Keď potrebujú, aby ste znenávideli Rusko, budú písať srdcervúce historky o uväznenom režisérovi - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Keď potrebujú, aby ste znenávideli Rusko, budú písať srdcervúce historky o uväznenom režisérovi

NOVINKY

Keď potrebujú, aby ste znenávideli Rusko, budú písať srdcervúce historky o uväznenom režisérovi
ĽUBOŠ BLAHA zdieľa video používateľa The Palestinian Information Center.

Keď potrebujú, aby ste znenávideli Rusko, budú písať srdcervúce historky o uväznenom režisérovi, budú roniť slzy kvôli jeho hladovke a ešte si aj kopnú do Sagana, lebo nie je dosť protiruský.

Keď potrebujú, aby ste znenávideli Sýriu, budú si vymýšľať chemické útoky a v imperiálnej tlači sa budete pozerať na zábery zranených detí. Aby ste potom, keď na Sýriu budú padať americké bomby, cítili slastný pocit kozmickej spravodlivosti.

To isté bolo v Iraku, keď Američania v 2003 ronili slzy za obete chemických útokov spred 20 rokov. Ale v čase, keď sa tieto útoky diali, tak Saddamovi sami predávali zbrane a jeho zločiny kryli. Odrazu sa však stal nepohodlným a tak média spustili srdcervúce historky. Aké jednoduché!

Keď potrebujú ospravedlniť svoje vojny a sankcie proti nepohodlným štátom ako Rusko, Sýria, Irán, Čína, Maďarsko, Venezuela atď., tak im odrazu zo všetkého najviac záleží na deťoch, na väzňoch, na obetiach, na utlačaných mimovládkach, na novinároch, ktorým si dovolil niekto oponovať, na kozmickej spravodlivosti.

Ale keď ide o Izrael, tak je ticho. Na jar tohto roku izraelská armáda postrieľala vyše sto ľudí v Gaze. Len v jeden deň povraždili 59 ľudí, ktorí protestovali. Zomrelo aj malé bábo. Izraelský minister sa následne vyjadril, že v Gaze nežijú nevinní ľudia. Niečo podobné tvrdili aj nacisti o Židoch a Slovanoch. Ale dnes sa tvárime, že to je úplná pohoda. Izrael môže...

To, že v Rusku zavrú režiséra, to je najväčší zločin proti ľudskosti. To, že Izrael strieľa ľudí ako králiky, to našej tlači nestojí za zmienku. Vraj národná bezpečnosť.

Len si pozrite, ako v Izraeli vyzerá "ohrozenie národnej bezpečnosti". Na videu uvidíte 15-ročného chlapca, ktorý... ktorý mal pred sebou celý život, kým ho nejaké sadistické monštrum neodbachlo ako zver. Zamyslite sa, akú hrozbu pre slávnu izraelskú demokraciu toto palestínske dieťa predstavovalo.

Kde sú rozhorčené komentáre korporátnej tlače?! Kde sú sankcie od západných humanistických vlád?! Kde sú všetci tí, čo kopú do Ruska za pár mesiacov v chládku pre zvrhlé výtržníčky z Pussy Riot, ale nevedia odsúdiť vraždenie palestínskych detí.

Pozrite si to video, ak na to máte žalúdok a predstavte si, čo by sa dialo, keby takto konal Putin, Orbán či Castro. Pochopíte, aký šialený dvojaký meter funguje vo svete. Pochopíte, ako vami chcú korporátne média manipulovať. Pochopíte, že sa hrajú s vašimi emóciámi vtedy, keď chcú útočiť na nepohodlnú vládu, ale keď ide o "kamarátov" , tak sú hluchí a slepí. Pochopíte, prečo mi je z nich tak zle.

Vydrž, Palestína. Sme s Tebou
https://www.facebook.com/PalinfoEN/videos/2049893655030092/

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню