky / Progresívne Slovensko, Mistrík, Kiska, Vallo ,.../
Preto o ďalší vývoj Slovenska mám veľkú obavu.


345) „Chartisty platil Soros. Jeho plány překazil v 90. letech Klaus,“ přiznává šéf Nadace Charty 77 František Janouch
 To, o čem se mluví stále hlasitěji a co je – i díky dnešním novým souvislostem – stále zřetelnější, potvrzují i jednotliví aktéři: český disent v čele s Václavem Havlem podporoval v poslední době propíraný megaspekulant a oligarcha George Soros, který se dnes podílí na rozvratu a svrhávání „nepohodlných“ režimů ve světě.
Priatelia OTVORENE hovorím všetkým , SOROS je ZLO pre nás, pre Európu a celý SVET, to priznáva aj človek, ktorý po r. 1989  ho predstavil Havlovi a Čalfovi  !!!! Vybudoval univerzitu v Budapešti a dnes , Soroš je najúhlavnejší NEPRIATEĽ pre Maďarsko !!!! Však naša pravica a prezident SR ho zbožňujú !!! .... s pripomienkou ,, ZLO Soros " ZLO Kiska č. 1 a č.2 = Mistrík, BÚTORA a LAJČIAK !!!!!


344) Sorosove dokumenty 1.časť
September 14, 2016 Pred niekoľkými týždňami došlo k úniku a zverejneniu niekoľkých tisícok dokumentov z kancelárií Nadácie pre Otvorenú spoločnosť a súvisiacich organizácií, vlastnených miliardárom Georgom Sorosom. Tieto uniknuté dokumenty umožňujú po prvý raz detailný pohľad na podvratné aktivity, vykonávané „neziskovými“ organizáciami stojacimi za Georgom Sorosom. Zverejnené dokumenty prinášajú dôkazy o silnom angažovaní Georga Sorosa v rozpútaní moslimskej imigračnej vlny do Európy, o jeho podiele pri ukrajinskom „majdanovom“ prevrate, o masívnej finančnej podpore homosexuálnej agendy, o snahách manipulovať voľby a ovplyvňovať rozhodovanie vrcholových svetových politikov.

343) Chce Porošenko dať zavraždiť nemeckého exkancelára Gerharda Schrödera?
Berlín 21. novembra 2018   Schröder-Kim So-yeon, manželka nemeckého exkancelára Gerharda Schrödera vzniesla závažné obvinenie voči berlínskej spolkovej vláde. Má veľké obavy o život svojho manžela

342) MINISTER LAJČÁK SI STRELIL VLASTNÝ GÓL. TERAZ JE PRE NEHO ŤAŽKÉ, POTRATIŤ "VLASTNÉ DIEŤA".
Už keď sa tak horlivo pán Lajčák angažoval vo vytváraní deklarácie GLOBÁLNEHO PAKTU OSN, už vtedy bolo mnohým jasné, že robí štátu i sebe MEDVEDIU SLUŽBU. Zrazu zisťuje, že tá jeho práca bola kontraproduktívna. Musí to byť trpké teraz preňho, aby si priznal, že jeho "DIELO" nebolo dobré. Ťažko može vyčítať šéfovi SMERU pánovi FICOVI, že sa postavil proti PAKTU. Okrem toho, že je to SKUTOČNE SEBAVRAŽEDNÝ PAKT PRE KAŽDÚ KRAJINU, všetky krajiny naokolo ho aj unisono odmietli - Poľsko, Maďarsko, Česká republika, Rakúsko, Bulharsko a samozrejme aj Lajčákov vzor demokracie - USA, Izrael aj Austrália. Takže jeho rečičky o tom, že tu na Slovensku vedieme "zápecnícku" politiku budú tak trocha od veci.Ing.pplk.v.v.Vilam Baňák

341) Ani Chorvátsko nepodpíše dohovor OSN o migrácii, pripojí sa k USA, Maďarsku a Rakúsku
Chorvátska prezidentka Kolinda Grabar-Kitarovićová nepodpíše globálny dohovorom OSN o migrácii (GCM), informovali o tom v piatok chorvátsky spravodajský portál Direktno

340) 29.08.2016 KTO PASIE LAJČÁKA (VIDEO)

339. Nemecko vyzvalo Ukrajinu, aby vymazala konšpiračné a škandalózne stránky “Mierotvorca”  
Zoznam “nepriateľov štátu” má tisíce príspevkov, vrátane bývalej premiérky Julie Tymošenkovej. Na stránky sa dostali novinári – aj zahraniční – ktorí pokrývali udalosti v Donbasu vrátane osobných údajov a adries. Tí sa potom stali terčom vyhrážania. Navyše dve osoby, ktoré boli na zozname uvedené boli v Kyjeve zabité a existuje podozrenie pre navádzanie práve z tohto nenávistného webu.

338 Agresia USA, zločiny a vyvražďovanie národov. Zoznam, z ktorého Vám môže byť aj špatne.
USA sa nezastaví v pokračovaní tejto zákernej politiky, ktorá devastuje našu krásnu planétu. Na rade je Európa, v ktorej Slovensko leží. Práve Slovensko s okolitými štátmni sa nachádza v zóne, ktorú chcú USA použiť na ďaľšiu agresiu proti Rusku.
Zdieľajte túto informáciu, aby slovenský národ politici nezatiahli do pokračovania tohto krvavého amerického príbehu.


337) Nemecká reportérka konfrontuje Trumpa cielenými otázkami na média (video)

336)
Peter Marček - Môj pohľad na 17. november (video)

335.
Arabi sa v Nemecku pokúsili vykoľajiť vysokorýchlostný vlak
Bavorskí vyšetrovatelia uplynulú nedeľu vyhlásili, že vyšetrujú možný teroristický útok zo strany arabských spoluobčanov na vysokorýchlostný vlak. Polícia našla železný drôt, ktorý bol natiahnutý ponad vlakové koľajnice. Rušňovodič v čase incidentu zvuk nárazu pripisoval skratu vedenia.

334.
Sorošove mimovládky zasahujú už aj do práce polície?

333)
Agenda Lajčiak - Organizácia Spojených národov chce vládu jedného sveta za menej ako dvanásť rokov.  The United Nations wants a one-world government in less than twelve years

332.
MARÁKEŠSKÁ DEKLARÁCIA - Ako pripraviť pôdu v Európe pre milióny Afričanov -- МАРАКЕШСКАЯ декларация - как подготовить землю в Европе для миллионов африканцев

331. Giulietto Chiesa: Američané se rozhodli zničit Rusko …

330. Astronomická částka. Experti sečetli, kolik USA utratily za války

329)
Ukrajinská armáda bombarduje a zabíja civilistov na Donbasse a často tam, kde povstalci ani nikdy neboli.

328.
Na Ukrajine sa po Majdane dejú veľmi znepokojujúce veci! Vo zvláštnych polovojenských táboroch sa pod vedením radikálnych ukrajinských nacionalistov a banderovských neonacistov učia malé, už aj osemročné deti, ako zabíjať protivníkov. Že ide o výmysel? Ale kdeže, potvrdili to totiž samotní pozorovatelia Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE).

327) Pán Lajčák. Trójsky kôň krajín V4? Slovenský trójsky kôň? (VIDEO)

326) Macron označil Rusko za hrozbu. Historik mu připomíná, že to bylo Rusko, kdo zachárnil Francii
Prohlášení francouzského prezidenta, který označil několik dní před připomenutím konce válek Rusko za „hrozbu“, velmi odporuje duchu těchto připomínek, řekl francouzský historik Edouard Husson. Podle něj to byl ve 20. století právě ruský lid, který dvakrát zachránil Francii.

325)
Kyjevu poradili, aby provedl bleskovou válku a došel až na Rudé náměstí.
Bývalý šéf volebního štábu Viktora Janukovyče a bývalý poslanec Nejvyšší rady Taras Čornovil prohlásil, že Ukrajina má provést bleskovou válku, jejímž konečným cílem má být dobytí Moskvy. Řekl to v rozhovoru pro televizní stanici ZIK. (VIDEO)

324)
Ukrajinští nacionalisté učí děti střílet Rusy i nenávidět dekadenci Evropy
13. listopadu 2018
Střílet Rusy a jejich sympatizanty učí děti na táborech ukrajinští ultranacionalisté, které financuje vláda v Kyjevě. Nejmladší generaci vštěpují i nenávist k sexuálním menšinám jako údajné dekadenci Západu, upozornila agentura AP.

323)
Facebook a Youtube mojím zablokovaním dokazujú, že tu niekomu ide o veľa. Priatelia, včera som uverejnil príspevok o tom ako mi YouTube kanál bezdôvodne zablokoval video o Marakéšskej deklarácii ešte z mája tohto roku a zároveň som zo svojej karty na stránku facebooku, ktorú spravujem, pripojil originál tohto zablokovaného videa.

322)
Trump vzkázal Evropě: Zastavte migranty, nebo to tu za deset let nepoznáte.  Republikánský kandidát na post prezidenta USA Donald Trump (70) se ostře vymezil vůči uprchlické krizi v Evropě. Muž známý záměrem zbudovat zeď na hranici USA a Mexika varoval, že pokud Evropa nezastaví příliv imigrantů, kontinent bude za deset let k nerozeznání. Při návštěvě Skotska také prohlásil, že může dojít k rozpadu Evropské unie, ostatní státy prý budou následovat příkladu Velké Británie.

321)
To se některým politikům nebude líbit. Rusko se rozhodlo obnovit další arabskou zemi

320)
Největší slovenský deník je napojen na organizační strukturu americké neziskovky, kterou spolufinancuje George Soros a v jejíž radě sedí ředitel největšího vydavatelství na Slovensku.
Už je jasné, proč SME a TREND oznámily, že už nebudou otiskovat další ožehavé výroky Roberta Fica o vlivu maďarsko-amerického finančního mogula na destabilizaci Slovenska!

319.
USA podporují nejzpátečnější národ na Středním východě

318.
Putin Gets Personal - Explains Why He Never Takes His Cross Off

317.  
Je Sabina Slonková jen prodejná děvka George Sorose? neovlivni.cz jako žumpa manipulace a dezinformace

316) NAŽIVO: Kritika súčasného režimu na Litoměřickom odbornom semináre (vystupujú Blaha, Skála, Staněk, Konečná a ďalší)
Živý záznam realizujú Parlamentné listy. Témou IV. ročníku Litomeřického odborného semináru je 100. výročie vzniku Československa.

31
5) Harabin píše univerzite: „Dovolili ste zneužiť akademickú právnicku pôdu pre stranícku propagandu Kisku.“ „Ako právnik som pohoršený nad skutočnosťou, že Vaša univerzita umožnila pánovi Andrejovi Kiskovi predniesť reč plnú politickej propagandy a extrémnej nenávisti k iným názorom,“ uvádza v liste Štefan Harabin, ktorý adresoval na dekana Právnickej fakulty Univerzity Komenského Eduarda Burdu.

314) Su-27 havaroval v oblasti Vinicija. Americký a ukrajinský piloti zahynuli.
Podle tiskové služby generálního štábu ozbrojených sil Ukrajiny v úterý kolem 17:00 v blízkosti vesnice Ulanov, se ukrajinský stíhací letoun Su-27 zřítil. Letadlo havarovalo u osad Berdičev a Chmilnik.

Na palubě stíhače byli dva piloti - voják Spojených států a Ukrajiny, oba zemřeli. V současné době probíhají vyhledávání a záchranné operace.

Generální štáb ozbrojených sil Ukrajiny potvrdil smrt pilota Spojených států, vojenské národní gardy, který byl v letadle Su-27 během bojového letu.
V místním vydání "Vinnitsa.info" řekli, že tragédie nastala během nadnárodních leteckých cvičení "Jasná obloha - 2018", kdy se účastní vojáci z 9 členských zemí NATO. Manévry začaly 8. října na Ukrajině a budou pokračovat až do 19. října. Vedle ukrajinských vojáků se na cvičení podílejí vojáci z Belgie, Velké Británie, Dánska, Estonska, Nizozemska, Polska, Rumunska a USA.
Dříve zástupci velvyslanectví USA na Ukrajině informovali o příjezdu stíhacích stíhačů F-15, stejně jako dopravních letadel C-130 leteckých sil USA, aby se účastnili leteckého výcviku.
Publikace "Vojenská televize Ukrajiny" nedávno mluvila o tréninku mezi letadly Su-27 a F-15 jako součást vojenských cvičení. Podle výsledků běžné bitvy byl bojovník Su-27 vítěz, pro svoji lepší manévrovatelnost...


313) Mladá Lívia sa nebojí liberálnej úderky. Vyzýva ostatných, aby konali podobne  Mladá Slovenka o multikulturalizme(video)

312) В Киеве прошёл многотысячный марш националистов (video)

311) Марш УПА 2018 - (video)


310) Za proruské názory 12 rokov basy
Dánsko ako prvá krajina chce zaviesť trestnú zodpovednosť za proruské názory. Zákon sa už dostal do parlamentu na hlasovanie pod názvom Zákon o krokoch na boj s psychologickými vplyvmi v réžii zahraničných rozviedok.

309) Zločiny NATO I.(video) - 12. apríla 1999 NATO zasiahlo neďaleko srbskej dedinky Grdelica civilný vlak, pričom pri spomínanom zásahu bolo zabitých 17 bezbranných ľudí a ďalšie desiatky ľudí boli zranených...

308) ATAK!!! US doktrína Steel Rose vraj požaduje...
Podplukovník Marek Obrtel, ktorý celé roky pôsobil v misiách NATO, a potom vrátil všetky vyznamenania, hovoril o utajovanej vojenskej doktríne s názvom Steel Rose. Ak je to pravda, tak sme všetci v rici, ako vravel major Terazky.

307) ZACHARČENKO BYL ZAVRAŽDĚN ZA 1,5 TISÍCE DOLARŮ ZAŘÍZENÍM AMERICKÉ VÝROBY A DODANÝM AMERIČANY Prezident samovyhlášené Doněcké lidové republiky Alexandr Zacharčenko byl zavražděn za 2,5 tisíce amerických dolarů, z nichž museli vrazi 1000 dolarů odevzdat prostředníkovi. Oba muži byli občany DLR a nebyla to jejich první akce. Zacharčenko byl zavražděn americkým zařízením které dodaly vrahům americké zpravodajské služby, říká jeden z nich.

306) KOMENTÁR: Ještě větší blbec, než jsme doufali.
Ako píše agentúrna správa, slovenský prezident Andrej Kiska nesúhlasí so všetkými myšlienkami, ktoré odzneli v utorkovom prejave amerického prezidenta Donalda Trumpa na zasadnutí Valného zhromaždenia Organizácie spojených národov (OSN) v New Yorku.

305) Británia udelila azyl Bielym prilbám, blízkym teroristom
Veľká Británia udelila azyl 29 členom sýrskej mimovládnej organizácie Sýrska civilná ochrana, známej aj ako Biele prilby, a ich viac ako 70 rodinným príslušníkom. Stalo sa tak v rámci programu presídlenia Sýrčanov, ktorí sa ocitli v ohrození života. Informoval o tom britský denník The Telegraph. Prvá sýrska rodina je už údajne v Británii. Ostatní Sýrčania by ich mali nasledovať začiatkom októbra.

30
4) Liberta (Doneck DNR) (video)

303) BIVŠI AGENT CIA PRIZNAO: Jugoslaviju su razbili SAD i Nemačka zbog rudnih bogatstava i vas kao robova!    
SEPTEMBAR 12, 2018
Moj šef, je nekoliko puta napomenuo da će biti nekakva prevara u Bosni. Mesec dana pred navodni genocid u Srebrenici mi je rekao da će taj grad biti uporište medija širom sveta i dao nam je instrukcije da zovemo medije.


302) Pat Condell: Za neutěšenou situaci kolem migrantů si může Evropa sama (video)

301) Peter Marček - Krym
(video)

300) 19.09.2018 Peter Marček - Znepokojujú ma informácie od občanov, ktorí vidia a dokumentujú obrovské...
(video)

299) 04.08.2018 Peter Marček sa ozval z výpravy na Krym. Čo odkazuje na Slovensko?
(video)

298) (AT) 13 rodinných dynastií ovláda našu planétu.
(video)

297) Izraelskí piloti zámerne vytlačili ruské lietadlo do dráhy sýrskej rakety
Nad Stredozemným morom pri pobreží Sýrie sa stratilo ruské vojenské lietadlo s 15 ľuďmi na palube. Informovalo o tom ruské ministerstvo obrany s tým, že stroj typu Il-20 zmizol z radarov v pondelok v noci, keď sa nachádzal 35 kilometrov od pobrežia. Lietadlo sa vracalo na ruskú základňu blízko mesta Lázikíja a podľa armády sa stratilo v čase, keď štyri izraelské stíhačky útočili na ciele v oblasti.

296) Americká kongresmanka za Demokratickou stranu Tulsi Gabbardová vystoupila u příležitosti výročí teroristických útoků ze dne 11. září s projevem, v němž obvinila amerického prezidenta Donalda Trumpa z podpory islámských teroristů v Sýrii.

295) Bude dosť šrotu do Podbrezovej (video)

294) Donbass. Deti z vojny. Film Alexander Rogatkin (video)

293) 18+ PLAČÚCICH matiek, spomienka na mŕtvych detí Donbass (video)

292) "Deti Donbass". Osobitná správa (video)

291) Peter Marček: Znepokojujú ma informácie od občanov, ktorí vidia a dokumentujú obrovské presuny vojenskej techniky cez naše územie
Bratislava 19. septembra 2018  Som mimoriadne znepokojený informáciami od občanov Slovenska, ktorí vidia a dokumentujú obrovské presuny vojenskej techniky cez naše územie zo západu na východ. Tieto presuny sa realizujú od momentu, ako nastúpil do funkcie Andrej Kiska a zintenzívnili sa hlavne po zavraždení J. Kuciaka a jeho priateľky. Je to náhoda? Píše nezaradený poslanec Peter Marček

290) 19.09.2018 Peter Marček - Znepokojujú ma informácie od občanov, ktorí vidia a dokumentujú obrovské presuny vojenskej techniky (video)

289) Syrija IL-20 -  Roman Dolmatov (video)

288) Tor: Ulitmate Air Defence System (video)

287) Plán útoku ozbrojených síl Ukrajiny na Donbas
Doneck 7. septembra 2018 Ukrajinské sily sformovali  v Donbase úderné zoskupenie na útok proti DĽR v mariupoľskom smere, vyhlásil zástupca náčelníka operačného velenia republiky Eduard Basurin. „Zväzky a útvary majú celkovo viac ako 12-tisíc ľudí,“ poznamenal.

286) Лавров поставил американцев в тупик по Украине: Захотели Донбасс оккупировать?

285) Nemecko je stále Američanmi okupovanou krajinou a takou ostane. Je tam 235 vojenských základní USA
Berlín 7. septembra 2018  V žiadnej inej krajine nemá Biely Dom umiestnených toľko vojakov ako v Nemecku. Na tomto fakte sa nič nezmenilo ani teraz, po viac ako dvoch desaťročiach od ukončenia studenej vojny.

284) Írska publicistka: “McCainov pohreb bol odporným divadlom a prekrúcaním dejín”
Washington 3. septembra 2018 Pri príležitosti smrti senátora Johna McCaina mnoho osobností napísalo dojímavé nekrológy. “Išlo o spleti vyhlásení podpory, rešpektu a lásky z oboch strán politického spektra ku človeku, ktorý symbolizuje mnohé krvavé vojny a historický revizionizmus USA. Jeho pohreb zašiel príliš ďaleko,” uviedla írska novinárka Danielle Ryanová v komentári pre RT.

283) O mŕtvych len dobre. O McCainovi to neplatí  Ľudovít Števko -  3. sep 2018 Slávny komodor amerického námorníctva Stephen Decatur je pôvodcom frázy „My country, right or wrong, ktorej význam by sa dal preložiť ako vlastenecké heslo dnešných amerických jastrabov: „Budem stáť pri mojej krajine, či je to správne alebo zlé.“ Na rozdiel od slovenského vlastenca, zatracovaného liberálnymi médiami, je americký vlastenec all right, bez ohľadu na citovanú, morálne spochybniteľnú frázu, zodpovednú za najväčšie zločiny spáchané ľudstvom v posledných dvoch storočiach.

282) Сорос: "Европа выиграет, даже если от Украины останется пепелище и горы смердящих трупов."
Также он заявил, что слабость России заключается в том, что она до сих пор считает украинцев «своими». «РФ не сможет оставить украинцев помирать с голоду и замерзать в развалинах насмерть.

281) Rafael Rafaj: Ako zbierajú Sorosove včielky med cez tretí sektor
Bratislava 3. septembra 2018  Za trestným oznámením kvôli „Sorosovým deťom“ stojí iniciatíva za slušné Slovensko. Hoci nemá právnu subjektivitu, otvorene  vstúpila už aj do politického ringu.

280) SLOVÁCI,SLOVANIA! NEDAJME SA VTIAHNUŤ DO VOJNY PROTI RUSKU!
„Pravda je lož ! To napísal slávny Orwell, ale ako sa to občas stáva, irónia akosi nebola pochopená - západná propaganda heslo prijala ako návod ako konať a Európu privádza do stavu panickej hrôzy desivými správami o tom, že Rusko bude rokovať s Ukrajinou, obsadí ju, pôjde ďalej a za-staví sa až na brehu La Manche.

279) Vie sa o „arabskom NATO“ na čele s USA  
Washington 2. septembra 2018  Administratíva amerického prezidenta Donalda Trumpa, hoci sa usiluje nesťahovať na seba pozornosť, začala formovať novú alianciu – Blízkovýchodnú strategickú alianciu (MESA) alebo neoficiálne „arabské NATO“, píše server Defence News.

278) V DONECKU BOLI ZADRŽANÍ AGENTI CIA, KTORÝ SPÁCHALI ATENTÁT NA ALEXANDRA ZACHARCENKA... - ‎Ruprik Kafka‎ pre Priatelia Ruska Dnes vyšli najavo šokujúce informácie o včerajšom atentáte na lídra DLR Alexandra Zacharcenka. Ako informujú alternatívne médiá, pol hodinu po čine bola zadržaná 8 členna skupina Američanov, ktorý sa snažili dostať na pole blízko Donecka a odkiaľ ich mal evakuovať Americký vrtuľník. 5takticka skupina armády DLR ale vrtuľník zostrelila a zadržala príslušníkov špeciálnych operácií CIA. Išlo o skupinu ktorá bola okamžite CIA hodená cez palubu, ale ktorá Ruskej FSB poskytla špičkové informácie o zámeroch a plánoch USA v oblasti východnej Ukrajiny a Krymu. Rozviedka DLR úplne rozbila sieť agentov CIA na východe Ukrajiny, ktorý okrem iného pripravovali sabotáže na rozvodnú sieť. Ukrajina mala v pláne okamžite prejsť do útoku na Donbase, ale vďaka zadržaniu agentov CIA celá operácia skončila fiaskom. Agenti CIA rovnako poskytli informácie o tom, že zostrelenie letu MH17 bolo riadené a zosnovane vládou USA a špinavú prácu odviedli Ukrajinci...

277) Európske a zaoceánske médiá denno-denne prinášajú tisíce „zaručene pravdivých“ správ o Rusku.

276) Volker: USA jsou připraveny navýšit dodávky zbraní na Ukrajinu
01.09.2018  Washington hodlá navýšit dodávky zbraní na Ukrajinu pro posílení jejich námořních a vzdušných sil. Volker to prohlásil v rozhovoru pro list Guardian.

275) VRAŽDA ALEKSANDRA ZACHARČENKA JE PRIMITÍVNY BANDEROVSKÝ TERORIZMUS RIADENÝ Z KYJEVA

274) NENÁVISŤ TROCH ÚSTAVNÝCH ČINITEĽOV VOČI SVOJIM BRATOM SLOVÁKOM!


273) Tohto človeka si veľmi vážim. Bývalý vojenský lekár, podplukovník Mudr. Marek Obrtel, ktorý vrátil vyznamenania NATO.

272) Igor Čombor - 80. výročie úmrtia Andreja Hlinku (video)

271) Švajčiarsky portál Alles Schall und Rauch: „Putinov vták zapríčinil haváriu švédskej stíhačky“

270) Harabin sa opýtal amerických diplomatov z karavanu, kam môže položiť veniec americkým vojakom, čo padli v SNP  
Bardejov 30. augusta 2018

269) Slovenské národné povstanie chcú mnohí spájať výhradne s Červenou armádou a exilovou vládou Edvarda Beneša

268) Zásilka chytrých bomb dorazila do Evropy. Čeká na ně tucet zemí
29. srpna 2018  První ze tří velkých zásilek přesně naváděné letecké munice z USA dorazila do Evropy. Na dodávky chytrých bomb čeká hned jedenáct členských zemí NATO včetně Česka a také partnerské Finsko. Munici kvůli úsporám nakupují společně přes alianční agenturu.

267) V Prezidentskom paláci si dnes možno kladú otázku, prečo ľudia vypískali Kisku na oslavách SNP. Odpoveď je veľmi jednoduchá, drahí moji

266) Šokujúca pravda: Konečne niekto odsledoval pôvod zbraní, ktoré používala al-Káida v Sýrii
publikované:
24/08/2018

265) Američania a Briti pripravujú nový zákerný útok na Sýriu   
27. augusta 2018  Sergej Petrov na portáli RusVesna uverejnil informácie o pripravovanej americkej a britskej provokácii v Sýrii. Opätovne má ísť o útok chemickými zbraňami, na čo chcú Američania a Briti odpovedať úderom na sýrske vojenské a civilné ciele.


264) NATO tiahne na Ukrajinu
(video)

263) Začne sa už konečne NAKA zaoberať aj výrokmi Juraja Smatanu, ktorý takto bagatelizuje a ospravedlňuje hrozbu vzrastajúceho nacizmu na Ukrajine?
A tento človek učí deti dejepis na považskobystrickom gymnáziu. S tým už treba konečne niečo robiť. Rodičia detí, ktoré Smatana učí, by mali čo najskôr napísať sťažnosť rade školy, na ktorej tento obhajca ukrajinského nacizmu vyučuje

262) Korporátny fašizmus klope na dvere. Alebo ho už žijeme? A čo s tým?
Koniec liberalizmu

Stanislav Furda  Pred 4 dňami
Ahoj, dám tiež pár príkladov, ktoré dnes vyznievajú ako science fiction...

261) Peter Marček: Nebola to “ruská okupácia” Československa
Bratislava 21. augusta 2018  Útok na Československo nariadil v 1968 ukrajinský generálmajor Leonid Iljič Brežnev, žiak a obľúbenec ukrajinca Chruščova, na odstránení ktorého sa následne podieľal.

260) Ruský server: Pražské jaro mělo likvidovat ČSSR dle scénáře USA
Moskva - Ruský internetový magazín Svobodnaja pressa dnes napsal, že sovětská vojska v Československu chránila ústavní pořádek. V podobném duchu popsal intervenci i prokremelský server Life, podle něhož Ludvík Svoboda, dosud vyzývající řešit problémy pokojně, do Moskvy vzkázal, že souhlasí s jakýmkoli řešením.

259) Wikileaks vyplavili prekvapujúce meno: Slovenský minister v tajných dokumentoch!
Stránka Wikileaks uverejnila mailovú komunikáciu, kde miliardár a finančník George Soros požiadal vtedajšiu ministerku zahraničia USA Hillary Clintonovú o upokojenie situácie na Balkáne v roku 2011. Medzi vhodnými kandidátmi sa prekvapujúco objavil aj minister zahraničných vecí SR Miroslav Lajčák.

258) The Ukrainian army has developed a plan to storm the positions of the armed forces of the DPR in the near future, according to a serviceman of the UAF, Karapinka. He made the statement on Ukrainian national television.

257) Ukrajina desivé odhalenie.  Konšpiračný byt 68 - 2018-08-16 Krym, Ukrajina, Sýria, Gruzínsko

256) Slovensko plánuje nákup vojenských radarov za 155 miliónov eur

255) DJ Rha - "I was wrong Я ошибался" Донбасс Сильный клип посмотрите

254) Prezident Kiska arogantne ohrozuje slobodu tlače
10. 8. 2018 Pokiaľ sa v médiách hovorí o arogancii niektorých politikov vo vzťahu k novinárom, väčšinou sa v tzv. mienkotvorných médiách dočítame o tom, že vládni politici ohrozujú slobodu tlače tým, že niektorým novinárom jednoducho nie sú ochotní odpovedať na otázky. Bývalý premiér Fico bol kritizovaný za vyhlásenia, ktorými nahradzoval tlačové konferencie a pri ktorých nebol priestor na novinárske otázky. Čo však dnes robí Andrej Kiska? Presne to isté, dokonca by sme sa vôbec nehanbili skonštatovať, že ešte niečo horšie.

253) Lúpež storočia? Čo priniesla nežná revolúcia a tzv. demokracia? Stručný zoznam, ktorý nepoteší!
Sebestačnosť Československa do roku 1989 bola nespochybniteľná. Čo bolo hlavným zámerom nežnej revolúcie, vedia dnes už takmer všetci občania. Nebola to sloboda slova alebo cestovanie, ako hlásali revolucionári na tribúnach. Bolo to vymanenie sa spod ruského vplyvu zničením sebestačnosti Slovenska a prechod pod vplyv USA. Taká je dnes skutočnosť o ktorej niet žiadnych pochybností.

252) Prečítajte si výpoveď pani Daniely Kollárovej, ktorá sa včera zámerne zúčastnila zahájenia roadshow vymývačov mozgov z americkej ambasády v Brezovej pod Bradlom

251) Ruská odpoveď na silové riešenia zo strany Nemecka: Vráťte sa do školy na hodiny dejepisu
Ruský minister obrany Sergej Šojgu počas rozhovoru na stanici Rossia 24 odporučil Nemecku, aby si pripomenulo históriu ešte predtým, než začne navrhovať opatrenia proti Rusku z pozície sily. Tak odpovedal na žiadosť o vyjadrenie sa k vyhláseniunemeckej ministerky obrany Ursuly von der Leyen z apríla. Podľa ruského ministra, „po tom všetkom, čo Nemecko urobilo našej krajine,“ Nemecko by takéto vyhlásenia nemalo robiť „ďalších 200 rokov„.

250) OSN publikovala správu, v ktorej odsúdila činnosť ukrajinských jednotiek na Donbase. Vrhá to zlé svetlo aj na slovenských politikov
Portál politikus publikoval materiál, v ktorom sa venuje správe Hlavného komisára OSN pre ľudské práva, ktorý odsúdil činnosť ukrajinských dobrovoľníckych trestných bataliónov v roku 2014 v Ilovajsku a na Donbase.

2
49) Západ zbohatol na rabovaní iných krajín. Vedel viesť len dobyvačné vojny, vraždiť domorodé obyvateľstvo, ktoré bránilo územie a zotročovaniu.

2
48) Keď klamstvo sa musí stať pravdou . Na turné po slovenských mestách sa vyberie karavan s americkými diplomatmi. Ľudom budú vysvetľovať náš spoločný záväzok k slobode a demokracii, ale aj ako partizáni spoločne s Američanmi zvíťazili v SNP
Medzi 13. augustom a 29. septembrom zaparkuje karavan s americkými diplomatmi na 26 námestiach slovenských miest, kde sa budú rozprávať  s ľuďmi o vzájomných vzťahoch a výmenných študijných programoch. Do niektorých miest chce zavítať aj americky veľvyslanec Adam Sterling, ktorý si chce vypočuť názory ľudí a odpovedať na ich otázky.

2
47) Do NATO nás vzali, abychom jim udělali užitečné idioty při lumpárně v Jugoslávii, připomíná poslanec SPD. A Václav Havel tuto roli sehrál na výbornou
12.08.2018  PŮLNOČNÍ ROZHOVOR „Západ nás do NATO přibral narychlo v roce 1999, pár týdnů před bombardováním Jugoslávie, abychom sehráli roli užitečných idiotů a poskytli politické krytí této lumpárně. Jak víme, náš tehdejší prezident Havel se této role zhostil na výbornou,“ říká poslanec za SPD Jan Hrnčíř. Promluvil nejen o NATO, ale i o naší armádě, o invazi do Afghánistánu a vyjádřil se i k úmrtí tří českých vojáků. Řekl také svůj názor ohledně neziskovek.

2
46) ПРИБАЛТИКА ПОЛИГОН ДЛЯ ИСПЫТАНИЙ БИОЛОГИЧЕСКОГО ОРУЖИЯ США Как стало известно сегодня, 12 августа, из сообщения агенства Regnum, по мнению обозревателя Sputnik Латвия Александра Хроленко США создали биологическое оружие для применения его в Третьей мировой войне и проводят в настоящее время активные испытания в прибалтийских странах.

2
45) Ľudská vláda je výraz, označujúci typ diametrálne odlišného vládnutia, ako je vláda ľudu

2
44) Nasledujúce dni sa bude presúvať vojenská technika aj v okolí Banskej Bystrice
Ministerstvo obrany upozorňuje na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl cez územie Slovenska, ktoré sú naplánované v období od 13. do 19. augusta. Celkovo by malo ísť o 18 cestných presunov a jeden železničný transport zahraničných vojsk, pričom pôjde predovšetkým o presun amerických a poľských vojakov.

2
43) Putin varoval NATO pred prijatím Ukrajiny a Gruzínska
Ruský prezident prisľúbil, že ruská reakcia na priblíženie NATO k ruským hraniciam bude "krajne negatívna".

242) Svět Ivana Davida: USA chtějí ovládat svět a padlí vojáci nejsou hrdinové

241) Video zbytků ukropy (pozice 93. brigády) rozstříleného záchranného vozidla Ural vojenské záchranné služby DNR u osady Naberežnoje na jihu DNR.
Válečný zločin spáchal ukrop dne 07.08.2018. Řidič a dvě lékařky zemřeli na místě.

240) Ruská poslankyně: USA sankcemi prozradily, že jsou objednavatelem „otravy“ Skripalových © Sputnik / Maxim Blinov
09.08.2018 USA zavedením nových protiruských sankcí prozradily, že objednaly otravu v Salisbury, míní náměstkyně předsedy Státní dumy Irina Jarovaja.

239) Ortodoxný rabín chváli Bugára: Drží v rukách karty. Patrí k najskúsenejším a najostrieľanejším politikom. Maďarom by sa pohodlnejšie žilo v záruke demokracie – Československu  8.8.2018 10:45  Známy ortodoxný rabín Jicchak Seifert chváli na sociálnej sieti predsedu Mosta-Híd Bélu Bugára. Jeho slová ocenili viacerí poslanci Mosta.

238) „V jakém souladu s mezinárodními úmluvami a pravidly války lze hovořit v tomto případě, jestliže samotná představa lidskosti již dávno zmizela z myslí většiny ukrajinských vojáků v zóně tohoto bratrovražedné konfliktu?“
rozhořčeně uvedl Bezsonov. „Vyzýváme všechny mezinárodní organizace za lidská práva, aby věnovaly pozornost těmto zvěrstvům ukrajinské strany!".  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ukrajinske-zverstvo-vojaci-rozstrileli-sanitku-dlr-vsichni-zemreli/

237) Zabráňme spoločne tretej svetovej vojne

236) Anglo-americké vlády stáročia očierňovali, ponižovali  a démonizovali Rusko a Slovanov  a jednou z ich tém, aby zasievali nenávisť  a nevraživosť medzi slovanskými krajinami  je príchod vojsk členských  krajín Varšavskej  zmluvy do Československa  v 1968 roku.

235) Jsou za vším jen peníze? Nejde o záměrnou destabilizaci Evropy za účelem vyvolání války? A kdo za vším stojí?

234) Zahraničná politika sa nás týka
SpoSnzoSrovSanéS · Členstvo v NATO znamená nielen efektívne zaistenie našej bezpečnosti. Prispieva tiež k rozvoju spolupráce našich vedcov a študentov s partnermi z ostatných členských krajín v rôznych vedecko-technických projektoch. Tie NATO financuje dotačným programom - Science for Peace and Security, ktorý podporuje dialóg a praktickú spoluprácu členských krajín založenú na vedeckom výskume, inováciách a výmene poznatkov. Program ponúka okrem financovania aj odborné poradenstvo a podporu rozvoja aktivít napríklad v oblasti kybernetickej bezpečnosti. O grant sa už dvakrát úspešne uchádzal tím z FEI/STU okolo profesora Grošeka, ktorý vám vo videu priblíži ich projekty.

233) Šiesteho augusta pred 73 rokmi Američania zhodili prvú atómovú bombu na Japonské mesto Hirošima.

BOL NIEKTO NIEKEDY POTRESTANÝ ZA ÚTOK ATÓMOVÝMI BOMBAMI NA JAPONSKO?  
5. august 2018   Šiesteho augusta pred 73 rokmi Američania zhodili prvú atómovú bombu na Japonské mesto Hirošima. O tri dni neskôr, 9. augusta 1945, americké letectvo bombardovalo jadrovou náložou aj mesto Nagasaki.

232) Bezpečnostný analytik Milan Žitný vidí v kauze Vietnamca koordinovanú akciu Denníka N a prezidentskej kancelárie  Išli synchrónne, Kiska si zavolal policajného prezidenta a vzápätí vyšlo toto. Prezident hrá svoju hru a pripravuje sa na svoje budúce fungovanie v politike. Považujem to za absolútne neseriózne, ale v jeho prípade vôbec nie prekvapivé,“ konštatoval Žitný, podľa ktorého majú v prvom rade maslo na hlave Nemci, pretože do schengenského informačného systému nedali informácie o hľadanej osobe a teraz odvádzajú pozornosť od svojho pochybenia.

231) Ekonomický terorismus: Američané zavedli sankce na ruskou banku v rámci hybridní války Spojené státy (SS) zavedly sankce proti ruské bance Agrosojuz, uvádí zpráva amerického ministerstva financí. Omezení bylo zavedeno v rámci sankcí proti KLDR. Jak tvrdí ministerstvo, banka uzavírala obchody jménem osoby, na kterou platí sankce vůči Pchjongjangu. Jedná se o americký ekonomický terorismus, kdy sankcemi a vydíráním vnucuje Washington účinnosti platnosti amerických zákonů mimo území jurisdikce Spojených států, což je v rozporu s mezinárodním právem.

230) Generál Šándor: Krym je ruský a ruský zostane - poslanec Peter Marček "zaťal do živého" Médiá tzv. hlavného prúdu sa nevyberaným a tendenčným spôsobom pustili do poslanca Národnej rada SR Petra Marčeka, keď avizoval, že s niekoľkými ďalšími kolegami navštívi polostrov Krym. Ku kritike sa pridala strana Most-Híd a Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR pripomenulo, že Slovenská republika „naďalej považuje Krym za územie Ukrajiny.“ Nakoniec sa ukázalo, že Marček pôjde na Krym ako jediný z poslancov nášho parlamentu a že s ním pôjde aj skupina podnikateľov, ktorí chcú preskúmať, aké sú možnosti pre ich podnikanie na Kryme.

229) Kto platí Mistríka? A čo za to bude chcieť? Prezidentské voľby prinášajú jeden humorný postreh za druhým Avšak účasť špičkového vedca Róberta Mistríka v prezidentských dostihoch je skôr trápna a podozrenie vzbudzujúca ako smiešna, keď sa otvoria rôzne súvislosti.

228) Prezident Nočných vlkov Chirurg slovenskému prezidentovi Kiskovi: Nechceme žiť vo vašom pokryteckom a bezzásadovom Satanskom svetovom poriadku
Hystériu kvôli vytvoreniu „brlohu“ slovenských Nočných vlkov v Dolnej Krupej, ktorú šíria mainstreamové média a slniečkarsko-liberálne naladení politici a študenti, si všimli už aj v hlavnom stane Nočných vlkov  v Moskve. Obavy, prekrútené informácie a otvorené lži, ktoré zaplavili Slovensko, prekvapili vedenie motorkárskeho klubu.   

227) Zhubný vplyv mimovládok sa už na nových generáciách začína prejavovať

226) Sametový podvod: Listopad 89 v Praze řídili z KGB, CIA a za spolupráce s StB – Díl 1. a 2.
Jaroslav Kuba „odtajňuje“ trochu jiné vzpomínky na dobu před převratem 1989 než uvidíte v České televizi a spol. v právě probíhajícím Měsíci zostřeného uctívání Václava Havla. Jaroslav Kuba je významný právník, který kromě jiného zastupoval prezidenta Václava Klause před Ústavním soudem. Jeho pozoruhodné vyprávění jsme vzhledem k rozsahu rozdělili do tří částí. Dnes přinášíme část první a zároveň i druhou, tak jak je vydal Protiproud.cz Petra Hájka. Na třetí díl se můžete těšit.

225) Citlivá správa NATO vyslovuje pochybnosti o slovenskej armáde Denník Pravda získal sumár hodnotiacej správy NATO o slovenskej armáde od nemenovaného zdroja z riadiacich štruktúr aliancie v Bruseli. Obsahuje vážne pochybnosti o schopnosti Slovenska plniť si spojenecké záväzky. Ministerstvo obrany sa dosiaľ neodhodlalo zverejniť ani kúsok z kritického textu.

224) Dzurinda a Mikloš radia: Odovzdajte zahraničnú politiku a obranu celkom do rúk centrálnej eurovlády. Zatiaľ ich za to nikto trestne nestíha.
03.08.2018

223) Ing. pplk.v.v.Viliam Baňák : Priatelia, treba si naliať čistého vína. Skutočnosť je taká, vďaka prezieravosti prezidenta Putina a ľudu Krymu, Krym patrí Ruskej federácii po platnom všeľudovom referende občanov Krymu.

222) Peter Marček, šéf slovenské delegace a poslanec Národní rady Slovenska, uvedl, že Krym byl, je a vždy bude ruský.
Delegace politiků a podnikatelů ze Slovenska je až do 3. srpna na pracovní návštěvě na Krymu.
Marček zdůraznil, že návštěvě slovenské delegace na Krymu předcházel informační a politický nátlak, a to i ze strany Ministerstva zahraničí Ukrajiny.


221) Smerácke paradoxy: Odmietajú Kisku, no do boja o prezidentské kreslo zvažujú nasadiť Lajčáka, ktorý sa v zahraničnej politike podobá Kiskovi ako vajce vajcu…

2
20) ZKÁZA VELKÉ TARTÁRIE 1                    ZKÁZA VELKÉ TARTÁRIE 2

21
9) Putin odhaluje historii Ruska – národ, který nezná svou minulost, nemá budoucnost. Zkáza Velké Tartárie, 1. část  
U nedávného článku s videí O Velké Tartárii jsem slíbila vložit jiný obsáhlý článek, týkající se rovněž Tartárie a s ní historie Slovanů a Ruska. Slíbený článek je převzatý a je natolik obsáhlý, že má deset částí, já jej vkládám ve dvou a zde je první. Putin odhaluje historii Ruska – národ, který nezná svou minulost, nemá budoucnost. Zkáza Velké Tartárie, 2. část, dokončení

21
8) Dňa 15. januára 2013 ruský prezident Vladimír Putin v Ruskej geografickej spoločnosti slávnostne otvoril nový archív, kde sú verejnosti sprístupnené mapy Tartárie.

21
7) Video: Debunking the Putin Panic With Professor Stephen Cohen ANTI-MEDIA

21
6) Fico sa pre Jaguar spolčil s bývalým politickým nepriateľom

21
5) Slovensko ide kupovať americké stihačky za 1 600 000 000 Eur. Tieto stihačky by pre Slovensko vyrobila indická Tata group.
Tá Tata group, ktorej sme dali dotácie na Jaguár tak er 500 000 000 Eur. Stihačky nám predajú za 2 násobnú hodnotu ako kúpila napr. India. Indická Tata group takto Slovákov odbrká o státisice EUR, defakto celý jej Jaguar postavia zadarmo pracujúci Slováci. Navyše títo podvodníci v Jaguári nezamestnávajú Slovákov, ale Srbov, Albáncov a iných. Dokedy Slováci budeme tolerovať takéto rozkradanie. A podvodník a klamár Andrej Danko bude rozprávať, že sa hanbí za xenofóbnych Slovákov. Danko my sa hambíme za teba, i keď ty si Slovák neni...lebo si Žid maďarského pôvodu. Ale škodiš Slovensku a chystáš sa ho okrádať a je čas, aby si skončil za toto vo väzení. SNS so SMEROm-SD už mali pár veľkých lupov, posledný nástenkový tender s Mečiarom a jeho HZDS. (Vo volebnom období, kedy bol podpredsedom vlády Harabin)

214) Poslanec Peter Marček odchádza na Krym (video)

213) Euroafrika: Globalizace nejen kultur, ale i hmyzu, rostlin a podnebí? Kdo ovládá a řídí migraci černochů a Arabů do Evropy? Kdo řídí na 6 prioritách celý systém globalizace?
Už to víme! Komu vyhovuje architektura nenávisti a strachu? Kdo poštve civilizace proti sobě? Nenávidíme důsledek namísto toho, abychom nenáviděli příčinu!

212) Peter Marček cesta na Krym.(video)

211
)
Milý pán Z. Mikeš. K otázke: “Komu patri Krym?” Máme zrejme rozdielne názory. Budem argumentovať, prečo som toho názoru, ze Krym patri pod Ruskú federaciu.
Ministerstvu zahraničí USA a jeho hlavnímu představiteli Miku Pompeovi poradili, aby vydali Ukrajinskou deklaraci a zakázali Ukrajincům vstup na Krym. Podle jejich slov poloostrov od začátku roku 2018 navštívilo více než 600 tisíc lidí.

210
) Kde si Rusko schovává své zlaté rezervy? Rostoucí nejistota na světových finančních trzích, kterou doplňují geopolitické a obchodní konflikty přiměla země a investory, aby obrátili svou pozornost na zlato. Spousta zemí ho však má uleženo mimo své hranice, a to v USA nebo Británii. V posledních letech však lze sledovat snahy repatriovat své zlato zpět do vlasti.

209
)
Ruské ministerstvo zahraničí se vysmálo Krymské deklaraci USA © Sputnik / Alexandr Polegenko 29.07.2018
Představitelé ruského ministerstva zahraničí v Simferopolu okomentovali na Twitteru Krymskou deklaraci amerického senátu.

208
) „Mírumilovné“ Německo je jedním z největších vývozců zbraní 27. července 2018  Když mluvíte s Němci, tak jsou přesvědčeni, že Německo je mírumilovné a nemá nic společného s válkami a konflikty ve světě. Naivové říkají, že války vedou jen ostatní země, píše se na blogu Schall und Rauch.
Faktem je, že Německo zasahuje přímo nebo nepřímo ve všech válkách a konfliktech a těží z nich. Nejen jako aktivní člen NATO, což je teroristická válka aliance, nebo proto, že Německo již déle než 16 let vede agresivní válku v Afghánistánu, nebo z důvodu více než 50 amerických vojenských základen a velitelských středisek, které se nacházejí na německé půdě, ale také proto, že porušuje vlastní zákony a vyváží tuny zbraní.

207
) Prvým predsedom Európskej komisie bol nacistický právnik Walter Hallstein. Walter Hallstein bol prominentný nacistický právnik, ktorý sa zúčastňoval od začiatku Druhej svetovej vojny na prípravách povojnového usporiadania Európy pod nadvládou Nemecka.  Má najväčšiu zásluhu na vytvorení súčasnej štruktúry EU, včetne jeho originálnej myšlienky Európskej komisie, ktorá  má právo tvoriť Európske zákony a vnucovať ich 500 miliónom obyvateľov Európy. Ich národné vlády odovzdali podpísaním Lisabonskej zmluvy suverenitu  a právo rozhodovať o vlastnom osude byrokratom z Bruselu.  

206
) ЗЕМЛЯ ДО НАЧАЛА ВРЕМЕНИ 4 / 7526 лето от С.М.З.Х. / Северная Корея (video)

205
) Vladimir Putin holds press conference following BRICS summit www.facebook.com

204
) Ondrej Dostál: Noční vlci boli aj na Kryme a potom si Rusko násilím Krym ukradlo! Bratislava 26. júla 2018 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)

203
) Ak sa NATO objaví na hranici s Gruzínskom, Rusko odpovie adekvátne Moskva 27. júla 2018 V prípade vstupu Gruzínska do NATO a rozmiestnenia síl aliancie v bezprostrednej blízkosti ruských hraníc, začne sa opačné vojenské plánovanie zo strany RF, vyhlásil v stredu 25. 7. predseda medzinárodného výboru Rady federácií Konstantin Kosačov.

202
) DOHODA TRUMPA A PUTINA V HELSINKÁCH ŠOKOVALA SVET... Podľa dnešného spravodajstva BBC Donald Trump súhlasil, že Krym uzná aj oficiálne ako súčasť Ruska. Na Donbase sa má konať referendum o pripojení k Rusku a Porošenko má byť postavený pred medzinárodný trestný tribunál. Trump zároveň prisľúbil, že bude presadzovať stiahnutie vojsk USA od Nemecka až po Poľsko. Zároveň Trump pochopil , že Sýria je pre USA stratená a súhlasil, že bude spravovaná Ruskom. Zároveň tvrdo napadol americké tajné služby a obvinil ich , že proti nemu zahájili klamlivú kampaň a zároveň očierňovali aj Rusko a to bez jediného dôkazu. No uvidíme, ale takéto vyhlásenie je facka do tváre všetkým , ktorý  celé roky štvú proti Rusku..

201
) Peter Marček nezávislý poslanec NR SR.
Téma: Cesta na Krym, politická budúcnosť poslanca Petra Marčeka

200
) MILOŠ JAKEŠ: KAPITALIZMUS a NENAŽRATOSŤ SA RAZ SKONČÍ (video)

199) VIDEO: Skandální nahrávka šéfa zpravodajství CNN o tom, jak stanice vyrábí fake news! Česká televize v tom jede s nimi, CNN je pro Kavčí hory oltářem pravdy! [CZ Titulky]
Nezávislá americká iniciativa Project Veritas, jejímž zakladatelem je James O’Keefe, natočila tajně skrytou kamerou názory a výroky šéfa zpravodajství CNN Johna Bonifielda. V šokující nahrávce se hlavní producent zpravodajství rozpovídal o tom, jak CNN manipuluje zpravodajstvím, jak vyrábí kauzy proti Donaldu Trumpovi na objednávku a další věci. V pořadu navíc zaznívá, že celé toto fake news zpravodajství diriguje přímo výkonný ředitel CNN Jeff Zucker. V nahrávce Bonifield přiznává, že CNN jede vysílání proti Trumpovi kvůli sledovanosti a ratingu, protože diváci CNN jsou superliberálové, tedy levičáci. Veškeré renomé CNN je tímto zničeno. I poslední idealisté, kteří CNN věřili, nyní musí sklonit hlavy. Alternativa přitom už skoro rok upozorňuje na to, že CNN je fake news stanice, od které navíc ochotně přebírají její zpravodajství i evropské televize.

1
98) Nikolaj Starikov: Jediné, o co jde Západu, je svrhnout Putina a podmanit si Rusko (video)

197) Něměcký novinář Udo Ulfkotte vypovídá o tom, jak šířil v médiích lži, které po něm chtěla CIA (video)

196) На украине показали как будут убивать мирных жителей из РСЗО Смерч (video)

1
95)
25.07.2018 Chazarská mafia odsúdená na zánik ako výsledok tajnej dohody Putina a Trumpa (video)

1
94)
Těžký alkoholik Juncker? Evropský šéf prý na jednáních pije gin místo vody!

1
93)
Izrael zostrelil sýrske lietadlo, ktoré útočilo na teroristov
K zostreleniu došlo krátko po tom, ako sýrske vládne jednotky dorazili k hraniciam Izraelom okupovaných Golanských výšin.
24.07.2018

1
92)
Maďarsko dnes oficiálně vystoupilo z paktu OSN o migraci
24.7.2018


191)
Chazarská mafia odsúdená na zánik ako výsledok tajnej dohody Putina a Trumpa
23.07.2018


1
90) Trumpov exporadca Bannon zahajuje projekt na podporu pronárodných síl po celej Európe
Bývalý poradca amerického prezidenta Donalda Trumpa a zakladateľ jedného z najväčších alternatívnych portálov Breitbart News Steve Bannon vo svojom najnovšom rozhovore pre portál Thedailybeast oznámil, že chce založiť nadáciu s názvom The Movement, ktorá bude podporovať, radiť a pomáhať financovať pronárodné strany v európskych krajinách.


1
89) Stanovisko Petra Marčeka k ceste na Krym  Bratislava 24. júla 2018 Každý štát má svoje územie. Toto územie patrí ľuďom, ktorí na tomto území žijú. Ukrajina, Slovensko, Sýria, USA, Francúzsko, Španielsko, Veľká Británia, Turecko, Palestína, Izrael aj Rusko sú štáty, ktoré sú demokratické. Majú vytvorenú vládnu štruktúru riadenia a spravovania svojich území. Každá zo spomínaných krajín ale rešpektuje zásadu, podľa ktorej je vôla ľudí ten najvyšší princíp, podľa ktorého sú následne odvodené všetky ostatné právne normy.

1
88) Osobnosti vyzývajú zodpovedných, aby v prípade Nočných vlkov konali
Pýtate sa kto sú tie vraj osobnosti, ktoré tak otvorene šíria nenávisť voči Rusom? Sami si môžete o nich spraviť názor. Našiel som ich menný zoznam:
Jozef Hašto, Jana Kobzová, Jozef Lenč, Matej Kandrík, Grigorij Mesežnikov, Juraj Mesík, Jaroslav Naď, Juraj Smatana, Boris Strečanský, Soňa Szomolányi, ĽudmilaVerbitská, Peter Zajac, Mária Haštová, Marcel Zajac, Ondrej Prostredník, Anton Heretik,sr., Koloman Kertész Bagala, Adam Bžoch, Robert Kirchhoff, Jakub Kratochvíl, Fedor Gál, Anabela Žigová, Jeňo Korda, Štefan Hríb, Egon Gál, Peter Tatár, Michal Kaščák, Vladimír Michal, Marek Vadas, Natália Kaščáková, Miro Kollár, Eva Polakovičová, Ivan Valkovič, Katka Karaszová, Jozef Gaál, Peter Gonda, Miroslav Kocúr, Stanislav Rakús, Gabriela Rakúsová, Kálmán Petőcz, Anton Šulík, Márius Kopcsay, Agda Bavi Pain, Mária Modrovichová, Oľga Hubová, Vladimír Krčméry, Jana Beňová, Andrej Bán, Ivan Štrpka, Ivan Kamenec, Nina Kurz, Markus Kurz, Ľuboš Kubín, Martin Mojžiš, Daniela Olejníková, Peter Juščák, Peter Sokol, Petr Weiss, Ľubo Bechný, Laco Kerata, Juraj Šeliga, Karolína Farská, Martina Strmeňová, Ján Gálik, Mária Červeňová, Miroslav Červeň, Lea Henzelová, Eva Lavríková, Lukáš Fule, Pavol Koprda, Richard Stanke, Tereza Langerová, Peter Bližnák, Hana Vojtová, Jarmila Klobušníková, Jana Bučka, Štefan Bučka, Veronika Pizano, Alojz Ritomský, Irena Ritomská, Ľubica Reptišová, Margita Kovalčíková, Pavol Kovalčík, Peter Breier, Jana Breierová, Peter Kalmus, Lena Kušnieriková, Jakub Medvecký, Daniel Matej, Zuzana Bartošová, Ladislav Snopko, Eva Mosnáková, Alta Vášová, Naďa Lovichová, Eva X. Berková, Dodo Lietavec, Vladimír Balla, Soňa Lenoráková, Mišo Slaninka, Radkin Honzák, Anna Piskáčková, Tomáš Piskáček, Vladimír Kohút, Soňa Kohútová, Katarína Hradská, Lucia Piussi, Blaho Uhlár, Peter Bernát, Katarína Začková, Oleg Fintora, Ľudmila Fintorová, Jozef Bátora, Hana Ševčíková, Viliam Dobiáš, Shane Tylor, Zuzana Kostolná, Imrich Kostolný, Peter Záturecký, Lenka Buchelová, Juraj Petrovič, Vlado Crmoman, Martin Mlýnek, Zuzana Zimová, Boris Németh, Ľubica Adamcová, Peter Derevenec, Jozef Vojta, Mária Vojtová, Barbora Šajgalíková, Mária Fischerová, Daniel Fischer, Marián Perger, Nina Bližnáková, Adrian Slavkovský, Zuzana Čaputová, Mária Miklušičáková, Robert Roth, Michal Patarák, Peter Ničík, Marcela Holodová, Milena Veresová, Dušan Holík, Soňa Šimková, Nikola Žišková, Mária Longauerová, Marek Roháček, Zuzana Zimenová, Peter Špalek, Margita Špaleková, Elena Letková, Alžbeta Tomescu, Juraj Bakoš, Ondrej Dostál, Stanislava Knut, Martin Knut, Matej Števove, Juraj Petráš, Milan Soumar, Ľubomír Šperka, Juraj Mojžiš, Samuel Láska, Peter Macaj, Peter Muzikář, Peter Farkas, Vlasta Ruppeldtová, Alena Kolesárová Hanáková, Radovan Andrej Grezo, Daniel Pastirčák, Péter Hunčík, Eva Mináriková, Igor Minárik, Šimon Jaseňák, Oľga Valková, Alexander Balogh, Gustáv Matijek, Dušan Bevilaqua, Ľudmila Priehodova, Ján Topercer, Vlado Mokráň, Karol Frohlich, Marcel Uhrin, Štefan Szabó, Silvia Szabóová, Soňa Párnická, Ján Mičovský, Daniel Pastirčák, Ján Lacika, Samo Smetana, Juraj Nvota, Martin Slobodník, František Šebej, Katarina Šimončičova, Lucia Štasselova, Štefan Smrekovský, Anna Zemanová, Ján Hanušin, Tomáš Derka, Dana Mareková, Henrich Pifko, Richard Medal, Vladislav Matej, Tomáš Peciar, Mário Nicolini, Slavomír Krúpa, Mária Machajdíková, Miroslav Cangar, Tomáš Čižik, Jaro Šíbl, Eulália Štefanová, Milan Lichý, Martin Hojsík, Eva Kovačechová, Zuzana Homolová, Ľuba Kolková, Ján Szollos, Karolína Miková, Ján Orlovský, Juraj Droba, Lýdia Brichtová, Branislav, Liška, Peter Osuský, Jarmila Halgašová, Milan Laurenčík, Martin Klus, Zuzana Thullnerová, Jana Poláčiková, Ľubica Zajacová, Tomáš Kriššák, Dušan Fischer


1
87) Tu sú mená vrahov, ktoré mali zostať utajené. Tajné služby a zločinecká mafia vo vláde, jej takzvaná opozícia a prečo musel zomrieť KUCIAK.

1
86)
Hrozný trapas: Nejdražší americkou stíhačku F-35 porazilo v souboji 40 let staré letadlo!

1
85)
Докучаевск 20.07.18."Перемирие" продолжается (video)
21.07.18. Video od obyvatel Dokučajevska.
„PROSÍME SDÍLEJTE! TOTO UŽ JE PŘÍMO KŘIK DUŠE! Jestli vám zbyla kapka zdravého rozumu, sdílejte toto video (už to tady není jenom hrozné, ale každý den tu prožíváme úplné peklo). KŘIČTE!!! Jestli si myslíte, že nás ostřelují ruští teroristé, žoldáci a místní separové, tak VÁM to říkame takhle. VYHLAZUJÍ NÁS! DOKUČAJEVSK VYMAZÁVAJÍ Z POVRCHU ZEMĚ! ALE NEJSOU TO OPOLČENCI NEBO DOBROVOLNÍCI Z RUSKA! JE TO UKRAJINSKÁ ARMÁDA, DOBROVOLNICKÉ PRAPORY A NÁRODNÍ GARDA UKRAJINY! VĚŘTE, KDYŽ JEDNOU NĚCO TAKOVÉHO USLYŠÍTE – NEZAPOMENETE NA TO NIKDY! PODLE ZVUKU JE OČIVIDNÉ – CO, KDY A KAM LETÍ!!!
My tady žijeme na chodbách domů a ve sklepech. Dnes nás zabíjejí a celkově nás vyhlazují na příkaz krvavého prezidenta prasečenka (valcmana)! My, obyvatelé Dokučajevska, vystupujeme s ostrou kritikou na adresu OBSE. Jsme bezmezně rozhořčeni, protože pracovníci této organizace jsou napomahači ukrajinské armády a fakticky navádějí palbu na obytné čtvrti města. Lidé se pokoušeli pochopit, proč sem přijíždějí pozorovatelé OBSE a zda se situace nemění. Obyvatelé Dokučajevska vypozorovali, že ukrajinští bojovníci začínají ostřelovat hned, jak odjedou pozorovatelé OBSE.
Další tragédie...domy spálené na prach, přílety po celém městě, po obydlených čtvrtích i objektech infrastruktury... Co se ještě musí stát, aby se LIDÉ PROBUDILI A SPATŘILI TU STRAŠNOU REALITU???
Zcela úmyslně jsou ničeny objekty sociální a technické infrastruktury...Kolik lidí musí ještě zemřít, aby světové společenství spatřilo celou hloubku tragédie na Donbasu??? Za dobu trvání války na Ukrajině i na Donbase bylo zabito už několik tisíc lidí... a není tomu ani konce ani kraje... KDO zastaví tuhle nesmyslnou a nepochopitelnou válku???“


184) Americká koalice zaútočila na civilní obyvatelstvo na východě Sýrie © 22.07.2018  Letectvo mezinárodní koalice v čele s USA zaútočilo na civilní obyvatelstvo v obci al-Sousa v provincii Dajr az-Zaur na východě Sýrie, na místě jsou mrtví a ranění, s odkazem na místní zdroje o incidentu informovala národní agentura SANA.
183) V ukrovském Černigově jen proto, že mluvil rusky, přivázali gauneři z fašistického batialiónu "Azov" člověka ke sloupu, plivali mu do tváře a pověsili na něj ceduli "Jsem šmejdský vatnik (Rusák)". To vše si natáčeli aby to pak uveřejnili v síti. A ejhle pejsbúchu to nevadí. To není násilí, to není fašizmus.

182) Putin varuje pred Deep State v USA - Títo ľudia sú mocní a silní (video)

181) 17.07.2018 Sergej Skripaľ pracoval vo firme, ktorej majiteľ vytvoril pre Clintonovú kompromateriály (video)

180) 17.07.2018 Zhodia napokon Židia okovy chazarskej mafie, až bude Izrael oslobodený (video)

179) Nehoráznosť ukrajinského veľvyslanca v SR Predseda Národnej rady Slovenskej republiky Andrej Danko dôrazne upozorňuje veľvyslanca Ukrajiny v Slovenskej republike p. Mušku, aby sa nevyjadroval k súkromným cestám poslancov Národnej rady Slovenskej republiky. Poslanci Národnej rady majú svoje právne a spoločenské postavenie. Slovensko je zvrchovaný a demokratický štát.

178) Médiá šíria falošné správy, veľmi chcú konfrontáciu s Ruskom, tvrdí Trump.
19.07.2018


177) Budaj vidí v Nočných vlkoch ruskú čižmu, Smatana nástroj hybridnej vojny 20.07.2018 odľa Jána Budaja majú Noční vlci pripomínať, že ruská čižma je tu. Exministrovi Róbertovi Kaliňákovi odkázal, že nie je pravda, že sa správajú slušne. Politici spojení s bývalým režimom dodnes obhajujú okupáciu Československa a dodnes fandia paramilitantným skupinám ako Noční vlci, ktoré nám majú pripomínať, že ruská čižma je tu. Na tlačovej konferencii to vyhlásil opozičný poslanec Ján Budaj (OĽaNO).
ĽUBOŠ BLAHA
Noční vlci sú na Slovensku vítaní. Nikomu neublížujú, jazdia na motorkách, majú radi svoju vlasť a vyjadrujú úctu Červenej armáde za porážku fašizmu. Čo je na tom zlé, preboha?
Noční vlci kritizujú EÚ a NATO. Podobne ako väčšina Slovenska. Vraj sa so sympatiami pozerajú na bývalý režim. Podobne ako väčšina Slovákov. A vraj fandia Putinovi. Podobne ako drvivá väčšina Rusov a mnoho Slovákov. A čo?
Ak za toto chce niekto niekoho prenasledovať, tak to pripomína skôr gestapo a nie demokratický štát. To, čo natárali Budaj, Smatana a celá SaS, to pripisujem letným horúčavam. Atrapy tankov z múzea považovať za ohrozenie Slovenska, to je psychická diagnóza a nie politický postoj.
Nerozumiem, prečo by mal niekto trestať Miloslava Čaploviča z Vojenského historického ústavu a nepáčia sa mi ústupky rusofóbnym médiám. Čo sa furt niekto tej mediálnej stoky bojí? Koho zaujíma nejaký protest detí Ameriky? Keby som mal riešiť každú mediálnu kampaň americkej ambasády, tak by som nerobil nič iné - proste kašľať na nich.
Opozícia sa môže aj buchnúť o zem, ale platí, že ruskí občania sú na Slovensku vítaní a majú právo na svoje názory. Ak to chce niekto spochybňovať, tak to hraničí s rasizmom a totalitou. Ale len tak ďalej - čím viac to budú s tou rusofóbiou preháňať, tým viac ľudí sa postaví na stranu Ruska. Ešte párkrát sa na obraze objaví Smatana a Budaj a Slováci budú milovať Rusko viac než bryndzové halušky.
Mňa Noční vlci doposiaľ nijako zvlášť nezaujímali, ale po tom, čo natárala slovenská opozícia, sa s nimi kedykoľvek s radosťou stretnem. A pod zástavou štátu, ktorý nás oslobodil v druhej svetovej vojne, sa s nimi kedykoľvek s potešením odfotím.
Jedno je isté: ak do niekoho takto zbesilo útočí opozícia a liberálna tlač, nemôže to byť zlý človek
Noční vlci, zdrastvujte!


176)
Princíp územnej celistvosti a jeho interpretácie (na príkladoch Kosova, Krymu a záujmov SR)

175)
Danko: To, čo si dovoľuje ukrajinský veľvyslanec, je nehorázne  19.7.2018 Predseda Národnej rady (NR) SR Andrej Danko vyzval veľvyslanca Ukrajiny na Slovensku Jurija Mušku, aby sa nevyjadroval k súkromným cestám poslancov NR SR. Podľa Danka sú jeho vyjadrenia nezlučiteľné s mandátom veľvyslanca. TASR o tom informoval Tomáš Kostelník, hovorca NR SR.

174)
Priatelia Ruského Veľvyslanectva na Slovensku. - Bozena Zajickova zdieľa príspevok používateľa Олександр Вілкул v skupine

173) Trump v Londýne: “Európa stráca svoju kultúru kvôli migrantom” Londýn 13. júla 2018 Americký prezident Donald Trump sa zo samitu NATO v Bruseli presunul na rokovanie s britskou premiérkou Thresou Mayovou do Londýna, kde po svojom príchode zaujal kritikov imigračnej politiky Spojeného kráľovstva a celej EÚ. Prezident USA tiež kritizoval politiku londýnskeho starostu, ktorý vraj nepriamo nesie zodpovednosť za teroristické útoky.

172)
Mohou Britové beztrestně vraždit „Gastarbeitery“ z východu?  Český občan, žijící ve Velké Británii byl ubitý řetězem za drobný slovní konflit na ulici. Vraždy jako nejtěžší zločiny byly a jsou tvrdě trestány ve všech režimech, vládu německého nacismu nevyjímaje. Ne tak ve Velké Británii.  

171)
Andrej Holobradý zdieľa príspevok používateľa Елена Лукаш v skupine: Slovenský národ. "Naše deti budú chodiť do školy, ale ich deti sa budú ukrývať v pivniciach, a takým spôsobom vyhráme túto vojnu" - tak znie fašistický výrok ukrajinského prezidenta Porošenka. A čo na to naši "zosnulí bojovníci proti fašizmu"? Počnúc prezidentom, cez premiéra, až po tých, čo chodili po Banskej Bystrici s transparentami STOP FAŠIZMU. Všetci hrajú mŕtveho chrobáka. Nič nevidím, nič nepočujem.


170) Trump v Londýne: “Európa stráca svoju kultúru kvôli migrantom”

169) SÚVISÍ VRAŽDA KUCIAKA SO SAMITOM NATO?

168) Willy Wimmer priznal, že Severoatlantická aliancia priniesla do Európy naspäť vojnu. 13.07.2018

167) Američané vyzkoušeli novou atomovou bombu. F-16 ji bez nálože shodila v poušti

166) PREZIDENT KISKA VYJADRIL POCHVALU PELLEGRINIHO VLÁDE, ZÁROVEŇ ALE EURÓPU VAROVAL PRED RUSKOM

165) Aby sa naplnili skutok vety
[[Stratili sme úctu k vzdelaniu]]  bolo treba zvesiť zo steny portrét Ľudovíta Štúra?
V novoročných príhovoroch 2017 a 2018 táto strana steny už nasnímaná nie je. Dôvod?
Predpokladám, že autor tejto zmeny si vôbec neuvedomil negatívne následky verejnej mienky, ale tvrdohlavosť mu nedovolila túto malichernosť napraviť. V budúcnosti môžeme len očakávať, že si niekto zmyslí odstrániť prechyľovacie prípony z ženských priezvisk, pretože "príliš slovenské

164) SÚVISÍ VRAŽDA KUCIAKA SO SAMITOM NATO?

163) Keď potrebujú, aby ste znenávideli Rusko, budú písať srdcervúce historky o uväznenom režisérovi

162) Ruské nebezpečí je vybájené, propagandě NATO už věří jen pár redaktorů v ČT. Jde o americké vojenské kšefty, dokazuje Oskar Krejčí

161) Merkelová vzkázala Trumpovi: „Pamatuji si na sovětskou okupaci“ =
„Jsme ochotni zvýšit náš obranný rozpočet, jak jsme se dohodli ve Walesu (v roce 2014). Do roku 2028 zvýšíme výdaje o 28 %  ............  z ročpočtov členských štátov EU ako je Slovensko, Česko Poľsko, Maďarsko Francúzko 4 + 4 + 4 + 4 + ...... = 28% a možno ešte niečo pridáme veď máme koho vycicať lacná pracovná sila to zaplatí. Nejak to niekde naskrblíme odrbeme hlavne Česko, Slovensko tam hlúpy Češi, Slováci makajú a moc sa nepýtajú.  Na Slovensku máme nášho agenta Volkswagen znížime platy oklameme tieto štáty na vratkách na DPH

160) Keď má táto vláda takmer dve miliardy eur na americké stíhačky, tak potom má aj na vyššie dôchodky a platy pre všetkých.

159) O nynějším statutu Krymu rozhodli jeho obyvatelé v průběhu svobodného a čestného referenda

158) Novodobé čudo. Demokracia mimovládna
Slováci ako národ už zažili na vlastnej koži rôzne formy demokracie – demokraciu pravú masarykovskú, funkčnú, ľudovú a po roku 1989 zažívajú aj ďalšie čudo: demokraciu liberálnu a spolu s ňou aj celkom nový, doplnkový tvar – demokraciu mimovládnu, ktorej nositeľom je sieť štátom nekontrolovaných mimovládnych organizácií nazývaných tretí sektor.

157) Na webu se Porošenkovi vysmáli za vystoupení před prázdnou síní na summitu NATO

156) V centru Prahy na Václavském náměstí proti NATO a členství ČR v alianci protestovaly desítky lidí.(VIDEO)

155) RUSKO vs AMERIKA...DOBRO vs ČÍRE ZLO...Geopolitický záznam oboch krajín hovorí jasne

154) Ing.pplk.v.v. Viliam Baňák : Priatelia, Prajem si a my všetci, aby nastali mierové rokovania v Helsinkách 16.7.2018  a odzbrojovací proces

153) Agresia IMPERIALIZMU. -  USA bez mandátu OSN a hlavne bez POTRESTANIA viedli INVÁZNE nespočetné vojny

152) Ing.pplk.v.v. Viliam Baňák  : Kto tomuto verí ??? Prečo nezazneli otázky o MIERI a o odzbrojovaní ???

151) Nákup stíhačiek F-16 je cenový podfuk USA. Mig-29 boli doteraz dobre a zrazu nie. Do roku 1998 stála F-16 približne 18 miliónov dolárov, ale počas vojny do Iraku závratne stúpla jej cena na 108 miliónov dolárov.

150) Priatelia, my všetci 99% ľudí vo svete chceme MIER, len 1% Egoistov má záujem o vojnu, myslia si , že to prežijú, nie NEPREŽIJÚ!!!

149) Svedok prehovoril: Mimoriadne odhalenie! Cez Slovensko sa pašujú zbrane do Azerbajdžanu

148) Byla vysvětlena hlavní úloha nejnovější ruské zbraně

147) Všechny díly - Prý umí léčit i nevyléčitelné nemoci. Autismus a roztroušenou sklerózu. Za statisíce korun. Obchod zbrojaře Strnada i přes embargo kvete dál. Jak vznikají varhany pro svatovítskou katedrálu. (VIDEO)

146) Na opuštěné ukrajinské vojenské základně našli tanky v bojové pohotovosti (VIDEO)

145) Harabin: Vláda zaplatila výpalné 1,6 mld. eur americkým zbrojným korporáciám
17. júla 2018 Kandidát na prezidenta, sudca doktor Harabín ostro skritizoval nákup amerických stíhačiek F-16 slovenskou vládou. O tomto nákupe sme písali aj TU – Nákup USA stíhačiek je správne rozhodnutie ficovcov, dankovcov a bugárovcov

144) Rusko hlava všetkých Slovanov stojí v ceste satanským elitám vo vyvraždení celého sveta. Zem bude však čoskoro oslobodená

143) Odtajnění západních dokumentů – pokud vám to neotevře oči, tak potom už nic

Jak na Ukrajině vymysleli se dostat blíže k NATO!
10. července 2018 - Podle něj takový krok umožní Kyjevu cítit se „bezpečnější“ než v pobaltské státy a zabezpečí si vstup do Severoatlantické aliance.

141) Američané už také nevěří médiím, důvěra v ně se propadla na historické dno. Tři čtvrtiny lidí tvrdí, že místo zpráv média vytvářejí falešné zprávy
08.07.2018 Už i Američané, kteří byli dlouhá léta zásobováni příběhy o tom, jak jejich armáda zachraňuje demokracii ve světě a jejich země vzkvétá, přestali věřit médiím hlavního proudu.

140) Mount Whitney a Porter: lode USA vstúpili do Čierneho mora, aby cvičili s Ukrajinou
Kyjev 8. júla 2018 Raketový torpédoborec Porter a veliteľská loď Mount Whitney Šiestej flotily USA vstúpili do Čierneho mora, aby sa zúčastnili cvičenia spolu s Ukrajinou v rámci akcie nazvanej Sea Breeze 2018.

139) Ruské letectvo se střetlo s UFO
Američtí ufologové informovali, že ruští letci měli u Lipecku kontakt s neznámým létajícím objektem. Odvolávají se na svůj důvěryhodný zdroj a ve zprávě uvádějí, že „…našemu zdroji poté přikázali okamžitě opustit oblast a o události nikde neinformovat. Nikdo neví, co se s tímto velkým UFO stalo.”

138) Americké drony mapovaly území budoucího bojiště u ruských hranic
  
13
7) Merkelová konečně našla důvod k navýšení výdajů na obranu v NATO!
9. července 2018 - Konečně je jistě pracně hledaný argument nalezen. A to přesto, že již dnes převyšuje rozpočet aliance více než desetkrát vojenský rozpočet "agresivního Ruska".

136) Zasadne bezpečnostná rada: Bude rokovať o nákupe stíhačiek
júl 10, 2018 - Bezpečnostná rada SR bude v stredu (11.7.) rokovať o nákupe stíhacích lietadiel. Informovala o tom hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková. Informuje portál DNES24.sk

135) Polsko posiluje ukrajinskou armádu (VIDEO)
9. července 2018 - Oficiální informace o neočekávaném přesunu vojenských vozidel se v ukrajinském tisku dosud neobjevily. Současně lze na základě videí zveřejněných na facebooku usoudit, že jde o samohybné houfnice nabídnuté Polskem ukrajinské armádě.

134) Dušan Čaplovič: Priatelia, už som nechcel počas leta písať, hodnotiť, napokon veď nastal čas dovoleniek (aj ja sa chystám na relax), ale nedá mi, prepáčte, musím zareagovať na nedávnu Pohodu a vyjadrenia pána prezidenta A. Kisku.

133) Na jar roku 1947 začala poľská a sovietska armáda na území východného Slovenska vytláčať vojensky organizované zvyšky ukrajinských nacionalistov.

132) Spoločnosť, ktorá dobrovoľne odovzdá moc do rúk bande
slúžiacej záujmom cudzej moci vedenej človekom bez charakteru, morálnych zásad a bez vzťahu ku krajine, ktorej je prezidentom., človekom podozrivým z páchania úžery, volebných, daňových a pozemkových podvodov - je spoločnosť chorá.

131) DLR oznámila, že Ukrajina obdržela více než 30 sovětských houfnic z České republiky
08.07.2018  Více než 30 samohybných houfnic 2С1 Gvozdika s kalibrem 122 mm se dostaly na Ukrajinu z Česka. Informuje o tom Doněcká zpravodajská agentura s odkazem na tiskového mluvčího operačního velení DLR Daniela Bezsonova.

130) Je skutočne dojímavé vidieť, ako americkej korporátnej filantropii a vládnemu establišmentu leží na srdci stav našej korupcie.

129) Tak prečo vláda SR posiela naše vojská na hranice z Ruskom a umožní transporty USA vojsk na Ukrajinu .
To si vážne myslíte, že keď toto robíte tak Rusi budú podporovať obchod zo SR, aby sme zo ziskov dávali ďalšie navyšovanie na zbrojenie proti Rusom? Kiska a minister obrany za SNS idú podpísať ďalšie navyšovanie do rozpočtu pre NATO na 2 % na summit NATO v Bruseli 11-12.7.2018 . Rusi nie sú hlupáci a sú to naši osloboditelia, bez nich by sme tu ani neexistovali.
Zastavte navyšovanie výdajov pre NATO. My ideme napadnúť Rusko za ich peniaze?  


128) Ministerstvo obrany upozorňuje na presun vojenskej techniky, pôjde hlavne o zahraničných vojakov
BRATISLAVA 8. júla (WebNoviny.sk) – Ministerstvo obrany SR upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl, ktoré sú naplánované v období od 9. do 15. júla 2018.

127) Меркель заявила о желании НАТО иметь разумные отношения с Россией

126) В ЛНР заявили о замаскированной технике ВСУ возле линии соприкосновения в Донбассе

125) Trump: “Ako mám hlúpym ľuďom vysvetliť, že dobré vzťahy s Ruskom, Čínou, s ktorýmkoľvek iným štátom sú dobrou vecou, nie zlou?”
Washington 7. júla 2018  Americký prezident Donald Trump reagoval na vyhlásenia „hlúpych ľudí“, ktorí vyjadrujú kritické poznámky o jeho čoskorom stretnutí s prezidentom Ruska Vladimírom Putinom.

124) Kiska na Pohode: Treba prevziať moc. Musíme zmeniť politickú mapu Slovenska
07.07.2018 Prezident Andrej Kiska sa už nebude snažiť o obhajobu postu najvyššieho ústavného činiteľa, ale chce sa ďalej vo verejnom živote angažovať. Na trenčianskom festivale Pohoda povedal, ako vidí svoju politickú budúcnosť i to, ktorí prezidentskí kandidáti sa mu javia ako dobrí.

123) PROJEKT NA ZNIČENIE SLOVENSKA V PLNOM PRÚDE...SPONZOR PÁN SOROS... organizácie, novinári a rôzni aktivisti sponzorovaní americkým veľvyslanectvom a zahraničnými "filantropmi" rozbehli aktivity smerom k ovplyvňovaniu mládeže a prvovoličov. Projekt, ktorého ovocie sa má prejaviť v nasledujúcich 15 rokoch zahŕňa indoktrináciu mládeže správnymi hodnotami a jej programovanie k budúcim cieľom.

122) Finanční expert: Světu vládnou centrální banky. Volené vlády a politici jsou jen krytí
07.07.2018 Valentin Katasonov, doktor ekonomických věd, předseda Ruské ekonomické společnosti Šarapova hovořil se Sputnikem o rozhodující roli centrálních bank v určování politiky států, historických mýtech a vzdělání, jehož hlavním úkolem je vytvářet a udržovat nevzdělanost. Vlády kryjí centrální banky, ty mají rozhodující roli v životě společnosti, říká.

121) Trump a Putin mohou během setkání uzavřít konkrétní dohody. V Bílém domě připouštějí, že prezidenti USA a Ruska dospějí ke konkrétním dohodám.

120) Hrdinka Ukrajiny Savčenková: Kyjevská vláda je plná kriminálníků a na Majdanu stříleli do lidí snipeři ve spolupráci se západními architekty ukrajinského státního převratu (VIDEO)Savčenková na svolané tiskové konferenci šokovala přítomné novináře, když de facto do písmene zopakovala informace Aeronetu, o kterých jsme psali jako první v roce 2014. Savčenková obvinila dnešního ukrajinského šéfa Ministerstva pro národní bezpečnost Sergeje Pašinského, že v roce 2013 vedl do Hotelu Ukrajina na centrálním kyjevském náměstí, kde probíhal Majdan, skupinu sniperů, kteří z oken následně stříleli do obou stran konfliktu

119) Čína otvára brány autám zo Slovenska
Najľudnatejšia krajina plánuje znížiť clá na dovoz hotových vozidiel z 25 na 15 percent. Premiéra Petra Pellegriniho o tom ubezpečil na schôdzke v Sofii šéf čínskej vlády Li Kche-čchiang.

118) Systémy S-400 a S-500 získali nové rakety, Rusi nimi dokážu zostreľovať aj americké družice
Moskva 4. júla 2018. Portál Vzgljad prináša príjemnú informáciu o úspešnej skúške novej rakety, ktorou má byť vybavený ruský systém PVO S-400 a S-500. Nová raketa dokáže v prípade potreby zostreľovať aj americké špionážne a satelitné družice. Raketami bude vyzbrojený nielen systém S-400, ale aj najmodernejší systém S-500. Podľa ruských zdrojov, nová raketa sa stane súčasťou týchto systémov PVO už koncom leta 2018.

117) USA plánují rozmístění nové jaderné zbraně v Evropě, uvedl zdroj
Spojené státy jsou připraveny nabídnout rozmístění modernizovaných jaderných bomb na evropských vojenských základnách. Sputnik o tom informoval diplomatický zdroj.

116) Pred 30 rokmi Američania zostrelili iránske osobné lietadlo. Zomrelo 290 ľudí
Pred pár dňami bol o tom dokument na ČT2. Pre páchateľov zostrelenia civilného lietadla nad Ukrajinou požadovali tvrdé tresty, ale páchateľom zostrelenia iránskeho civilného lietadla, udelili vysoké vojenské vyznamenania.

115) Vážení spoluobčania, blíži sa sumit NATO v Bruseli, na ktorý pôjdu prezident SR A.Kiska, minister obrany SR Peter Gajdoš, štátny tajomník ministerstva zahraničných vecí Ivan Korčok, náčelník Generálneho štábu OS SR Daniel Zmeko a stály predstaviteľ SR pri NATO Radovan Javorčík.

114) NATO v Česku umístilo své „vesmírné oko“. Proč? července na území České republiky začalo budování Centra satelitové rozvědky NATO pod kódovým označením SATCEN. Centrum se bude zabývat získáváním a zpracováním satelitních fotografií a údajů z radarů pro Armádu ČR a NATO. Proč bylo pro centrum rozvědky USA vybráno právě Česko?

113)
Výborný rozhovor... autor divadelní hry o dodnes marném hledání pravdy o demolicích WTC

112)
Kto sú západný anglosasi, potomkovia diktátora O. Cronwella

111)
Človek potrebuje denne na dýchanie dva stromy

110)
Chvála se valí ze všech stran. Ronaldo byl příjemně překvapen organizací MS 2018 v Rusku
Portugalský fotbalista Cristiano Ronaldo po prohraném zápase s Uruguayí oznámil, že byl příjemně překvapen organizací celého Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku.


109)
Trump pripustil uznanie ruskej anexie Krymu
Prezident USA Donald Trump v piatok odmietol vylúčiť možnosť uznania ruskej anexie ukrajinského polostrova Krym. Trumpovo vyjadrenie odznelo pred jeho stretnutím s ruským prezidentom Vladimirom Putinom, ktoré sa uskutoční 16. júla vo fínskych Helsinkách.

108)
Přímá linka s Vladimirem Putinem
Ruský prezident Vladimir Putin v přímém přenosu odpovídá na otázky občanů své země.

107)
Zločiny v mene kapitalizmu
Keď sa tridsať historikov, politológov, ekonómov, novinárov i spisovateľov z piatich krajín sveta rozhodlo, že ako svoju odpoveď na povrchnú a umelo zovšeobecňujúcu Čiernu knihu zločinov komunizmu spíšu vlastnú Čiernu knihu kapitalizmu, horel som nedočkavosťou. Publikácia vyšla minulý rok vo Francúzsku a, priznám sa, jej obsah ma nesmierne sklamal.

106)
SLOVANIA SÚ NAJPOČETNEJŠIA ETNICKÁ A JAZYKOVÁ SKUPINA V EURÓPE.

105)
Kto stojí za organizovaním protestov farmárov
Agrobarón, manažér kozmetickej firmy, chronický neplatič, profesionálna aktivistka a novinár. Skutočných malých farmárov by ste medzi nimi hľadali len prácne.
104)
George Soros hovorí, že je znepokojený a frustrovaný rýchlosťou, v ktorej prezident Trump demontuje nový svetový poriadok.

103)
Tajný plán Bruselu proti Čechům a naplnění Sorosových slov politiky EU děsí
102)
Kde sa nachádzajú bojové skupiny NATO, ktoré majú chrániť východnú Európu
Varšavský summit organizovaný v júli roku 2016 bol iba druhým stretnutím predstaviteľov členských štátov a vlád organizácie NATO (Organizácia Severoatlantickej zmluvy) od čias ruskej anexie Krymu a militantného zásahu na Ukrajine začiatkom roka 2014. Viaceré členské krajiny v tom období vyjadrili obavy týkajúce sa skutočnosti, že aliancia možno nie je dostatočne pripravená obhajovať záujmy všetkých svojich členov.

101)
Podľa zistení Levina, USA využili tzv. “tajnú taktiku” na ovplyvňovanie volieb, ktorú aplikovali v krajinách ako Guatemala, Brazília, Salvador, Haiti, Panama, Izrael, Libanon, Irán, Grécko, Taliansko, Malta, Rumunsko, Bulharsko, Albánsko, Srí Lanka, Filipíny, Južný Vietnam, Japonsko a taktiež napr. aj u nás na Slovensku! Channel 4 to síce nešpecifikoval, no mal na mysli pravdepodobne voľby z roku 1998, ktoré boli špecifické tým, že do nich boli azda prvýkrát v histórii samostatnej SR kvôli zv...

100)
Bílé přilby prý do Idlibu dovezly chemikálie a kamery. Chystá se útok pod falešnou vlajkou?

99) V USA zachytili radioamatéři rozkaz o odpálení jaderných raket
Podotýká se, že signál byl zachycen v noci na 27. června na západním pobřeží. Byl adresován mezikontinentálnímu strategickému raketovému bombardéru B-52 Stratofortress.

98) Vážený pán premier , s vážnosťou  zaistenia Celosvetového mieru  a zastavenia všetkých vojen a navyšovania prostriedkov na zbrojenie, Vás občania SR a EU

97) Migrantov podľa Fica vozia do Európy mimovládky a predostrel viaceré riešenia migračnej krízy
BRATISLAVA 28. júna

96) Kiska povedie delegáciu, ktorá sa zaviaže zvýšiť výdavky na obranu

95) Namiesto znižovaniu výdavkov na zbrojenie tak brutálne navyšovanie na úkor životnej úrovne občanov SR a podporovanie vojen . Každý občan príde o 460 € ročne a ktoré pôjdu na vojny v cudzích krajinách. Aká že obrana, sú to útočné vojny.  Z NATO sa stala útočná aliancia nie obranná.

94) Slovensko na samite NATO potvrdí záväzok postupne zvyšovať výdavky na obranu. Delegáciu povedie Kiska 27.6.2018 Slovensko na júlovom samite Severoatlantickej aliancie (NATO) opakovane potvrdí svoj záväzok postupne zvyšovať výdavky na obranu. Úroveň dvoch percent HDP by malo dosiahnuť v roku 2024. Je to súčasť základných pozícií slovenskej delegácie, ktoré schválila v stredu vláda.

93) Defense News: Americké letectvo zvyšuje svoju prítomnosť v susedstve s Ruskom. Malacky dostanú finančné prostriedky, aby sa tiež stali jedným z takýchto oporných bodov NATO

92
) Kde vziať peniaze na  potlačenie chudoby na Slovensku
SMER sa činí ale mohol by sa aj viacej, keby uplatnili zásadu ROVNOSTI doma, v EÚ a k zahraničným investorom

91) Slovensko na samite NATO potvrdí záväzok postupne zvyšovať výdavky na obranu. Delegáciu povedie Kiska  
27.6.2018  Slovensko na júlovom samite Severoatlantickej aliancie (NATO) opakovane potvrdí svoj záväzok postupne zvyšovať výdavky na obranu. Úroveň dvoch percent HDP by malo dosiahnuť v roku 2024. Je to súčasť základných pozícií slovenskej delegácie, ktoré schválila v stredu vláda.

90
) Kde jsou ti chuligáni? Je tu bezpečněji než v Londýně, žasnou Angličané na MS v Rusku Mistrovství světa ve fotbale v Rusku se odehrává natolik v poklidu, až se zpravodaj britské televize Sky ptá, kam se poděli všichni výtržníci, ultras a chuligáni, před jejichž řáděním už předem varovala část britského tisku.

89) В Закарпатской области осквернили памятник украинско-венгерской дружбы
На стенах монумента каской выведены слова "Слава Украине - Героям Слава!". На самом основании креста нарисован красно-черный флаг УПА.

88) POLITICKÝ TÝŽDEŇ V KOCKE: VŠETCI SA ZÍDEME RAZ V JEDNEJ POSTELI
Fejsbuková stránka Kontraúder uverejnila zaujímavé vyjadrenie Hillary Clintonovej, ktorým takto opísala svoju návštevu Slovenska v roku 1996: ,,Zo všetkých svetových lídrov, s ktorými som sa osobne stretla, sa len dvaja správali spôsobom, že ma to znepokojilo: Robert Mugabe zo Zimbabwe a Mečiar, s ktorým som sa stretla na slovenskom Úrade vlády.

87) Poslanci odsúhlasili prítomnosť amerických vojakov na území Slovenska. Pozrite si, kto bol ZA Bratislava 20. júna 2018

86) Národná konferencia v bratislavskom Istropolise, v divadle Teatro

85) NATO zvýšilo sedminásobně jednotky ve východní Evropě a Pobaltí! 21. června 2018  NATO výrazně zvýšilo bojový potenciál na hranicích s Ruskem na pozadí hysterické rétoriky Polska a pobaltských států o „ruské invazi“, sílu vojska zesedminásobilo, uvedl ruský ministr obrany Sergej Šojgu.

84) USA hodlají umístit u hranic Ruska 400 raket globálního systému PRO 21. června 2018

83) Ukrajinská armáda organizuje pro boháče na Donbasu lidská safari
https://cont.ws/@vladgerman/981788


82
) Proč se USA bojí rusko-indické spolupráce? Na počátku července se ve Washingtonu bude konat setkání ministrů zahraničí USA a Indie.

81
) Lidé se rodí jako kreativní géniové, zjistila NASA. Pak náhle zblbnou, jakmile nastoupí do školského systému 31. ledna 2018 Vědci v NASA tvrdí, že lidé se rodí s přirozeným zápalem pro kreativitu a s vrozenou inteligencí, která však nakonec podlehne erozi, jakmile vstoupí do vzdělávacího systému. Dr. George Land mluvil v TEDxTuscon ke svým posluchačům o testu kreativity, který vyvinul pro vědce NASA, aby jim umožnil měřit kreativní potenciál školních dětí.

80
) V Evropě vzniká nová mezinárodní vojenská síla. Česko mezi spojenci chybí 25.6.2018
Devět zemí EU se zavázalo vytvořit společnou vojenskou sílu, která bude fungovat mimo struktury NATO. Německo, Belgie, Dánsko, Nizozemsko, Estonsko, Španělsko, Portugalsko a Británie podepsaly v Lucemburku návrh sestavený Francií. ČR mezi spojenci chybí.

79) PRIESKUM: Ľudia na Slovensku hodnotia socializmus pozitívne. Nebola nezamestnanosť a viac sme si pomáhali, zaznelo 25.6.2018

78) Lee Camp: Američané shodí na lidi jednu bombu každých 12 minut 24. června 2018
Máte za to, že žijete v normálním světě? Tak to jste na velkém omylu. Žijete totiž ve světě, ve kterém se Pentagon utrhl ze řetězu. Před několika dny jsem psal o 70 000 bombách, které prezident Bush ml. svrhl na pět zemí. Ale to byla jen dětská hra proti 100 000 bombám, které prezident Obama svrhl na sedm zemí, a „přebombardoval" tak Bushe ml. o 30 000 bomb a dvě země. Což jej popostrčilo do nejelitnější lidské kategorie nositelů Nobelovy ceny za mír.

77)Informačná vojna 8.6.2018(video Harabin)

76) Konšpiračné HRY,  už aj proti predsedovi NR SR p. Andrejovi Dankovi,
ktorý oprávnene a slobodne vyjadruje svoje názory k celosvetovému mieru doma a v zahraničí, ako jediný ústavný činiteľ Slovenskej republiky.
Dňa 17. 6. 2018  v RTVS,  dostal neoprávnene priestor z tretieho sektoru – analytik mimovládnej organizácie  Stratpol  Matúš Jevčák , ktorý pre Slovensko ešte nič neurobil a už sa púšťa do hodnotenia predsedu NR SR Danka, kto mu na to dal mandát ? Kto asi podporuje túto organizáciu , nie náhodou nadácie George Sorosa ?

75) Lavrov: Svet je v procese premeny na demokratickejší, spravodlivejší a polycentrický systém
Západné pokusy o zmenu ruskej politiky sú beznádejné, Moskva bude chrániť svoju suverenitu, povedal ruský minister zahraničia Sergej Lavrov na stretnutí s predstaviteľmi ruských neziskových organizácií. Informujú ruské Vesti.

74) 16.06.2018 Von der Leyen - NATO nesmie vylúčiť prvý úder proti Rusku(video)

73) 9.6.2018 - President PUTIN "Varuji vás před útokem na UKRAJINSKÝ Donbas"!(video)

72) (AT) Ukrajina pripravuje masívny útok na Donecko počas MS vo futbale(video)

71) UPOZORNENIE: Americké vojská sa presunú cez SLOVENSKO v období od 18. do 24. júna

70) Pripravuje sa útok na Donbass, Lugans a Rusko
Vážení spoluobčania , som znepokojený informáciami, ktoré prichádzajú z rôznych spravodajských a informačných kanálov o pripravovanom vojenskom útoku Ukrajinskej armády spolu s NATO a USA na Lugansk a Dombas práve v deň, keď pred 77 rokmi zaútočili Nemecké vojská na Sovietsky zväz – Rusko 22.6.1941.

69) Průzkum nálad v Bavorsku, který paní Merkelové přidělá další vrásky

68) ŠÍLENÝ CO TU ŘÍKÁ!! MUSÍME BOMBARDOVAT MOSKVU, PETROHRAD ATD. A ZBAVIT TAK RUSKO PUTINISTŮ- NEJLEPŠÍ OBRANA JE ÚTOK- KDO PRVNÍ UDEŘÍ ZVÍTĚZÍ ATP. RUSY MUSÍME ZÍSKAT NA SVOU STRANU..

67) Vzorové demokracie Západu: Všichni šmírují všechny

66) 01.06.2018 Odhalenie! Konečne vieme, kto za Slovensko odobril Marakéšsku deklaráciu.(video)

65) Česká lekárka pracujúca v Nemecku varuje svet(video)

64) „Zabil som princeznú Dianu,“ ohromil všetkých umierajúci agent MI5(video)

63) Pán Danko veď to bolo od začiatku jasné, že je to namierené proti ekonomikám V4  a bývalým krajinám RVHP,lebo vedia že sme poslušní posluhovači USA a EU .

6
2) Srbům jsme brali srdce zaživa. Řvali a prosili, přiznal kosovský rebel

6
1) 17.06.2018 Peter Marček - Pripravuje sa útok na Donecko, Luhansko a Rusko 22.júna ako pred 77 rokmi?(video)

Americké stíhačky schopné nést jadernou bombu jsou na cvičení v Česku

60
) Říkat pravdu je dražší než ferrari

59
) TROJSKÝ KôŇ na Slovensku GLOBSEC - Ing.pplk.v.v. Viliam Baňák

58
) Rusko se zbavilo poloviny bondů USA

57
) Vážny oznam a výstraha. Včera chceli odstreliť lietadlo z Donaldom Trumpom.

56)15-06-2018 Aktuálne: ŽST Košice, smer Čierna Nad Tisou sa prepravujú americké obrnené vozidlá a tanky Abrams.
To je ďalší dôkaz že systém nie je pod kontrolou občanov, ale politických strán, ktoré nás nenápadne zaťahujú do vojnového konfliktu medzi Ruskom a EU. Jasne to potvrdzujú aj vyhlásenia prezidenta SR, čelných predstaviteľov štátu Lajčáka, Pellegríniho aj opozičnýých militantných strán, že náš nepriateľ je Rusko a Čína. Bude sa opakovať scenár 2. svetovej vojny? Voliči sa bezmocne pozerajú ako nás do vojny vťahujú. Je jasné že tanky idú na Ukrajinu a otázka je čo tam robia cudzie armády USA a NATO. Treba zastaviť toto šialenstvo. Svetu MIER.
https://oz.panobcan.sk/trvaly-celosvetovy-mier-a-zivotne-prostredie/


55
)Démon Kiska
Priatelia, keď som mal skladať sľub poslanca, niektorí ma varovali pred zlou energiou v sále. Dnes som pochopil, prečo prezident, či skôr občan Kiska, zväčša len raz za rok vystúpi v parlamente so správou o stave republiky.

54
)Rusko prichádza s desivým systémom leteckej obrany S-500

53
)Táto mapa odhaľuje miesta, ktoré sú pre Slovanov najatraktívnejšie. Pozrite sa, ktorým smerom migrujú okolité národy

52
)Mimovládky sa pokúšajú do pašovania migrantov zapojiť americké námorníctvo a tým prelomiť talianske veto.

51
) 28.09.2015 Prejav prezidenta RF V.V.Putina na 70. valnom zhromaždení OSN(video)

50
) Mimoriadna správa
Americké inštitúcie mimo vládnej kontroly Trumpa a Sorosove mimovládky na Slovensku chystajú akcie na vytvorenie úradníckej vlády vedenej zahraničným agentom Kiskom.

49
) Korporatívny nespravodlivý liberálny  kapitalizmus  v praxi, týra nielen občanov, ale aj zvieratá. Zisk, zisk a zisk cez utrpenie a týranie. Z tohto dôvodu musí zaniknúť !!!!! Historicky je dané, že kapitalizmus s liberálnym systémom je predurčený k zániku,  Je to z hľadiska vývoja človeka, spoločnosti evolučne nezvratné !!!!!
https://www.facebook.com/garytvcom/videos/1711694725552435/


48) Je zaujímavé sledovať, ako sa “nedemokratické” Rusko vyvíja k hodnotám a morálke, zatiaľ čo západný ultra slobodný svet smeruje k totálnemu úpadku  
Moskva 10. júna 2018
Zaujímavé výsledky priniesol prieskum, ktorý porovnával zmeny v miere vnímania rôznych hodnotových otázok v Rusku dnes s hodnotami nameranými pred 20-timi rokmi. Absolútnym paradoxom, ktorý musí zaraziť úplne každého je fakt, že v Rusku nastal za posledných 20-rokov, ktoré elity a média “slobodného” sveta na západe nenazvú inak ako Putinovské a naznačujú, že v krajine vládne totalitný režim, obrovský posun v otázkach hodnôt a to smerom k sprísneniu morálky. Ako to je možné?

47) Prezident Andrej Kiska je vraj vojnový štváč, ozýva sa poslanec Blaha
9.06.2018
Vraj sa bojí Ruska za to, čo robí na Ukrajine. A Ukrajincov, ktorí začali krutú občiansku vojnu proti vlastným ľuďom na východe krajiny, tých sa nebojí? Nebojí sa fašistov, ktorí oslavujú Banderu a organizujú vojenské milície za peniaze oligarchov? Nebojí sa tých, čo páchali zverstvá v Odese? Tých, čo zorganizovali Majdan? Nie, tých sa Kiska nebojí, pretože je taký istý ako oni – rusofób a oligarcha s nulovou morálkou.

46) Rusko hlava všetkých Slovanov stojí v ceste satanským elitám vo vyvraždení celého sveta. Zem bude však čoskoro oslobodená
Tento môj článok už pod číslom 101 je iný ako ostatné. Rozhodol som sa objasniť prečo nenávidia satanské elity Slovanov, prečo nás chcú vyvraždiť úplne všetkých ale hlavne prečo najviac zo všetkého nenávidia Rusko, ktoré ako jediné nedokážu zničiť. Ešte pred  analýzou príčin som sa rozhodol uviesť do obrazu hlavne nových ľudí, ktorí o tom počujú prvý krát a vôbec sa v tom nevyznajú a nevedia kde je pravda. Všetci prebudení tieto veci chápu a pre nich to nie je nič nové. Preto je potrebné stále prebúdzať nových ľudí inak bude neskoro a z tohto sveta neostane nič. Nevedomosť je najväčšia hrozba pre ľudstvo a ak by nebol prebudený dostatočný počet ľudí na Zemi tak sa nám nevedomosť stane aj osudnou.

45) Grafy: Samovrážd Slovákov sú stovky. Ich motívy často nie sú známe
 30.06.2016 Domáce správy
Samovraždy na Slovensku páchajú najmä muži vo veku po päťdesiatke. Život si najčastejšie berú obesením, zaškrtením či zadusením sa.

44) Žijete od výplaty do výplaty? Pracujúca chudoba sa stáva na Slovensku čoraz častejším fenoménom!
24.01.2017  Tisíce slovenských rodín ledva prežívajú od výplaty do výplaty. Pracujúci chudobní sú znepokojivou realitou.

43) Pod hranicou chudoby žije viac ako 300-tisíc dôchodcov
10.08.2014
Ku koncu vlaňajška dostávalo približne 17-tisíc dôchodcov na Slovensku starobný dôchodok presahujúci priemernú mzdu 824 eur. Uvádza sa to v správe o sociálnej situácii obyvateľstva SR za rok 2013, ktorú vypracovalo ministerstvo práce a sociálnych vecí.

42
) SOCIALIZMUS vrs. DEMOKRATICKÝ KAPITALIZMUS
MÁRIA HASPRUNOVÁ·16. DECEMBER 2016

41
) Anglo-americké vlády stáročia očierňovali, ponižovali  a démonizovali Rusko a Slovanov. Jednou z ich tém, aby zasievali nenávisť  a nevraživosť medzi slovanskými krajinami je príchod vojsk členských  krajín Varšavskej  zmluvy do Československa  v 1968 roku. Aká je pravda a skutočnosť?  Kto vytvoril situáciu, aby prišli vojska Varšavskej zmluvu do ČSSR 1968 roku? Kto ich tam poslal a prečo na tak dlho?  Objasnime si všetky  pravdivé súvislosti

40)
Múzeum zločinov kapitalizmu
Kapitalisti a ich zločiny

39)
Počet samovrážd na Slovensku rastie, kritický je začiatok týždňa   25.2.2017
Na Slovensku pribúda počet samovrážd, ako aj pokusov o ne. V rámci Európskej únie ale patríme ku krajinám s mierne nadpriemerným počtom samovrážd. Odborníci upozorňujú najmä na alkohol, ktorý pri samovraždách zohráva významnú úlohu.


38)
Spáči. Pozrite si prvý diel ruského seriálu, ktorý vám otvorí oči
Moskva 30. mája 2018
Sledujte na YouTube kanáli ruský seriál Spáči, ktorý vám poodhalí zákulisie práce tajných služieb a vedenia hybridnej vojny. Dozviete sa a pochopíte, prečo sa niektoré zdanlivo nelogické udalosti dejú a ako fungujú vzťahy medzi štátmi i za kulisami politiky.


37)
VIDEO: Skandální nahrávka šéfa zpravodajství CNN o tom, jak stanice vyrábí fake news! Česká televize v tom jede s nimi, CNN je pro Kavčí hory oltářem pravdy! [CZ Titulky]
Nezávislá americká iniciativa Project Veritas, jejímž zakladatelem je James O’Keefe, natočila tajně skrytou kamerou názory a výroky šéfa zpravodajství CNN Johna Bonifielda. V šokující nahrávce se hlavní producent zpravodajství rozpovídal o tom, jak CNN manipuluje zpravodajstvím, jak vyrábí kauzy proti Donaldu Trumpovi na objednávku a další věci. V pořadu navíc zaznívá, že celé toto fake news zpravodajství diriguje přímo výkonný ředitel CNN Jeff Zucker. V nahrávce Bonifield přiznává, že CNN jede vysílání proti Trumpovi kvůli sledovanosti a ratingu, protože diváci CNN jsou superliberálové, tedy levičáci. Veškeré renomé CNN je tímto zničeno. I poslední idealisté, kteří CNN věřili, nyní musí sklonit hlavy. Alternativa přitom už skoro rok upozorňuje na to, že CNN je fake news stanice, od které navíc ochotně přebírají její zpravodajství i evropské televize.


36)
Česko by mělo podpořit americkou základnu v Polsku. Komentář Jakuba Jandy
Autor: JAKUB JANDA - 11. června 2018 • 17:00

35)
Koncentrační tábory ve službách demokracie
Koncentrační tábory a hromadné věznění civilistů bez proběhnutého soudu, případně návrhy na přemístění obyvatelstva do nových sídelních oblastí, jsou jedny z dlouhodobých praktik demokratických států

34)
Принуждение Киева к миру: возможные рамки операции очерчены Путиным
9 июня 2018
Высшие должностные лица России неоднократно давали понять киевской хунте, что возобновление широкомасштабных боевых действий, создающих угрозу геноцида мирного населения Донбасса, является «красной линией», пересечение которой вынудит Москву принять меры по пресечению агрессии и защите жизни людей.


33)
RUSKO JE PŘIPRAVENO K OPERACI: „DONUCENÍ KYJEVA K MÍRU“. V ARMÁDĚ RF VYJMENOVALI VARIANTY SCÉNÁŘE.
09.06.18.
Vysoce postavené osoby Ruska nejednou daly na srozuměnou kyjevské juntě, že obnovení bojových akcí v plném měřítku, které hrozí genocidou civilního obyvatelstva Donbasu, je „červenou čarou“, jejíž překročení přinutí Moskvu přijmout opatření, která zastaví agresi a ochrání životy lidí.


32)
KDO ZA TO MŮŽE?! Nízké mzdy a (ne)zaměstnanost v ČR 2018
Posted on 9.6.2018 by unavix
Proč jsou v České republice 3x nižší platy a vyšší ceny než v Německu? ČR – 29 000 Kč vs Německo 94 690 Kč (průměrná mzda) Levná montovna a zároveň smetiště EU. To je Česká republika, dnes na úrovni vyspělosti afrických států!


31)
Putin: Válka by zničila civilizaci. Pojďme usednout za jednací stůl, to nabízím Západu
07.06.2018 13:51
Ruský prezident Vladimir Putin dnes prostřednictvím televizních obrazovek debatuje s občany. Mimo jiné komentoval i vztahy se Západem a zahraniční politiku.


30)
USA dodají rakety do dvou sousedních zemí s Ruskem
29.12.2017
Vojenské letectvo USA podepsalo smlouvu se společností Raytheon Missile Co na výrobu raket AMRAAM. Zbraně mají být dodány do 10 zemí, včetně Polska a Japonska, praví se na portálu Pentagonu.


29)
Rusko hlava všetkých Slovanov stojí v ceste satanským elitám vo vyvraždení celého sveta. Zem bude však čoskoro oslobodená
Tento môj článok už pod číslom 101 je iný ako ostatné. Rozhodol som sa objasniť prečo nenávidia satanské elity Slovanov, prečo nás chcú vyvraždiť úplne všetkých ale hlavne prečo najviac zo všetkého nenávidia Rusko, ktoré ako jediné nedokážu zničiť. Ešte pred  analýzou príčin som sa rozhodol uviesť do obrazu hlavne nových ľudí, ktorí o tom počujú prvý krát a vôbec sa v tom nevyznajú a nevedia kde je pravda. Všetci prebudení tieto veci chápu a pre nich to nie je nič nové. Preto je potrebné stále prebúdzať nových ľudí inak bude neskoro a z tohto sveta neostane nič. Nevedomosť je najväčšia hrozba pre ľudstvo a ak by nebol prebudený dostatočný počet ľudí na Zemi tak sa nám nevedomosť stane aj osudnou.

28) Ukrajinský exposlanec: Malajsijský Boeing byl sestřelen na příkaz Porošenka!
Bývalý poslanec ukrajinské Nejvyšší rady Alexej Žuravko řekl o přímém zapojení oficiálního Kyjeva do pádu malajsijského Boeingu v Donbasu.

27)
Vážený pán Danko, je mi smutno z Vás . My, Vy, Slovenská republika mala byť pojítkom, MOSTOM medzi Ruskou federáciou Európskou úniou, ako Slovanský štát, ten MOST nám pre našu neschopnosť, hlúposť vzali Rakúšania – neslovanský štát ???

26)
Kollárova dvojka je vplyvný človek z Gorily
SME Rodina a Boris Kollár predstavili kandidáta na prezidenta SR, veria si že vyhrá.

25) Také drobné paradoxíky:
1. Obete monštruózneho Putinovho režimu, na ktorý uvaľujeme sankcie a vyhosťujeme diplomatov, sú Skripaľovci a Babčenko. Mimochodom, všetci traja sú živí, zdraví a vyrehlení ako lečo...
ĽUBOŠ BLAHA

24)
Je päť aspektov, ktoré je nutné riešiť v celom svete :
1. Zabezpečenie celosvetového mieru s ,,Udržateľným rozvojom človeka na planéte  Zem“...

23) 2. júna 2014 dvojicou bojových lietadiel SU-25, vzdušné sily Ukrajiny naniesli letecký úder na budovu Luganskej regionálnej štátnej správy. Pri leteckom údere na civilné ciele zahynulo osem ľudí traja muži a päť žien.
Zranených bolo 28 ľudí, niektorí z nich boli odvezení do nemocníc vo vážnom stave. Dnes bol v LNR odkrytý pamätník obetiam tohto útoku.
https://www.facebook.com/ivan.kovac.98434/videos/827936914063997/

22) Z pravicovej tlače sa dennodenne dozvedáme o tom, aká je skvelá Amerika a aké zlé je Rusko.

21) V Brně útočili Arabové napojení na Ústředí muslimských obcí Muneeba Alrawiho. Co pohledávají v Česku? Máme exkluzivní informace! Stopy vedou k vojenským misím v Afghánistánu!

20) USA za každú cenu chcú vyvolať vojnu v EU

19) Němci protestují proti přesunům americké armády: Ami go home!
Americká armáda provádí v Německu jeden z největších vojenských přesunů od konce studené války v rámci operace NATO. Ne všichni ve východním Německu, ale vidí  rádi americkou vojenskou techniku na svých silnicích.

18) Priatelia, musíme si pripustiť, že socializmus bol jeden nevýkonný, nespravodlivý a neslobodný režim a za kapitalizmu je proste všetko lepšie. Veď sa len zamyslime

17) Novou nástupkyňou Kisku bude tiež osoba prepojená na Sorosové mimovládky

16) Myslíte si, že jste v bezpečí? Evropu čeká za pár let občanská válka, burcuje expert
Brusel - Podle historika bruselské univerzity Davida Engelse do 20-30 let hrozí Evropě občanská válka. Paralely mezi pádem římské republiky a nástupem Julia Caesara jsou až příliš zjevné, píše britský The Expess.

15) BIELY DOM PRIPRAVUJE MAJDAN V KAZACHSTANE, TADŽIKISTANE A UZBEKISTANE. VŠETKO NAPREDUJE PODĽA UKRAJINSKÉHO SCENÁRA

14) V Poľsku a Pobaltí sa 18-tisíc vojakov NATO zúčastňuje na cvičení Saber Strike. Slováci nechýbajú
03-06-2018 Veľké vojenské cvičenie NATO pod velením USA sa začalo na území východného krídla Aliancie, do ktorého patrí Poľsko a tri pobaltské štáty Estónsko, Lotyšsko a Litva. Cvičenia Saber Strike sa zúčastňuje 18.000 vojakov z 19 krajín, prevažne členských štátov NATO, informovala v nedeľu agentúra AP.

13) Děsivé a šílené. EU založila armádu, která může brutálně násilím potlačovat odpor lidí v členských státech i u nás. A chystá se nové rozdělení imigrantů. Diplomat od Okamury varuje

12) Zlato, ktoré ukradli nacisti Československu, predávala Bank of England

11) USA sa správajú ako kolonizátori: Americký vojak na českom území prikázal novinárke, aby opustila verejný priestor
Praha 3. júna 2018     Americkí vojaci spolu s vojenskou technikou sa v týchto dňoch presúvajú cez územie Českej republiky do Poľska a Pobaltia.

10) Vznik, príčiny a dôvody prvej a druhej svetovej vojny a následné vytvorenie komunizmu (VIDEO)

09) Roman Michelko: Kiskov komplot.

08) Podle Malajsie jsou obvinění Ruska ze sestřelení MH17 nepodložená
Nečekanou a tvrdou ránu jednostranným vývodům Mezinárodního vyšetřovacího týmu JIT uštědřila Malajsie. Skupina minulý týden propagandisticky vystoupila s obviněním Ruska z pádu MH17.
01.06.2018


07) Žijete od výplaty do výplaty? Pracujúca chudoba sa stáva na Slovensku čoraz častejším fenoménom!
Tisíce slovenských rodín ledva prežívajú od výplaty do výplaty. Pracujúci chudobní sú znepokojivou realitou.

06) Vladimir Putin navrhuje používat při mezinárodních platbách rubl
Od slov k činům. Vladimir Putin dokazuje celému světu, že Rusko není žádnou izolovanou zemí. A to velmi důrazně.

05) Video – Nová Země, Allison Coe
Tento záznam provedla terapeutka Allison Coe, která pracuje s klienty pomocí hluboké hypnózy. Během poslední doby měla několik klientů, kteří měli velmi podobné zážitky a ocitli se na Nové Zemi. Postup setkání je vždy následující: 1. Klient popisuje prostředí, ve kterém se ocitl, 2. popisuje sám sebe (může být jakoukoliv formou života), 4. popisuje svůj „domov a život“, 5. terapeutka se ptá vyššího já klienta na důvod, proč mu ukázal zrovna tento život, tuto zkušenost.

04) Príprava na vojnu? Ďalší presun vojenskej techniky cez Slovensko
     
3. júna 2018 Ministerstvo obrany SR upozorňuje obyvateľov Slovenska na presuny vojenskej techniky zahraničných ozbrojených síl, ktoré sú naplánované v období od 4. do 10. júna 2018.

03) 11 největších lží Václava Havla, na které jste možná zapomněli
Existují výroky, které jsou v rozporu s realitou. Říká se jim lži. Přečtěte si ukázky z projevů Václava Havla, a udělejte si vlastní názor, jak je to ve skutečnosti s tou pravdou a láskou.

02)
UKRAJINA: DÔRAZNÝ PROTEST PROTI SPRAVODAJSKEJ HRE.
Dôrazne protestujem proti spravodajskej hre Ukrajiny. Hodnota ľudského života bola znevážená a Ukrajina prekročila všetky hranice. Zahrávať sa s ľudským životom z akéhokoľvek dôvodu je nedôstojné.

01)
Radiace 350krát přesahující normu. Zapomenutý zločin NATO
V roce 1999, několik dní před skončením agrese NATO proti Jugoslávii, letadla amerického letectva A-10 dvakrát bombardovala mys Azra na černomořském poloostrovu Luštica. Bomby obsahovaly ochuzený uran. Bylo shozeno více než 300 takových bomb.

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню