Agresia IMPERIALIZMU. - USA bez mandátu OSN a hlavne bez POTRESTANIA viedli INVÁZNE nespočetné vojny - Slovakia4 Kontakt: 9612497@mail.ru.................................................... - UNREGISTERED VERSION

Перейти к контенту

Главное меню:

Agresia IMPERIALIZMU. - USA bez mandátu OSN a hlavne bez POTRESTANIA viedli INVÁZNE nespočetné vojny

NOVINKY

Agresia IMPERIALIZMU. -  USA bez mandátu OSN a hlavne bez POTRESTANIA viedli INVÁZNE nespočetné vojny
Jozef Varga je v meste Michalovce.

1. - Agresia IMPERIALIZMU. -  USA bez mandátu OSN a hlavne bez POTRESTANIA viedli INVÁZNE nespočetné vojny s spojencami Britmi, Francúzmi voči iným krajinám sveta kvôli tomu, aby ich obrali o nerastné suroviny pre biznis ich KORPORÁCIÍ a dnes nám utekajú z týchto krajín občania s deťmi do Európy a média, POLITICI USA aj EU sa nám občanom primitívne smejú, že my občania ich musíme živiť z našich dani v EU a tiež prispievať USA na NATO_!!

2. USA zavadzajú vo vzájomnom obchode s EU - CLA_!!
3. USA nás Európu v ich NATO nútia zbrojiť kvôli tomu, aby USA uzbrojili RUSKO a znižovali im životnú úroveň_!!
4. USA zamietajú podpísať, rešpektovať medzinárodné dohody v obchode s EU, aj v ochrane atmosféry, svetovej klímy našej planéty a pozerajú sa egoistický a výsmešne celému svetu do očí a na výhody USA len pre seba!!

---------------------------------------------------------------------------------------------
Nie Soros ale iný žid chce rozvrátiť svet. Kto? Geniálny židovský plánNuž nik iný ako americký žid, miliardár a vlastník FACEBOOKu Mark Zuckerberg.

Tento žid disponuje majetkom vo výške 71 miliárd dolárov – viac na tejto stránke TU

Majetok Zuckerberga vysoko prevyšuje majetok iného žida Sorosa o ktorom mnohí tvrdia, že chce zničiť svet, zahubiť Slovanov, dováža do Európy imigrantov a podobné nezmysly.

Na čom zbohatol Zuckerberg? Na sociálnej sieti FACEBOOK a na tom, že každý deň viac ako 2,2 miliardy ľudí na svete (na Slovensku viac ako milión = viac ako 20 % populácia) využíva túto sociálnu sieť.

„Americká internetová spoločnosť Facebook nemieni na svojej sociálnej sieti mazať falošné správy. Podľa firmy by to bolo v rozpore so základnými princípmi slobody prejavu, informovala v piatok spravodajská stanica BBC.

Firma uviedla, že príspevok považovaný za falošnú správu nebude zmazaný, ak nebude porušovať jej pravidlá.“

Po tomto vyhlásení je jasné o čo ide židovi Zuckerbergovi. Pokračovať v systéme, ktorý umožňuje šírenie bludov, nezmyslov, neprávd, klamstiev, falošných správ a hoaxov.

Čím viac nenávisti, zloby, klamstiev táto sieť bude šíriť medzi ľuďmi, tým viac peňazí Zuckerbergovi a tým skôr dôjde k rozvráteniu sveta. Takže, kto je ten, kto chce rozvrátiť svet?

Ešte stále si myslíte, že rovrátiť svet chce Soros?

Nie, tento geniálny plán vymyslel iný židovský génius. His name is Mark Zuckerberg. Zarobiť na rozvrátení sveta. No nie je to geniálne? Geniálny židovský plán. Kým ultraordoxní židia broja proti strate dôvery, ktorá vzniká na internete (aj na facebuku) – viac na tejto stránke TU, žid Zuckerberg podkopáva túto dôveru. Umožnením šírenia falošných správ ako bolo uvedené vo vyhlásení jeho firmy.

Takže smelo ďalej múdri Slováci, kresťania, zapnite si ráno židovský facebook, šírte nezmysly, falošné správy a potom sa čudujete, že v mlieku sú chemtrails?

Za to však nemôže Soros, ale Vy. Každým Vaším zapnutím facebooku cinkne židovi Zuckerbergovi do kasičky centík. Takže tak, fejsbukoví hlupáci. Zdraví

Marian Zaboj


http://dennikpolitika.sk/archiv/32177

 
 
Назад к содержимому | Назад к главному меню