Anglo-americké vlády stáročia očierňovali, ponižovali a démonizovali Rusko a Slovanov - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Anglo-americké vlády stáročia očierňovali, ponižovali a démonizovali Rusko a Slovanov

NOVINKY

Anglo-americké vlády stáročia očierňovali, ponižovali  a démonizovali Rusko a Slovanov  a jednou z ich tém, aby zasievali nenávisť  a nevraživosť medzi slovanskými krajinami  je príchod vojsk členských  krajín Varšavskej  zmluvy do Československa  v 1968 roku.

Aká je pravda a skutočnosť?  Kto vytvoril situáciu, aby prišli vojska Varšavskej zmluvu do ČSSR 1968 roku? Kto ich a tam poslal a prečo na tak dlho?  Objasnime si všetky  pravdivé súvislosti .

Po roku  2 svetovej vojne v 1945 roku bola podpísaná mierová zmluva medzi  porazenými mocnosťami Nemeckom, Talianskom, Japonskom  a víťaznými mocnosťami  Ruskom, USA, Anglickom atd...,  a jeden z bodov bol , že víťazné mocnosti nebudú vyzbrojovať  porazené mocnosti   žiadnymi zbraňami . Po karibskej kríze,  keď USA museli stiahnuť rakety Pelikan s atómovými hlavicami z Turecka  namierené proti  krajinám Varšavskej zmluvy a ZSSR.    USA potajme bez súhlasu BR OSN  dodali do nemecka 2500 tankov, 1500 lietadiel a bombardérov, 50 000 vojakov a 156 rakiet s atómovými hlavicami  namierene na Československo, Poľsko, Maďarsko,  Rumunsko, Bulharsko ,Litvu Lotyšsko,  atd... Presný zoznam  dopadu atómových hlavíc a vyvraždenia Slovanov je tu :

http://karolondrias.blog.pravda.sk/2016/07/03/zoznam-miest-na-slovensku-a-v-cesku-ktore-usa-planovali-bombardovat-jadrovymi-zbranami/

Američania založili ďalšie USA základne v západnom Nemecku  a aj v iných západných krajinách Taliansku Anglicku, Turecko aj inde zoznamy sú je tu:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1031069-nejvice-americanu-slouzi-v-nemecku-kde-je-i-nejvetsi-letecka-zakladna

http://svobodnenoviny.eu/kolik-maji-spojene-staty-ve-svete-vojenskych-zakladen-vysledek-by-asi-kazdeho-sokoval/

http://www.zdolahore.sk/preco-ma-usa-vyse-800-vojenskych-zakladni-po-celom-svete/

Takže išlo o priame vojenské ohrozenie  socialistických krajín a suverénnych štátov Varšavskej zmluvy. Preto velenie Varšavskej zmluvy  vyhodnotilo ako hrozbu napadnutia a rozhodlo dodať do Československa také isté množstvo vojenskej techniky , ako USA do Nemecka. Toto bol pravý dôvod prečo  prišli vojska Varšavskej zmluvu  aby chránili ženy, deti a strachov pred vyvraždením  a celých národov Slovanov .   Prvé informácie nájdete tu:

https://www.youtube.com/watch?v=oemrE2GiJiY&t=2345s

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню