Konšpiračné HRY, už aj proti predsedovi NR SR p. Andrejovi Dankovi - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Konšpiračné HRY, už aj proti predsedovi NR SR p. Andrejovi Dankovi

NOVINKY


Konšpiračné HRY,  už aj proti predsedovi NR SR p. Andrejovi Dankovi, ktorý oprávnene a slobodne vyjadruje svoje názory k celosvetovému mieru doma a v zahraničí, ako jediný ústavný činiteľ Slovenskej republiky.

          Dňa 17. 6. 2018  v RTVS,  dostal neoprávnene priestor z tretieho sektoru – analytik mimovládnej organizácie  Stratpol  Matúš Jevčák , ktorý pre Slovensko ešte nič neurobil a už sa púšťa do hodnotenia predsedu NR SR Danka, kto mu na to dal mandát ? Kto asi podporuje túto organizáciu , nie náhodou nadácie George Sorosa ?

V hodnotiacej správe o stave Slovenskej republiky prezidenta SR p. Kisku, spolupráca s mimovládnymi organizáciami nebola hodnotená ,  vôbec nebola spomenutá  !!!!  
Ďalej v RTVS správach vystúpil aj Branislav ZVARA – hovorca Slovenskej informačnej služby , kde hovoril o hybridných operáciách , ktoré sú zamerané na destabilizáciu štátu .
Priatelia v EÚ je destabilizácia nelegálnou imigráciou, tým že sa nedostatočne chráni Schengen hranica , vykorisťovaním človeka človekom a nadnárodné spoločnosti vykorisťujú národy, na Slovensku sú to zamestnanci v zahraničných firmách , najmä v automobilkách, destabilizáciu vo svete a ohrozovanie svetového mieru sú lokálne vojny zo strany NATO, ktorého súčasťou je aj Slovensko, kde aj u nás je nejednotná zahraničná politika. Zvara zavádza aj s Jevčákom ..... posúďte sami priatelia, kto tu vyvoláva nepokoje vo svete a kto chráni mier ...

https://www.facebook.com/spravy.rtvs/videos/1999754403618705/

pplk.v.v. Viliam Baňák

https://twitter.com/wladgerman/status/1008352659450073088

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню