NENÁVISŤ TROCH ÚSTAVNÝCH ČINITEĽOV VOČI SVOJIM BRATOM SLOVÁKOM - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

NENÁVISŤ TROCH ÚSTAVNÝCH ČINITEĽOV VOČI SVOJIM BRATOM SLOVÁKOM

NOVINKY

NENÁVISŤ TROCH ÚSTAVNÝCH ČINITEĽOV VOČI SVOJIM BRATOM SLOVÁKOM!

Zrejme si z SNP urobili vhodnú príležitosť na šírenie ďalšej nenávisti a zastrašovania SLOVÁKOV, ktorých názory, osobné presvedčenie a poznatky nezapadajú do ich fazóny. Broja za cenzúru internetu, kriminalizáciu slobodných názorov a ako som počul, dokonca by radi trestali ľudí za ich názory na vývoj tejto spoločnosti - za hodnotenie tohto režimu v ktorom žijeme.


Zdá sa, že pán nehodný prezident KISKA ich nainfikoval svojou nenávisťou tak, že jeho prešľapy už nevidia. Pán DANKO sa už vyfarbil skôr, ale teraz sa zdá, že po tej ceste do Izraela trčí sionistom zo zadku ako ľadovec čo zničil Titanic. Stranu pod jeho vedením asi bude treba premenovať na Stranu Národného Sionizmu, lebo už stratil akúkoľvek súdnosť. Ako može takýto človek zneucťovať kedysi slávnu SNS? Rázus sa v hrobe obracia. A pán Pellegríny? Vyfarbil sa pekne. Zneužívať Povstanie na špinavosti voči veľkej časti spoločnosti je úbohé. Zneuctieva všetko jeho nenávistný koniec prejavu v deň Povstania.
Rád by som sa vás opýtal páni ústavní činitelia? V čom boli komunisti väčší DIKTÁTORI než vy? CENZÚRA a ŠÍRENIE STRACHU medzi ľuďmi sú znakmi vášho DIKTÁTORSTVA! JE SMUTNÉ namiesto ZJEDNOCOVANIA vidieť ROZVRAT na škodu štátu i NÁRODA! HANBA VÁM!


USACI, toto uz bolo z pasie ze? A ten chruno Uzernik sa ide posrat , ako sa im pcha do riti,
Ku koncu vojny, keď už bola situácia jasná, podnikli USA nálety na bratislavský závod Apollo. Po Apolle jednotky 15. americkej leteckej armády v priebehu nasledujúcich týždňov zhodili letecké bomby na Bratislavu, Nitru, Dubnicu nad Váhom, Dubovú, Malacky – Nový Dvor, Komárno, Nové Zámky, Ružomberok, Medveďovo, Považskú Bystricu a Sládkovičovo.

Bombardovanie Slovenska v číslach:

– Podľa hrubých odhadov prišlo pri leteckých náletoch o život 7- až 8-tisíc civilistov nachádzajúcich sa na území dnešnej Slovenskej republiky.

– Presné materiálne škody leteckých náletov sa nedajú vyčísliť. V roku 1947 však boli celkové vojnové škody vyčíslené na 114,5 miliardy Kčs, pričom pod najpodstatnejšiu časť z nich sa podpísalo práve bombardovanie.

– Na najzničenejšie slovenské mesto – Nové Zámky – dopadlo celkovo 817 ton bômb. O život prišlo 4 000 ľudí.

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню