Démon Kiska - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Démon Kiska

NOVINKY

Démon Kiska

Priatelia, keď som mal skladať sľub poslanca, niektorí ma varovali pred zlou energiou v sále. Dnes som pochopil, prečo prezident, či skôr občan Kiska, zväčša len raz za rok vystúpi v parlamente so správou o stave republiky. Viac negatívnej energie by ani táto vytrénovaná sála zrejme neuniesla a vybuchla by, čo by asi mnohých z vás aj potešilo... Poviem vám, že tak nešťastný a strašidelný, zlom prešpikovaný prejav, ktorý sa ale tváril ako svätý za dedinou, či „ja nič, ja muzikant“ asi dlho nik neprekoná.

Prvú polovicu som mal pocit, že nejde o správu prezidenta republiky, ale o správu policajného prezidenta alebo generálneho prokurátora, lenže ten už svoju mal. Hovorím si, veď nie sme ani policajný štát, nie som na súdnom pojednávaní... Polovica „správy“ bola o Jankovi a Martinke, polícii, zlyhaniach všetkých – okrem Jeho Majestátnosti, Najlepšieho Prezidenta najhoršej republiky, Andreja Kisku, ktorý bude s najväčšou pravdepodobnosťou v budúcnosti ako prvý Slovák vyhlásený za „svätého“... No predtým mu musia ešte neletieť nejaké ovečky, lebo to nebola sumarizujúca správa o stave republiky, ale príhovor budúceho politického lídra, ktorý zrejme zakotví v nejakej straníckej partaji, keďže kariéra prezidenta mu o chvíľu končí. Všetci vieme, že nie kvôli jeho rodine, ale kvôli tisíckam rodín postihnutých úžerníckymi praktikami, ku ktorým v minulosti výdatne prispel. Normálne som sa chytal za hlavu, keď som sledoval ako úžerník a daňový podvodník, ktorý sa generálnemu prokurátorovi posťažoval o vyšetrovaní jeho firmy,  volá v druhej časti po obnovení dôvery v právny štát!  No a slzy  zlosti  sa mi tlačili, keď som počúval ako funkcionár štátu, čo pokútnym spôsobom obral o pozemok obyčajného človeka nenechal nitku suchú na Slovenskom pozemkovom fonde! Hovorím si, že v závere určite prejde aj do sebareflexie, nasype si ukážkovo a príkladom popol na hlavu a my všetci skloníme zahanbene hlavu, ale kdeže! Pôsobil naozaj ako ten Janko v rozprávke, čo sa stratil v hustom lese, lebo už aj teta Merkelová otočila migračný kompas na juh a nie na sever a on tu bagatelizuje migráciu ako „nafúknutý“ pseudoproblém a na druhej strane nás karhá za neschválený Istanbulský dohovor. Nuž čo vám poviem nakoniec? Že takých, čo vodu kážu a víno pijú tu už bolo dosť a poviem otvorene, že dosť bolo aj Kisku. Nielen v prezidentskom paláci, ale aj v hocijakej politickej strane a dúfam, že ľudia nie sú blbí a povedia mu „Dosť-stačilo!“ aj v marci 2020. Dovtedy to nejako s tým Kiskom v bez mentálneho a duševného narušenia hádam prežijeme. K tomu nech nám aj Pán Boh pomáha, keď už nám Kiska k ničomu dobrému nepomôže.

Váš Peter Marček, nezávislý poslanec NR SR

 
Назад к содержимому | Назад к главному меню