Kde vziať peniaze na potlačenie chudoby na Slovensku - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Kde vziať peniaze na potlačenie chudoby na Slovensku

NOVINKY

Kde vziať peniaze na  potlačenie chudoby na Slovensku:

1.,  - riešiť NEROVNOSŤ ľudí doma a v EÚ. Čo nepovedal Fr. ekonóm Piketty, to nepovedal ani Paška, my o tom hovoríme tu .... zisk pre Slovensko 37% a ďalej 45% , viacej v texte !!!
2., -  zastaviť výdaje na zbrojenie a vyriešenie legislatívy v EÚ a tým doma zastaviť vykorisťovanie človeka človeka a národom národy ?

Ako riešiť NEROVNOSŤ a CHUDOBU na Slovensku aj v pôsobnosti budúcej  EÚ.  
Čo nedopovedal Paška na VIDEU je TU :

SMER sa činí ale mohol by sa aj viacej, keby uplatnili zásadu ROVNOSTI doma, v EÚ a k zahraničným investorom !!! Zatiaľ sme vazalmi zahraničných firiem na našom území. To je, keby sme v počiatku výroby, činnosti v zahraničných spoločnostiach na našom území  boli spoluvlastníkmi napr. bánk, supermarketoch, poisťovniach, výrobných spoločnostiach z 37% a po 10 rokoch spoluvlastníkmi 45%, ktorým dávame daňové úľavy, dotácie, pôdu, staviame im priemyselné parky na našej pôde, dávame im našich ľudí, ničia nám ekológiu, životné prostredie, s využívaním našej vody a odpadového hospodárstva. Z tohto dôvodu je nutnosť byť rovný na našom území so zahraničnými vlastníkmi firiem, tým by sme boli spolupodielnici ziskov na našom území v počiatku 37% a po 10 r. 45% zisku, ktorý by ostával na území Slovenska. Takto z automobiliek Volkswagen, Peugeot, KIA 100% odchádza kapitál na tvorbu HDP Nemecka, Francúzska a Južnej Kórei, takto je to aj v iných odvetviach . Zatiaľ nikto nespočítal, koľko mld. EUR stráca Slovenská ekonomika z tohto dôvodu zle nastavenej tvorby kapitálu pre Slovenskú ekonomiku !!! Tomuto sa hovorí vykorisťovanie nadnárodnými firmami nášho obyvateľstva na našom území, okrem toho , že domáci kapitalista si vykorisťuje ešte vlastný národ, nespravodlivým odmeňovaním !!! Tu nie je uplatnená rovnosť o ktorej v tento týždeň hovoril aj prezident Putin, pripravované stretnutie s Trumpom, by sa malo niesť na základe vzájomnej dôvery  a ROVNOSTI !!! Táto zásada uniká a nemáme ju zakotvenú ani v organizácii Európskej únii a ani doma . To znamená, pokiaľ nebudeme mať  zásadu ROVNOSTI v legislatíve EÚ, nikdy nemôže EÚ fungovať bez vykorisťovania národa k národu !!! .... a toto bude dôvodom budúceho rozpadu EÚ !!! Znova opakujem, za čo naši Europoslanci , vyjednávači za vládu SR berú tak veľké peniaze ???

Túto zásadu p. Fico už mohol dojednať k firme Land Rover ale on rokoval TAJNE, bez radenia sa , ako najmúdrejší z múdrych !!!
Súčasná LEGISLATÍVA doma a v EÚ je zlá priamo znižuje nárast HDP Slovenska, odstránením tejto NEROVNOSTI už sa platy mohli skorej navyšovať a ešte o vyššiu hodnotu vo verejnej správe a štátnej správe, bolo by viacej peňazí pre zdravotníctvo, školstvo a pre verejné financie.
https://www.facebook.com/jaroslavpaska.sk/videos/1946027965455996/
Ďalšie peniaze sú tu v zastavení navyšovania peňazí na zbrojenie !!! https://www.hlavnespravy.sk/europska-unia-je-pre-nas-nevyhodna-sme-cistymi-platcami-zo-slovenska-odchadzaju-na-zapad-kazdorocne-miliardy-eur-tvrdi-vyznamny-ekonom-piketty/1284656

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню