Arabi sa v Nemecku pokúsili vykoľajiť vysokorýchlostný vlak - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Arabi sa v Nemecku pokúsili vykoľajiť vysokorýchlostný vlak

NOVINKY


"
Priatelia toto čo sa stalo v Nemecku 28. 10. 2018 , to už nie sú konšpirácie o Islamizácii a možnom ohrození občanov v Európe a preto sa rázne musíme postaviť proti nelegálnej imigrácii z Tretích krajín do Európy a na Slovensko . Lajčákovej Marakešskej deklarácii musíme vysloviť STOP !!!

.... v prílohe viacej , vytváranie armády ISIS v Európe, táto udalosť potvrdzuje skutočnosť, už skúšajú doktrínu vytvorenia armády ISIS v Európe, v praxi jej overovanie. Začínajú vytvárať v Nemecku ,, PARTIZÁNSKE diverzné skupinky“ , aj toto nám priniesol rok 1989, podlomenie bezpečnosti národov v Európe ale o tomto na námestiach v piatok 16.11.2018 ani slovkom.
"
Viliam Banak
--------------------------------------------------------------------------------------------
Arabi sa v Nemecku pokúsili vykoľajiť vysokorýchlostný vlak
Mníchov 30. októbra 2018

Bavorskí vyšetrovatelia uplynulú nedeľu vyhlásili, že vyšetrujú možný teroristický útok zo strany arabských spoluobčanov na vysokorýchlostný vlak. Polícia našla železný drôt, ktorý bol natiahnutý ponad vlakové koľajnice. Rušňovodič v čase incidentu zvuk nárazu pripisoval skratu vedenia.

Informuje Nord Bayern

Incident sa dohral ešte 7. októbra tohto roku, polícia sa však o prípade rozhodla informovať až v nedeľu 28. októbra. Železný drôt bol upevnený na drevených koloch a natiahnutý ponad koľajnice a určený pre vlak, ktorý smeroval z Norimbergu do Mníchova. Čudný zvuk, ktorý pri náraze nastal, rušňovodič najprv pripisoval elektrickému skratu vedenia.

Podľa novín Nord Bayern vyšetrovatelia už majú k dispozícii výhražný list v arabčine, v ktorom útočníci sľubujú viac teroristických útokov. Okrem toho sa pri mieste incidentu našli na moste graffiti v arabčine.


https://www.hlavnespravy.sk/arabi-sa-v-nemecku-pokusili-vykolajit-vysokorychlostny-vlak/1565662

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню