George Soros hovorí, že je znepokojený a frustrovaný rýchlosťou, v ktorej prezident Trump demontuje nový svetový poriadok. - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

George Soros hovorí, že je znepokojený a frustrovaný rýchlosťou, v ktorej prezident Trump demontuje nový svetový poriadok.

NOVINKY

George Soros hovorí, že je znepokojený a frustrovaný rýchlosťou, v ktorej prezident Trump demontuje nový svetový poriadok.

V rozhovore pre Washington Post , miliardár globalizátor pripúšťa, že ľutuje, že nepredpokladá, že Trump sa dostal k moci.

Strach, že Trump "je ochotný zničiť svet" , Soros sľúbil "zdvojnásobiť [svoje] úsilie" v nalievaní miliónov dolárov, aby sa postavil proti všetkému, čo Trump zastáva.

Zerohedge.com správy: Hoci maďarsko-americký by mohol v jeho rozhovore vypadnúť ako plný záhubu a zármutku, má skutočne dôvod cítiť sa tak, pretože Trump jednohlasne predsedal zrušeniu liberálno-globalizmu svetového poriadku, ktorý Soros pracoval celé desaťročia na budovaní, zničenie starého paradigmatu transatlantických vzťahov v jednoduchom rozprávaní tweetov a predsedu návratu kresťanskej morálky, etiky a hodnôt v americkej spoločnosti, myšlienky, ktoré sú absolútne anathema voči ateistickému miliardárovi.

Z pohľadu Sorosov Trump skutočne ničí svet, hoci nie v apokalyptickom zmysle, ako to naznačuje, ale v ideologickom priekopníckom úplne novom svetovom poriadku, než ten, ktorý prezident zdedil.

Obama, ktorý sa môže považovať za náhradníka Sorosu v Bielom dome, pracoval na budovaní sveta, v ktorom sa USA zaoberajú autoritou OSN v mnohých kľúčových otázkach, ako sú zmeny klímy a agendy trvalo udržateľného rozvoja, ohlasovať nový multilateralizmus, ktorý by presunul medzinárodné vzťahy bližšie k takzvanej "jednej svetovej vláde", ktorá by bola ešte stále do veľkej miery pod nepriamym americkým vplyvom.

Súčasne s tým bola vízia Obamu-Sorosa prinútená médiami napadnúť všetkých svojich protivníkov ako "rasistických, fašistických, bielych rasistov", pretože sa odvážili myslieť si, že budúcnosť môže byť iná, ale potom sa náhle prišla Trump aby zrušili svoje dedičstvo.

Tester pre Mini-Hörgeräte gesucht
audibene.de
Reklamy od spoločnosti Revcontent
Zistiť viac>
68831
Svet, ktorý Trump chce stavať, je jedným z neobmedzených amerických unilateralizmov v "Vedení z frontu", zatiaľ čo neochvejne priekopníkom návratu k unipolarity, vyrovnaním toho, čo skutočne verí, boli mnohé historické zlyhania, ktoré Obama, Soros a všetci ostatní predtým ktorý sa dopustil dobrovoľne znevýhodňovania americkej moci prostredníctvom nesúrodých obchodných zmlúv a iných nespravodlivých záväzkov.

Všetko povedané, táto globálna recalibrácia môže byť správne opísaná ako "revolúcia vo svetových záležitostiach" kvôli "novému mysleniu", ktoré sa podieľalo na vedení amerických politík odtiaľto ďalej.
https://yournewswire.com/george-soros-trump-almost-destroyed-new-world-order/

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню