Na Ukrajine sa po Majdane dejú veľmi znepokojujúce veci! - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Na Ukrajine sa po Majdane dejú veľmi znepokojujúce veci!

NOVINKY

Na Ukrajine sa po Majdane dejú veľmi znepokojujúce veci! Vo zvláštnych polovojenských táboroch sa pod vedením radikálnych ukrajinských nacionalistov a banderovských neonacistov učia malé, už aj osemročné deti, ako zabíjať protivníkov. Že ide o výmysel? Ale kdeže, potvrdili to totiž samotní pozorovatelia Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE). A to nie je všetko, tieto tábory dokonca podporuje samotný štát a len v tomto roku poslalo tamojšie Ministerstvo mládeže a športu na ich organizáciu vyše 130 000 euro. Letné tábory bývajú na utajenom mieste na západe Ukrajiny a prevažne tínedžeri, medzi ktorými však nechýbajú ani osemročné deti, sa tam učia zaobchádzať so zbraňami - s kalašnikovom v ruke trávia nezriedka aj 12 hodín denne.

Simulácie bojových akcií v táboroch dopĺňajú pravidelné prednášky. Prednášajúci v nich zdôrazňujú predovšetkým "nebezpečenstvo prichádzajúce z Moskvy“. Niektoré deti majú už tak vymyté mozgy, že sa riadia heslom "Sme deti Ukrajiny! Nech Moskva leží v ruinách! Smrť Moskovčanom!". Aj toto je tá demokracia a tie "európske hodnoty", ktoré po Majdane zavítali na Ukrajinu?! Aj toto je tá demokracia fašistu Porošenka a ukrajinskej zločineckej vlády?! Áno toho Porošenka, ktorý je jedným z najväčších kamarátov nášho daňového a pozemkového podvodníka Andreja! Aj takto teda vyzerá súčasná "vyspelá" Ukrajina - maximálne vymývanie mozgov a zasievanie nenávisti voči Rusku do hláv nevinným deťom a štvanie ich do bojových akcií voči každému, kto čo i len slovkom velebí Rusko a Rusov. Andrej, toto ti nevadí? Aj po týchto informáciách sa budeš stále objímať a pusinkovať s fašistom Porošenkom?

Martin Bago


https://www.napalete.sk/v-polovojenskych-taboroch-na-ukrajine-sa-ucia-strielat-aj-deti/?fbclid=IwAR0cKx-csDOviiDBtGAVesaPWtTyGuuxV2Y9BDWGwSNgDMxR1z_LGzYM8is

V polovojenských táboroch na Ukrajine sa učia strieľať aj deti

Pozorovatelia Organizácie pre bezpečnosť a spoluprácu v Európe (OBSE) v posledných rokoch upozorňujú na zapájanie detí do bojov na východe Ukrajiny. Vo zvláštnych polovojenských táboroch sa pod vedením radikálnych ukrajinských nacionalistov aj osemročné deti učia, ako zabíjať protivníkov.

Tábory podporuje štát. Len v tomto roku poslalo tamojšie ministerstvo mládeže a športu na ich organizáciu vyše 130-tisíc eur. Letné tábory bývajú na utajenom mieste na západe Ukrajiny a prevažne tínedžeri, medzi ktorými však nechýbajú ani osemročné deti, sa tam učia zaobchádzať so zbraňami. S kalašnikovom v ruke sú nezriedka aj 12 hodín denne.

„Nikdy nemierte na ľudí. Povstalcov – malých zelených mužíčkov a okupantov z Moskvy – však za ľudí nepovažujeme,“ nabáda účastníkov vedúci tábora Jurij Čerkašin. Program určujú práve ľudia ako Čerkašin – dobrovoľník zranený v bojoch proti proruským separatistom v Donbase, ktorý teraz vedie mládežnícku organizáciu krajne pravicovej Svobody.

Do tábora môže poslať dieťa každý ukrajinský rodič. Jedným z najznámejších je Azovec. Začínal v roku 2015 s ôsmimi deťmi, v roku 2017 ich v ňom absolvovalo letný kurz 465. Až 37 percent jeho účastníkov bolo pritom vo veku od 7 do 11 rokov. „Sme deti Ukrajiny! Nech Moskva leží v ruinách! Smrť Moskovčanom!“ deklaruje hodnoty tábora v dokumentárnom filme americkej televíznej stanice NBC na pohľad osem- až deväťročný chlapec.

Simulácie bojových akcií v táboroch dopĺňajú pravidelné prednášky. Prednášajúci v nich zdôrazňujú predovšetkým „nebezpečenstvo prichádzajúce z Moskvy“. Na dvojtýždňový kurz pre deti prispieva štát aj napriek tomu, že tábory a ich organizátori opakovane čelili obvineniam zo šírenia rasizmu a násilia.
Ukrajinská armáda bombarduje a zabíja civilistov na Donbasse a často tam, kde povstalci ani nikdy neboli.

Ukrajinská armáda bombarduje a zabíja civilistov na Donbasse a často tam, kde povstalci ani nikdy neboli.
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню